Меню
Ваш кошик
Гуцульські вироби <br/>від народних майстрів
Гуцульські вироби <br/>від народних майстрів
Каталог товарів
Гуцульські вироби
від народних
майстрів
Почати покупки
Тільки Hand Made <br/>гарантуємо унікальність
Тільки Hand Made!
Гарантуємо
Унікальність
Безкоштовна доставка
При замовленні від 3000 грн.
Система знижок
Для постійних покупців діє гнучка система знижок
Подарунок від нас
До замовлення в честь вашого свята - подарунок від нас!
Дропшипінг
Допоможемо розпочати ваш бізнес з нами Дропшипінгом

Гуцульські сувеніри

Українські сувеніри, привезені з Карпат - це не просто пам'ятні дрібниці або дрібнички. Місцеві майстри славляться вмінням створювати приголомшливі речі, в яких дивовижно гармонійно поєднується колоритний зовнішній вигляд та чудова функціональність.

Популярні товари

Українські сувеніри, привезені з Карпат - це не просто пам'ятні дрібниці або дрібнички. Місцеві майстри славляться вмінням створювати приголомшливі речі, в яких дивовижно гармонійно поєднується колоритний зовнішній вигляд та чудова функціональність.

Блог

Українські Карпати - дивовижне місце, яке як магнітом тягне повернутися сюди кожного, хто хоча б одного разу відчув на собі чари Карпат. Традиційно гірські райони західної України населялись гуцулами - представниками однієї з численних українських народностей, що має приголомшливу культуру та вікові традиції.

Подарункові сертифікати

Гуцульскі сувеніри

Українські Карпати - дивовижне місце, яке як магнітом тягне повернутися сюди кожного, хто хоча б одного разу відчув на собі чари Карпат. Традиційно гірські райони західної України населялись гуцулами - представниками однієї з численних українських народностей, що має приголомшливу культуру та вікові традиції. Яскравий колорит і неповторна самобутність роблять гуцульські сувеніри надзвичайно впізнаваними, теплими і душевними.

Українські сувеніри, привезені з Карпат - це не просто пам'ятні дрібниці або дрібнички. Місцеві майстри славляться вмінням створювати приголомшливі речі, в яких дивовижно гармонійно поєднується колоритний зовнішній вигляд та чудова функціональність. Гуцульське сувеніри українські - це корисні речі, яким не загрожує припадати пилом без діла і марно займати місце. Традиційними гуцульськими промислами споконвіку вважається обробка природних матеріалів. Карпати славляться своєю оригінальною керамікою, виробами з дерева та лози, овечими вовняними виробами і, звичайно ж, місцевою вишивкою нитками та бісером. Все це має не просто бездоганну якість, але і неповторний традиційний дизайн,а також створюються виключно вручну.

Сувеніри - найважливіші атрибути будь-якої подорожі, вибір яких доставляє море задоволення. Ці предмети, куплені для себе або в подарунок дорогим людям, стають живим та добрим нагадуванням про пережиті радісні моменти та враження, які принесла поїздка. Але стати володарем гуцульських скарбів можна не тільки в Карпатах: красиву річ можна купити в інтернет-магазині «Згарда». Спеціалізацією магазину є продаж оригінальних автентичних гуцульських сувенірів, які за Вашим замовленням створять спеціально для Вас місцеві майстри та умільці. Стильні та харизматичні предмети побуту, прикраси та національний одяг будуть доставлені до Києва або будь-яку іншу точку країни.