Меню
Ваш кошик

Релігійна тематика

Крест на стільний  24х10х2 (ХС 01-29) Крест на стільний  24х10х2 (ХС 01-29)
Новинка
Модель: ХС 01-29
Хрест настільний, виготовлений з дерева, цінується дуже високо. Такий виріб можна передавати з покоління в покоління. Відзначимо, воно виконано руками гуцульських майстрів, які славляться своєю ручною роботою, її майстерною технікою - розкішної різьбленням по дереву. Часто матеріалом для таких вир..
400.00 грн.
Модель: ХС 01-21
Хрест настільний, виготовлений з дерева, цінується дуже високо. Такий виріб можна передавати з покоління в покоління. Відзначимо, воно виконано руками гуцульських майстрів, які славляться своєю ручною роботою, її майстерною технікою - розкішної різьбленням по дереву. Часто матеріалом для таких вир..
350.00 грн.
Модель: ТІ 01-12
Панно в інтер'єрі не виходить з моди, а з актуальністю панно релігійної тематики неможливо сперечатися. Особлива атмосфера забезпечена, якщо в кімнаті знаходиться такий незвичайний предмет. Унікальна робота «ТІ 01-12» на даній сторінці цінна своїм духовним посилом, а також роботою майстра, адже в ..
160.00 грн.
Модель: ТІ 01-01
Якщо ви шукаєте душевний подарунок для близької людини, пропонуємо купити дерев'яну тарілку з іконою. Приймаючи такий подарунок, кожен переконається в щирості ваших намірів. Це унікальний подарунок, оскільки він виконаний виключно вручну. Виріб від гуцульського майстра припаде до душі кожному віру..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-02
Вашій увазі дерев'яна тарілка з іконою - сувенір з сенсом, який завжди можна подарувати віруючій людині. Тарілки з іконами часто дарують, але ще частіше замовляють для прикраси власного житла. Адже це ручна робота, різьблення по дереву, а такі вироби поєднуються з інтер'єрами будь-яких стилів.&nbs..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-03
Дерев'яна тарілка з іконою наповнить будинок світлом і затишком. Авторська ручна різьба по дереву робить виріб більш красивим і помітним. Завдяки особливому малюнку, вирізаному на дереві, тарілкою можна прикрасити будь-яке житлове приміщення, прикріпивши її на стіну. Дана тарілка створена нашим гу..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-04
Вашій увазі представляємо красиву настінну тарілку в центрі з іконою на блакитному тлі. На Гуцульщині такі тарілки виготовляють тільки з високоякісного дерева, в даному випадку використана деревина горіха - дерева, яке користується великою популярністю і пошаною в Україні. Якісний матеріал податли..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-05
З давніх часів деревина використовувалась як матеріал для виготовлення посуду. І в наші дні ця традиція існує. Представляємо тарілку з дерева з іконою. Вона вирізана з горіха - дуже якісної деревини, яка зберігає відмінний зовнішній вигляд тривалий час і може прослужити довгі роки. На тарілці накл..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-06
У кожної людини напевно є свій оберіг, а якщо його немає, то мається відмінна можливість подарувати оберіг другу або близькій людині. Ікона св. Георгія Побідоносця носить символічне значення. Святий є покровителем скотарства і за переказами неодноразово допомагав селянам у важку хвилину. Георгій П..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-07
Інтернет магазин «Згарда» пропонує унікальні брелки з високоякісного горіхового дерева із зображенням лику святих. Виріб є прекрасним подарунком до релігійного свята або іншому торжеству. Тарілка з іконою «ТІ 01-07» виготовлена ​​вручну, прикрашена дивовижним різьбленням, має зображення - вклеєну ..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-08
Високоякісний горіх використовується не тільки для виготовлення меблів та інших виробів, які прикрашені різьбленням, але є відмінним матеріалом для настінних тарілок з ликами святих. Така сувенірна тарілка надійно кріпиться на стіну і є доповненням декору приміщення і його оберегом, який приносить..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-09
Інтернет магазин «Згарда» пропонує ознайомитися з асортиментом дерев'яних тарілок ручної роботи з ликами святих.  В інтер'єрі будь-якої вітальні кімнати неодмінно знайдеться місце для ікони, яка є оберегом сімейного вогнища. Її можна розміщувати на стіні або ж поставити на видному ..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-10
Дуже красива тарілка з високоякісного горіхового дерева, прикрашена ручної різьблений роботою з ликом святого Миколая Чудотворця. Це один з найбільш шанованих святих, якого ще називають Угодником. Він є покровителем і захисником маленьких дітей, моряків, а також торговців. Ще за життя Микола Чудот..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-11
Напевно, немає більш душевного подарунка, ніж ікона, що являє собою зображення біблійної історії. Подарунок зі смисловим і духовної навантаженням релігійної тематики Ви можете зробити, придбавши недорого таке незвичайне дерев'яне панно. Рекомендуємо Вам тарілку з іконою, виготовлену осо..
200.00 грн.
Модель: ХС 01-20
Символом перемоги життя над смертю є хрест, омитий кров'ю Спасителя світу і став в наш час оберегом для багатьох осель. Інтернет-магазин «Згарда» пропонує ознайомитися з каталогом дерев'яних виробів у вигляді хрестів настільних, які стануть прикрасою інтер'єру вашого будинку і оберегом всієї вашої..
400.00 грн.
Модель: ХС 01-05
Чудовим захистом від різного роду негараздів і бід в усі часи був хрест. Якщо у вас немає такого оберега, рекомендуємо звернути увагу на модель «ХС 01-05». Це ручна робота гуцульського майстра, за основу взято дерево черешні, яке добре знайоме нашим співвітчизникам.  Настінний хрес..
120.00 грн.
Модель: ХС 01-09
Настінний хрест інакше іменують поклони. Так як перед ним моляться, поклоняються Богу і вимовляють молитви. Він являє собою велику святиню, тому християни підносять хвалу Господу перед ним в молитві. Ще в древні часи на зорі зародження християнства хрести були на стінах будь-якого будинку як місце..
120.00 грн.
Модель: ХС 01-11
Кожен прагне принести в свій будинок оберіг, який захистить від недоброзичливців і негативної енергетики. Для віруючих людей в такому випадку незамінний хрест настінний. Він підійде для іконостасу і стане відмінним прикрасою будинку. Настінний хрест виконаний вручну з дерева горіха, тому має насич..
250.00 грн.
Модель: ХС 01-14
Для використання в церквах і в кожному будинку підійдуть хрести з натурального дерева, виконані вручну нашими майстрами з Гуцульщини. Приміром, на даній сторінці сайту ви знайдете настінний хрест «ХС 01-14», який зроблений майстром вручну. Він вирізаний з дерева черешні, а після покритий лаком. Ви..
200.00 грн.
Модель: ХС 01-02
Інтернет-магазин сувенірної продукції «Згарда» пропонує хрести настінні з дерева. Перед вами модель «ХС 01-02», яка виготовлена ​​з деревини на Гуцульщині. Це виключно ручна робота високої якості. Різьблена сувенірна продукція виконується з дерева груші, яке дуже шанується в Україні.  ..
200.00 грн.
Показано з 1 по 20 із 37 (2 сторінок)
Релігійна тематика
Дерев'яні хрести і різьблені ікони завжди займали найпочесніше місце в наших будинках - червоному кутку. Декоративні різьблені тарілки з горіха і хрести , створені майстрами Карпат , не тільки вважаються предметами культу , вони настільки добре , що славляться справжніми шедеврами дерев'яного зодчества , ними прикрашають будинки і квартири .
 
Дерев'яні культові вироби відрізняються неповторною красою , вони наповнюють світлом наш будинок , зберігають в ньому добру милостиву атмосферу , захищають від переживань і бід.
 
Дерево само по собі випромінює позитивну енергію , а зроблені з нього ікони та хрести - відбивають найсвітліші і щирі почуття того, хто дарує .