Меню
Ваш кошик

Косівська кераміка

Модель: КК 01-53
Керамічний посуд з'явилася в далекій давнині, коли для виготовлення різних ємностей стали використовувати глину. Українська кераміка почала стрімкий розвиток з XVII століття, а місцеві особливості глиняних виробів історики зафіксували в XIX столітті. Косівська кераміка унікальна, в ній ..
220.00 грн.
Модель: КК 01-35
Чашка моделі «КК 01-35» - це предмет косовської кераміки, який виготовляється в центрі гончарства XIX століття, в місті Косові. Тут здавна виробляють посуд з місцевої глини, покладами якою багатий край.Виразна пластика сучасних гуцульських виробів з глини вражає своєю красою. Техніка відтвор..
140.00 грн.
Модель: КК 01-38
Стильна естетична тарілка косовської кераміки «КК 01-38» - вигідне придбання в колекцію домашнього посуду. Вона має обсяг 0,3 л і може застосовуватися для будь-яких страв домашньої кулінарії.Техніка, в якій виконана дана миска, називається на честь міста Косова. Саме тут гуцульські майстри в..
150.00 грн.
Модель: КК 01-45
Для приготування страв в духовці гуцули використовують чанашніцу. У цьому посуді можна готувати і подавати різні страви, але за призначенням вона призначається для подачі чанахи (страви в горщику).Ємність порційна, 0,5 літра. Подається індивідуально кожному гостю. Причому запікати в горщику ..
150.00 грн.
Модель: КК 01-25
У гончарних виробах ручної роботи Косова використовується не має аналогів унікальна технологія декорування. Предмет посуду, зроблений з натуральної карпатської глини, покривається білою глиною, а після обпалюється в печі. Тільки пройшовши ці етапи, майстер приступає до розпису. Використовуються р..
200.00 грн.
Модель: КК 01-36
Ви можете подарувати глечик косовської кераміки і бути в повній впевненості, що зробили оригінальний подарунок. Дійсно, існує мінімальна ймовірність, що такий предмет подарує будь-хто інший, все тому, що в інтернет-магазині «Згарда» - кращі моделі кераміки, які виготовляються вручну.Глечик з..
240.00 грн.
Модель: КК 01-37
Приємний рослинний орнамент прикрашає глечик косовської кераміки «КК 01-37». Розпис виконується вручну різними фарбами, наприклад, білої, зеленого, блакитного, коричневого. Форма з розширеним горлом традиційна для краю, в якому виготовляють такі глечики. Посудина має природний колір глини, випал ..
250.00 грн.
Модель: КК 01-52
Власники заміських будинків, де є каміни, печі часто цікавляться кахлями для прикраси вогнища. З цією метою ми рекомендуємо косовську кераміку ручної роботи, яку виробляють саме в Косові. У магазині «Згарда» представлена ​​тільки справжня косівська кераміка в асортименті, з різними візерунками, я..
120.00 грн.
Модель: КК 01-14
Ця попільничка з глини має дуже цікаву форму. Виконана вона у вигляді черевичка.За традицією косівська кераміка проводиться методом подвійного випалу, який здійснюється в спеціальній печі. Глиняна попільничка «КК 01-14» - не виняток. На глину-основу наноситься глина білого кольору і розписує..
120.00 грн.
Модель: ХК 01-14
Для чого потрібні домашні дзвіночки? Застосування цих нехитрих предметів люди знайшли різний, від безпосередньо прикраси, до магічних функцій оберега, завдяки якому можна розраховувати на виконання заповітних бажань. Чи не обіцяємо, що наш дзвіночок послужить втіленням чарівної палички, в той же ч..
100.00 грн.
Модель: КК 01-07
Ні для кого не секрет, що косовська кераміка - одна з найвідоміших в Україні. Вона є дуже давньою, і це мистецтво увібрало в себе древній талант українського народу. Використовуючи особливу технологію, майстри створюють як вироби для побуту, так і декоративні сувеніри. Модель «КК 0..
200.00 грн.
Модель: КК 01-08
Якщо Ви бажаєте придбати автентичний свічник, радимо не омінуть увагою предмети косовської кераміки. Варто згадати про високу естетичної цінності цих виробів, адже технологія, за якою виготовляється посуд та інші елементи для побуту, прийшла до нас з минулого. Вона дбайливо зберігається майстрами ..
180.00 грн.
Модель: КК 01-51
Багато з українських господинь не мислять свого побуту без гончарних виробів. Покупці, як правило, намагаються знайти не тільки функціональну річ, але і таку кераміку, яка має якусь родзинку, будь то форма, візерунки або забарвлення. Серед косовської кераміки теж є чимало цікавої п..
250.00 грн.
Модель: КК 01-10
Косовські майстри славляться виробами ручної роботи, і, безумовно, посудом косовської кераміки. При її виготовленні застосовується древня технологія, вона також застосовується і для декоративних предметів. Яскравою і помітною косовську кераміку робить традиційний розпис білою глиною і малюнки в з..
220.00 грн.
Модель: КК 01-17
Якщо Ви є шанувальником декоративних дзвіночків, тоді модель «КК 01-17» Вас обов'язково зацікавить. Вона виготовлена ​​з природного матеріалу глини за особливою технологією. Вся косівська кераміка, та дзвоник у тому числі, проходить технологічний процес подвійного випалу глини. Обо..
200.00 грн.
Модель: КК 01-58
Власники заміських будинків, де є каміни, печі часто цікавляться кахлями для прикраси вогнища. З цією метою ми рекомендуємо косовську кераміку ручної роботи, яку виробляють саме в Косові. У магазині «Згарда» представлена ​​тільки справжня косівська кераміка в асортименті, з різними візерунками, як..
220.00 грн.
Модель: КК 01-01
Кераміка Косова - це найдавніший вид мистецтва, в ньому відображено художнє бачення народу, його древній талант. Гуцульська кераміка відома як декоративні та побутові вироби. Основною рисою є ручний розпис білою глиною, так звана гравірування. Різнокольорові візерунки наносяться після першого вип..
350.00 грн.
Модель: КК 01-18
Кераміка Косова - це найдавніший вид мистецтва, в ньому відображено художнє бачення народу, його древній талант. Гуцульська кераміка відома як декоративні та побутові вироби. Основною рисою є ручний розпис білою глиною, так звана гравірування. Різнокольорові візерунки наносяться після першого випа..
240.00 грн.
Модель: КК 01-13
На сайті zgarda.com.ua завжди велика кількість всіляких гуцульських сувенірів, і знайти серед них оригінальні вироби ручної роботи не так-то складно. Наприклад, можна подарувати попільничку косовської кераміки «КК 01-13». Цей милий презент не залишить байдужим і прослужить своєму господареві бага..
200.00 грн.
Модель: КК 01-46
Миска косовської кераміки «КК 01-46» підійде для сімейного обіду і святкової вечері, тому інтернет-магазин «Згарда» рекомендує купити кілька мисок і в набір до них підібрати горщик для запікання страв, в якому можна приготувати страву на всіх.Властивостей у глиняної миски, насправді, чимало...
120.00 грн.
Показано з 1 по 20 із 59 (3 сторінок)
Косівська кераміка
Кераміка є одним з провідних художніх промислів Косова. Будучи сучасним курортом, прикарпатське містечко Косів іменують не інакше як світової Меккою народно-прикладного мистецтва. Тут можна придбати всілякі вироби ручної роботи, серед яких варто окремо сказати про косовської кераміці.
 
Мальовнича кераміка Косова - це Димлення, теракотова і полив'яний посуд різної форми та призначення. Екологічно чиста кераміка не шкодить здоров'ю. Виготовлена в ході складного технологічного процесу, глиняний посуд з ручним розписом - це столові та обрядові предмети з орнаментальними ритмічно складеними візерунками. І ці рідкісні вироби гончарного мистецтва доступні кожному.
 
Завдяки вмілим рукам майстрів, створюється великий краси керамічний посуд - справжні шедеври, якими сповнений відомий базар Косова. Але щоб їх купити не потрібно їхати на Гуцульщину, адже всі найкращі макітри, каструлі, чашки сьогодні доступні на сайті zgarda.com.ua, де кожен вподобаний предмет з глини можна замовити за невисокою ціною і отримати його з доставкою в будь-яку точку України.