Меню
Ваш кошик

Дитячі іграшки

Модель: ОПТ 02-29
У сучасному світі ніколи не втратили своєї актуальності і власне зараз все більшої популярності набувають особливі іграшки, екологічно чисті. У їх числі - дерев'яні іграшки-закідалкі для дітей. Часто батьки вдаються до виготовлення саморобок для дитячих потіхи. Але чи варто напружуватис..
15.00 грн.
Модель: ЛД 01-02
Свій початок арбалет бере з Далекого Сходу. У виготовленні метальної апарату застосовувалися різні матеріали, і в наш час існують різні луки-метальники. Пропонуємо сконцентрувати увагу на одній з різновидів, дерев'яному арбалеті. Варіант гуцульського арбалета купити можна на нашому сайт..
100.00 грн.
Модель: ОПТ 01-29
При виробництві дерев'яних олівців завжди приділяли особливу увагу матеріалу, так як такі вироби виготовляються лише з чистої прямий деревини. На відміну від столярних виробів для олівців вибирається дерево без сучків. До наших днів олівець пройшов чималий шлях в історії, в документах зустрічаєтьс..
10.00 грн.
Модель: ОПТ 02-44
Не секрет, що всі хлопці люблять малювати олівцями, і це не дивно, адже олівців - ціла пачка, де багато-багато різних квітів, що не може не потішити. До того ж малюнки зручно малювати саме олівцями, не кажучи вже про розфарбовуваннях, які дуже люблять діти. В інтернет-магазині «Згарда» ..
12.00 грн.
Модель: ОПТ 01-33
Розвинути музичні здібності у дитини допоможе музичний інструмент, і краще, якщо він викликає великий інтерес. Як варіант - губна гармошка. Яскраве звучання, цікаві колірні варіанти, зручна форма інструменту, невелика вага не залишить байдужим дитини і неодмінно зацікавить його. Погляньте на ці кр..
38.00 грн.
Модель: МД 01-16
У дитинстві хіба не мріють діти про польоти на літаках і вертольотах? Звичайно ж, у кожної дитини є іграшки: літачки, гелікоптери та планери. У кого-то мрії здійснюються, хтось залишає їх в далекому дитинстві, але пам'ять про ці дивовижних виробах довго зберігається у всіх. Дерев'яна іг..
240.00 грн.
Модель: МД 01-17
Для будь-якого магазина виробів із Закарпаття важливо якомога більше уваги приділяти дитячим іграшкам, і не дивно, адже гуцульські майстри здавна виробляли безліч виробів з цінних порід деревини саме для маленьких дітей. Дерев'яна іграшка-вертоліт з двома гвинтами - це розвиваюча виріб,..
240.00 грн.
Модель: МД 01-18
Для будь-якого магазина виробів із Закарпаття важливо якомога більше уваги приділяти дитячим іграшкам, і не дивно, адже гуцульські майстри здавна виробляли безліч виробів з цінних порід деревини саме для маленьких дітей. Дерев'яна іграшка-вертоліт з двома гвинтами - це розвиваюча виріб,..
200.00 грн.
Модель: МД 01-19
Купуючи дерев'яну іграшку-вантажівка, важливо зосередити увагу на вік дитини, адже для самих крихт вона буде не цікава, а ось дорослим дітям, які вже грають з машинками, - в самий раз. Така машина буде прекрасним подарунком, новою іграшкою, яка посприяє розвитку, а інтерес до неї не згасне довгий ..
220.00 грн.
Модель: МД 01-20
Дерев'яна іграшка вантажівка скарбничка здатна зацікавити і вразити не тільки хлопчаків, але і дівчат, особливо якщо вони грають з машинками. Завдяки реалістичній деталізації вироби, іграшка повністю відповідає оригіналу, що напевно сподобається дітям. У рольових іграх вони зможуть завантажувати в..
220.00 грн.
Модель: МД 01-21
Рольові ігри в розвитку малюків і пізнанні ними навколишнього світу відіграють важливу роль, тому батьки намагаються дати своїй дитині багато іграшок, вибираючи при цьому найкрасивіші і з екологічно чистих матеріалів. Правильно підібрані іграшки позитивно впливають на дітей, служать веселою розваг..
220.00 грн.
Модель: МД 01-22
Важко сперечатися з тим, що розвиваючі іграшки з дерева дуже популярні. Чому такий високий попит? Вся справа в екологічно чистому матеріалі. Дерево, яке використовуємо ми, є натуральною і екологічної букової деревиною, що не пофарбованої, не покритій хімічними речовинами, без лаку та цвяхів.&nb..
220.00 грн.
Модель: МД 01-33
Для гармонійного розвитку дитини, як правило, використовують дерев'яні іграшки з масою переваг натурального матеріалу і, що важливо, з доведеною безпекою для дитячого здоров'я. Викликає інтерес дерев'яна іграшка машинка з рухомими елементами, зокрема з обертовим барабаном, коліщатками, ..
300.00 грн.
Модель: МД 01-34
Дерев'яна іграшкова машинка повинна бути в колекції у кожної дитини, оскільки саме іграшки з дерева рекомендовано використовувати для розвитку дітей як природні і натуральні. Заслуговує на увагу зразком машинки з дерева є модель «МД 01-34», саморобка, виготовлена ​​гуцульськими майстрам..
300.00 грн.
Модель: МД 01-27
Іграшки-каталки - улюблені іграшки у малюків. Якщо найменшим підійде каталка з паличкою, то машинку на мотузочці краще купити для дитини постарше, який впевнено крокує, для розвитку і просто цікавої гри. У магазині «Згарда» Ви знайдете саме такі дерев'яні іграшки-каталки на мотузочці. З..
120.00 грн.
Модель: МД 01-28
Ця іграшка - як з розповіді про Царевне-лягушке, де "лягушонка в коробочку" перетворилася в прекрасну Василісу Премудрю. Вне всяких сумнівів, для дітей іграшка-каталка за мотивами відомої сказки, здається, дуже цікава і цікава. Колесики у іграшок рухаються, каталка при їзді ще більше за..
120.00 грн.
Модель: МД 01-30
Дерев'яна лічилка «МД 01-30» складається з 8 деталей: підстави зі стрижнем, різнокольорових кілець і верхівки. У зібраному вигляді виглядає як пірамідка. Як відомо, пірамідки - це найпростіші конструктори, які розвивають вміння складати предмети від більшого до меншого, нанизуючи деталі з отворами..
60.00 грн.
Модель: МД 01-31
Скоморох - смішний персонаж, який особливо подобається дітям. Скоморох обов'язково вміє розважати, грати на інструментах, співати, жартувати, викликати посмішку. Іграшка-скоморох така ж весела, тому що це не просто забавна лялька, а лялька, яка танцює і грає на барабані. У рух іграшку призводить н..
50.00 грн.
Модель: МД 01-29
Дерев'яні іграшки не втрачають своєї актуальності і в століття технологічного прогресу, природну енергетику і тепло деревини не навчилися замінювати іншими сучасними матеріалами. Дерево продовжує займати свою нішу в розвиваючих іграшках. Ми рекомендуємо дерев'яні іграшки від магазину «З..
60.00 грн.
Модель: МД 01-32
Не можна заперечувати той факт, що дерев'яні іграшки завжди популярні, їх із задоволенням купують дітям. Дерево завжди залишається найдоступнішим і екологічним матеріалом, а вироби з нього - недорогими, а також вкрай корисними і забавними для діток. Окремо заслуговують на увагу ті іграшки, зроблен..
80.00 грн.
Показано з 1 по 20 із 58 (3 сторінок)
Дитячі іграшки
В інтернет-магазині «Згарда» велика увага приділяється дитячим виробам, які гуцульські майстри виготовляють вручну з екологічних безпечних матеріалів і пропонують за невисокими цінами.
 
У числі найбільш популярних іграшок - дерев'яні літаки і мотоцикли, машинки і скарбнички, керамічні свистки, сопілки і свистульки. Великим інтересом дітей користуються і такі вироби, як рогатки, шаблі та мечі з дерева. А для любителів постріляти доведеться в самий раз дитячий цибулю або арбалет. Але яку б іграшку з великого асортименту Ви не обрали для дитини, ми гарантуємо захоплююче розвага для малюка.
 
Купуючи у нас ті чи інші іграшки, Ви не ризикуєте придбати забаву дорожче, ніж в іншому магазині, оскільки наші ціни зважені і невисокі. Самі незвичайні і нові моделі дитячих іграшок завжди доступні до замовлення на сайті zgarda.com.ua. Відзначимо, що всі вони виготовляються з матеріалів, взятих від природи, і мають оригінальний вигляд. Асортимент магазину «Згарда» постійно доповнюється новими дитячими товарами, тому у нас Ви завжди знайдете, чим здивувати свою дитину.