Меню
Ваш кошик

Булави

Модель: Б 01-20
Символ бойової зброї булава - оригінальний дар для владного людини, який не терпить поразок. На подарунок купити булаву Ви можете у нас, в «Згарда». Сувенір з ручним розписом стане найкращим подарунком співробітникові або одному. Причому привід не обов'язково повинен бути якимось особливим, він мо..
30.00 грн.
Модель: Б 01-11
Якщо ви шукайте красивий і оригінальний чоловічий подарунок, то швидше за все ви його знайшли.        Булава - це дуже давня зброя, з багатою і таємничою історією. Крім своєї унікальної форми, вона славилася ще й потужною пробивний силою, здатною звалити з ніг будь-я..
320.00 грн.
Модель: Б 01-14
Сувенірна булава - відмінний і незвичайний подарунок! Колись булаву застосовували як бойова зброя, з тих часів вона стала символом переваги, успіху і влади. Тому подарувати булаву в наші дні знову актуально. Якщо Ви вирішили купити булаву, рекомендуємо віддати перевагу сувенірної моделі «Б 01-14»,..
90.00 грн.
Модель: Б 01-02
Мастеровая українська булава ручної роботи припаде до душі кожному українцеві, поважаючому і шанували історію своєї країни.        Це давня зброя зберігає в собі багату історію і глибокий символічний зміст. Багато століть тому, булава користувалася величезною популяр..
200.00 грн.
Модель: Б 01-16
Відмінний недорогий, але презентабельний подарунок зробити своєму шефу чи родичу цілком реально, адже купити можна традиційну українську булаву з шипами і багатим різьбленням. Виріб «Б 01-16» ручної роботи виготовлено майстрами Гуцульщини з натурального дерева із застосуванням стародавн..
220.00 грн.
Модель: Б 01-19
Дуже почесний і патріотичний сувенір українська булава до душі всім, кому близька національна культура і традиції свого народу. Дерев'яну булаву можна піднести в подарунок начальству, а також купити як елемент декору в будинок. Ми представляємо булаву з натурального дерева, виготовлену ..
140.00 грн.
Булава 50х10 (Б 01-25) Булава 50х10 (Б 01-25)
Новинка
Модель: Б 01-25
Дуже почесний і патріотичний сувенір українська булава до душі всім, кому близька національна культура і традиції свого народу. Дерев'яну булаву можна піднести в подарунок начальству, а також купити як елемент декору в будинок. Ми представляємо булаву з натурального дерева, виготов..
300.00 грн.
Булава 50х10 (Б 01-26) Булава 50х10 (Б 01-26)
Новинка
Модель: Б 01-26
Дуже почесний і патріотичний сувенір українська булава до душі всім, кому близька національна культура і традиції свого народу. Дерев'яну булаву можна піднести в подарунок начальству, а також купити як елемент декору в будинок. Ми представляємо булаву з натурального дерева, виготов..
300.00 грн.
Модель: Б 01-07
Збираєтеся здивувати свого начальника або чоловіка в день його народження?        Мастеровая булава з деревини горіха є вельми унікальною річчю. Вона відмінно підійде як подарунок або сувеніра серйозного і состоявшемуся чоловікові, з яскраво вираженими лідерськими як..
320.00 грн.
Модель: Б 01-09
Ідеальний подарунок для сильного і амбітної людини.        Будучи символом перемоги і могутності, булава високо цінувалася серед воєначальників минулих століть. Це була особлива річ, яку вірно зберігали і передавали з покоління в покоління, на знак спадщини влади. Її..
300.00 грн.
Булава 50х12 (Б 01-24) Булава 50х12 (Б 01-24)
Новинка
Модель: Б 01-24
Збираєтеся здивувати свого начальника або чоловіка в день його народження?        Мастеровая булава з деревини горіха є вельми унікальною річчю. Вона відмінно підійде як подарунок або сувеніра серйозного і состоявшемуся чоловікові, з яскраво вираженими лідерськими як..
650.00 грн.
Модель: Б 01-01
Унікальна сувенірна булава, виконана в кращих українських традиціях. Вона стане гідним подарунком для начальника, колеги або родича, і продемонструє те, наскільки сильно ви поважаєте і цінуєте даної людини.        Ні для кого не секрет, що ще багато років тому, булав..
350.00 грн.
Модель: Б 01-13
Як символ влади й успіху піднести унікальну сувенірну булаву в подарунок родичеві, другові або колезі рекомендує інтернет-магазин «Згарда». Виріб створено на Гуцульщині в кращих традиціях українського народу. Сей карпатський сувенір стане незабутнім подарунком і прикрасить інтер'єр будь-якого прим..
500.00 грн.
Модель: Б 01-17
Для людини, що стоїть національні традиції та українську історію, булава стане відмінним подарунком і статусною річчю. Це кращий дар для істинного патріота. Українські воєначальники високо цінували цей предмет як символ спадщини влади, часто передаючи його своїм синам і онукам. Сьогодні..
500.00 грн.
Модель: Б 01-03
Цінителі прекрасного, і володарі тонкого смаку гідно оцінять цей виріб. Якщо у вас є своя особиста колекція оригінальних виробів, то ця майстерно виготовлена ​​дерев'яна булава з деревини черешні та явора зможе чудово її доповнити.        Це не просто гарна річ. Від ..
400.00 грн.
Модель: Б 01-10
Чудовий подарунок людині, яка цінує національну ідею. Дана булава наскрізь просякнута патріотичним духом українського народу.        Виготовлена ​​з деревини черешні, майстернями руками українських художників, вона є справжнім шедевром декоративно-прикладного мистецт..
400.00 грн.
Модель: Б 01-18
Булава з круглим навершием з гострими шипами виготовлена ​​з дерева і являє собою символ влади і панування. На Гуцульщині булави виготовляють як сувеніри, прикрашають їх металом, бісером. Саме таким декором володіє модель булави «Б 01-18». За традицією виріб виконано із застосуванням сухої гуцульс..
380.00 грн.
Модель: Б 01-04
Сьогодні, як і завжди, вироби з дерева користуються величезним попитом і популярністю. На ринку є безліч різних речей, виготовлених вручну кращими майстрами декоративно-прикладного мистецтва.       Мастеровая булава, вирізана з бука, є втіленням української культури. Стар..
180.00 грн.
Модель: Б 01-05
Ви є людиною з тонким смаком, що цінують складні та оригінальні предмети? Якщо у вас є своя колекція майстрових виробів, виготовлених вручну, пропонуємо звернути увагу на дану модель дерев'яної булави.        Тут з першого погляду відчувається майстерна рука майстра,..
600.00 грн.
Модель: Б 01-06
Подарунки, зроблені вручну цінувалися завжди і скрізь. Особливо якщо вони виготовлені талановитими майстрами своєї справи.        Дерев'яна булава являє собою не тільки художню цінність, але ще й духовну. Виготовлена ​​з високоякісної деревини горіха, прикрашена таєм..
500.00 грн.
Показано з 1 по 20 із 25 (2 сторінок)
Булави
Дерев'яна різьблена булава - ознака влади і могутності ! Сьогодні цей величний сувенір носить символічний зміст. Булаву дарують безперечних лідерів , успішним управлінцям , сильним , амбіційним людям !
 
Дерев'яна різьблена булава з деревини груші або вишні , дуба або абрикоса , з глибокою сухий різьбленням по -гуцульськи - ідеальний подарунок для іноземних гостей , адже бойова булава не тільки дивно красивий подарунок, він і невід'ємний атрибут України . Подаруйте булаву коханому чоловікові - і тим ви визнаєте його безперечну владу і мудрість !
 
Сувенірні дерев'яні булави - ​​виготовлені повністю вручну українськими майстрами західної України .