Меню
Ваш кошик

Килими та хідники ткані

Модель: КШ 01-21
На даній сторінці сайту представлений килим вовняний, розміри якого становлять 150х200 см. Модель «КШ 01-21» відрізняється яскравим зовнішнім виглядом, оскільки поєднує в собі традиційні гуцульські кольори, такі як, зелений, помаранчевий, жовтий, червоний, коричневий та інші. Такі вироби в наш час..
2 500.00 грн.
Модель: КШ 01-28
Всім, хто дбайливо ставиться до яскраво вираженим народним цінностям, рекомендуємо килим з Гуцульщини, тканий вручну майстрами цього краю. Кожна українська сім'я оцінить його по достоїнству, оскільки в ньому традиційні візерунки і старовинна техніка виготовлення. Модель «КШ 01-28» буде ..
1 400.00 грн.
Модель: КШ 01-27
Чудова модель - килим шерстяний, виготовлений з натурального матеріалу, нешкідливого для здоров'я. Виріб підійде для сучасного інтер'єру, незважаючи на національну колористику, адже в наш час дуже модно прикрашати будинки предметами ручної роботи від народних майстрів. У кожному будинку можна знай..
2 000.00 грн.
Модель: КШ 01-29
Українські традиції гуцульського народу знайшли своє вираження у виробах ручної роботи, серед них - килими вовняні. Ці теплі накидки або покривала (їх використовують по-різному) створені для того, щоб робити будинок затишніше, тепліше, гарніше. Безумовно, гуцульські майстри славляться своїми ткани..
2 000.00 грн.
Модель: КШ 01-30
Бурі, червоні, зелені, жовті кольори змішані в виробі моделі «КШ 01-30». Завдяки великій різноманітності соковитих фарб і високою технікою виготовлення ми маємо можливість доторкнутися до гуцульської історії і купити в свій будинок точно такий же килим, який ткали в старовину. Гуцульські майстри д..
2 500.00 грн.
Модель: КШ 01-31
Якщо Вам важко, який сувенір вибрати на подарунок близькій людині, рекомендуємо купити практичний килим, подарунок, який будуть пам'ятати завжди. Представляємо килимок від гуцульських майстрів, які славляться високою майстерністю тканих речей, виготовлених з натуральних матеріалів. Вико..
2 000.00 грн.
Модель: КШ 01-32
Серед народних цінностей, до яких існує дбайливе ставлення, варто виділити ткані вручну килими. Наприклад, такі, як модель «КШ 01-32». Кожен відвідувач нашого сайту може розглянути її на додається фотографії.Виріб виготовлено на Гуцульщині за традиційною технологією із застосуванням вовняних ни..
2 000.00 грн.
Модель: КШ 01-46
Чудова модель - килим шерстяний, виготовлений з натурального матеріалу, нешкідливого для здоров'я. Виріб підійде для сучасного інтер'єру, незважаючи на національну колористику, адже в наш час дуже модно прикрашати будинки предметами ручної роботи від народних майстрів. У кожному будинку можна знай..
2 000.00 грн.
Модель: КШ 01-77
Бурі, червоні, зелені, жовті кольори змішані в виробі моделі «КШ 01-77». Завдяки великій різноманітності соковитих фарб і високою технікою виготовлення ми маємо можливість доторкнутися до гуцульської історії і купити в свій будинок точно такий же килим, який ткали в старовину. Гуцульські майстри д..
1 700.00 грн.
Модель: КШ 01-78
Бурі, червоні, зелені, жовті кольори змішані в виробі моделі «КШ 01-78». Завдяки великій різноманітності соковитих фарб і високою технікою виготовлення ми маємо можливість доторкнутися до гуцульської історії і купити в свій будинок точно такий же килим, який ткали в старовину. Гуцульські майстри д..
1 800.00 грн.
Модель: КШ 01-48
Якщо Вам потрібен якісний килим ручної роботи, погляньте на модель «КШ 01-48», виготовлену з вовни на Гуцульщині. Зокрема - в Косівщині, яка славиться майстринями-ткачихами, що створюють унікальні килими з натуральних матеріалів в традиційному для цього краю дизайні. Дана модель має всі..
3 500.00 грн.
Модель: КШ 01-42
Рекомендуємо звернутися не омінуть увагою на цей виріб з вовни. Він має контрастну забарвлення, може використовуватися як в строгих, так і в м'яких інтер'єрах. Якщо Вам сподобалася ця доріжка, поєднуйте її в приміщенні з іншими декоративними елементами, і Ви будете приємно здивовані на очах пер..
450.00 грн.
Модель: КШ 01-43
Є цінителем предметів ручної роботи? Пропонуємо вовняний килимок у Ваш будинок. Він наповнить його затишком, прикрасить інтер'єр, додасть гуцульського колориту.   Виготовляються такі килими в Косові, де ткутся з вовняних ниток, пофарбованих барвниками в кольори. Приємно, що фарби н..
450.00 грн.
Модель: КШ 01-13
Вовняна килимова доріжка, виконана виключно вручну з натуральних тканин, стане незамінним прикрасою у вашому домі. Цей килимок поєднує в собі відразу кілька функціональних можливостей: декоративна прикраса, практичне підлогове покриття і елемент народної творчості Косова. В наш час дуже цінується ..
450.00 грн.
Модель: КШ 01-14
Представляємо вам практичне і тепле виріб з вовняних ниток, пофарбованих спеціальними натуральними барвниками. Килим вовняний витканий вручну майстрами Косова. Він має вовняну основу, а для його виготовлення використовуються тільки натуральні нитки. Фарбуються нитки виключно барвниками на натураль..
450.00 грн.
Модель: КШ 01-15
Пропонуємо звернути вашу увагу на цю розкішну модель. Вона виглядає привабливо і ніколи не залишиться непоміченою! Але це не головне, адже українські традиції свято шануються в кожній родині і передаються з покоління в покоління. Тому так важливо купити шерстяний килим з орнаментами Косова. Поклад..
450.00 грн.
Модель: КШ 01-16
Безсумнівно, центром гуцульської культури є місто Косів - столиця мистецтва народних умільців з Карпат. З давніх часів карпатські горяни славляться ткацтвом, виготовленням керамічних і шкіряних виробів, різьбленням по дереву. Особливо високо цінуються килимові вироби ручної роботи. Яскравим свідче..
450.00 грн.
Модель: КШ 01-17
Найдавніше ремесло - ткацтво, що виникло в період первіснообщинного ладу, поступово перетікало в регіональну етнічну культуру і використовувалося для утеплення та прикраси житла, а згодом - стало невід'ємною частиною національної культури народу. Гуцульські килимові вироби з натуральної вовни овец..
450.00 грн.
Модель: КШ 01-18
Мистецтво творити і удосконалюватися стало людству з його появою на Землі. Відома всім крилата фраза «Краса врятує світ» несе в собі інформацію не тільки нашому поколінню, а й нащадкам. Пропонуємо вам красиві килимові вироби ручної роботи Косовських майстринь, які досягли високої майстерності в ки..
450.00 грн.
Модель: КШ 01-19
З незапам'ятних часів гуцули займалися виготовленням килимових виробів. З часом яскраві доріжки і килими стали дуже популярні серед населення всієї України і як доповнення інтер'єру увійшли практично в усі оселі. Яскраві фарби Карпатських гір милі серцю будь-якого українця. Сувора форма орнаменту ..
450.00 грн.
Показано з 1 по 20 із 35 (2 сторінок)
Килими та хідники ткані

Домоткані килими, доріжки і половики стануть завершальним штрихом для створення домашнього затишку і незамінним елементом в інтер'єрі , виконаному в стилі Кантрі. Смугасті, різнокольорові або з оригінальним орнаментом доріжки і килимки - всі вони виконані вручну нашими майстринями. Круглі невеликі килимки ручної роботи стануть гарною прикрасою для ваших стільців, крісел, ліжка або добавлять неординарності вашому авто, якщо ви поставите їх на сидіння. Ткані доріжки і килими можна використовувати у ванній кімнаті, лазні чи сауні.

Додайте в свій домашній декор теплоти і затишку! Килимки та доріжки, виконані в старослов’янському стилі, стануть також оригінальним і незабутнім подарунком для ваших друзів та близьких.