Меню
Ваш кошик

Розписані дерев'яні вироби - інтернет магазин Zgarda

Модель: ОПТ 01-88
Авторська робота косовських майстринь - брелоки для ключів у вигляді писанок. Виключно ручний розпис. Такий сувенірчик не залишиться непоміченим, він порадує кожного, кому буде піднесений в дар. Подарувати писанку у вигляді брелка можна до Великодня рідним і близьким. Широкий вибір..
15.00 грн.
Гуцули Дерев'яні 23х9х9 (ГД 01-14) Гуцули Дерев'яні 23х9х9 (ГД 01-14)
Нет в наличии
Модель: ГД 01-14
Дерев'яні сувеніри ніколи не виходять з моди, приклад тому - матрьошки, скарбнички, масажери і т.п. Мабуть, одним з найоригінальніших подарунків є щось етнічне, що близьке нашому народу і виготовлено руками народних майстрів. За затребування в Україні дерев'яні гуцули, можна сказати, поряд з рушн..
250.00 грн.
Модель: КД 01-27
Привнести яскравості та оригінальності Вашому будинку можна, використовуючи простий прийом, - покупку картини з дерева. Примітно, що гуцульські художники і майстри різьблення по дереву знайшли можливість з'єднати свій талант воєдино, в результаті чого в асортименті нашого магазину з'явилися ця кра..
800.00 грн.
Модель: КД 01-15
Привнести яскравості та оригінальності Вашому будинку можна, використовуючи простий прийом, - покупку картини з дерева. Примітно, що гуцульські художники і майстри різьблення по дереву знайшли можливість з'єднати свій талант воєдино, в результаті чого в асортименті нашого магазину з'явилися ця кра..
2 000.00 грн.
Модель: КД 01-13
До унікальних творів сучасного українського мистецтва відносяться різьблені картини на дереві. Вони створюються з природного матеріалу, зберігають його енергетику і несуть певне смислове навантаження. Найчастіше сюжети майстра черпають також від природи. Приміром, на цій картині зображе..
3 500.00 грн.
Модель: КД 01-14
Складно заперечити той факт, що панно з дерева - це незвичайне і пречудове прикраса інтер'єру. Гуцульські майстри виконують цікаві картини, які поєднують у собі різьбу по дереву і малюнок. Різьблена картина моделі «КД 01-14» виконана з липи, зображення виконано олійними фарбами. Картина є відображ..
3 500.00 грн.
Модель: КД 01-16
Картини майстрів мистецтв Гуцульщини знайомлять нас з чарівною красою карпатських пейзажів, їх флорою і фауною. У наш час різьблення по дереву настільки актуальна, як і інші техніки, які високо цінуються в предметах інтер'єру. Різьблена деревина не поступається за красою та майстерному виконанню п..
3 500.00 грн.
Модель: КД 01-17
Справжнім шанувальникам природи і любителям полювати на диких птахів, безсумнівно, сподобається картина з зображенням птаха глухар. Особливу красу виробу додає об'ємна рамка, яка виконана методом різьблення по дереву. В результаті кропіткої роботи створюються виступаючі фігурки птахів, гілок і лис..
3 500.00 грн.
Модель: КД 01-18
Якщо Ваш приятель захоплюється полюванням, неодмінно подаруйте йому цю чудову авторську роботу. Зображення лося на тлі природних просторів краю обов'язково приємно здивує кожного мисливця і справжнього цінителя природи. Картина «КД 01-18» виконана на Гуцульщині із застосуванням різьби п..
5 000.00 грн.
Модель: МД 01-24
З тих пір, коли з'явилася матрьошка, і до цього дня лялька не втрачає актуальності і приваблює своєю самобутністю, красою, яскравістю фарб і, безумовно, історією. За однією з версій сувенір з'явився дивним чином, навіяний майстру фігуркою мудрого японського бога Фукурума. З Японії була перейнята і..
120.00 грн.
Модель: МД 01-25
Самобутню українську матрьошку купити, безумовно, найкраще в магазині сувенірів, який дорожить репутацією. У «Згарда» представлені дивовижні моделі яскравого забарвлення, виготовлені виключно вручну. Розпис на них виконана також вручну фарбами гуаш. Оздоблені дерев'яні вироби зверху покриті лаком ..
120.00 грн.
Модель: МД 01-26
Бажання придбати матрьошку ручної роботи - аж ніяк не примха, адже іграшка і справді цікава, її люблять і діти, і дорослі. Старовинна лялька розкладна, одна велика дерев'яна матрьошка вміщує в себе ще шість ляльок розміром поменше. Яскрава кольорова розпис, безсумнівно, привертає увагу, але що ще ..
120.00 грн.
Модель: ОПТ 02-36
Якщо Вам потрібен сувенір або подарунок для близької людини, родича чи друга, купіть дерев'яну писанку «ОПТ 02-36» з Сонячним знаком в інтернет-магазині «Згарда». Писанка являє собою гарний виріб ручної роботи з візерунками в народному стилі. Яйце має розміри 10х7 см, воно повністю розписано гуцул..
160.00 грн.
Модель: ОПТ 01-12
Дерев'яні крашанки інакше іменують писанками. Найчастіше вони виготовляються вручну і оздоблюються всілякими орнаментами. Писанки можуть бути виконані в різній колірній гаммі. Червоні, сині, жовті, золотисті, чорні - існують різноманітні писанки. Такі дерев'яні яйця відмінно прикрашають великодній..
8.00 грн.
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)
Розписані дерев'яні вироби - інтернет магазин Zgarda
Ручна або народний розпис супроводжувала життя народу України в усі часи. Розписували вручну дерев'яні та глиняні вироби яскравими фарбами, вимальовуючи на них візерунки. Розписом прикрашали житло, зображуючи на стінах ті чи інші малюнки. В якості фарби використовували натуральні барвники, наприклад, сажу, вишневий і буряковий сік, різні відвари.
 
Розпис по дереву - старовинний вид мистецтва. Розмальовували найрізноманітніші предмети, від невеликих пудрениць і настінних тарілок, до скринь і саней. Прикладом української розпису по дереву є писанка. Дерев'яна заготівля у формі яйця після нанесення кольорової розпису перетворювалася в предмет мистецтва. Дуже барвистий і красивий великодній сувенір прийнято було дарувати з добрими побажаннями.
 
Розпис по глині ​​- це частина історії української кераміки. Велику цінність являє собою косівська кераміка, включена в список культурної спадщини ЮНЕСКО. Володіючи неповторною технікою виконання кольорових візерунків, оригінальна кераміка пізнавана завдяки розпису.