Меню
Ваш кошик

Про компанію

В даний час людьми в усьому світі високо цінується продукція (одяг, галантерея, сувеніри, прикраси, посуд і предмети інтер'єру), виготовлені ​​вручну з натуральних матеріалів. Вироби зі шкіри, дерева, тканин, шкір тварин та хутра випромінюють ні з чим незрівнянну позитивну енергетику і тепло. У таких речах унікальним чином поєднуються висока якість використаних матеріалів з ​​ексклюзивним дизайнерським оформленням. В інтернет-магазині Zgarda.com.ua представлений широкий асортимент товарів, вироблених народними умільцями. Щоб піднести оригінальний подарунок дорогій людині з будь-якого урочистого приводу вам буде потрібно зовсім небагато часу - вибравши щонебудь з запропонованої нами продукції, ви не помилитеся, оскільки іншого точно такого ж виробу просто не існує. Вся продукція відповідає найвищим стандартам і вимогам, відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

Створені майстрами покривала і килими з шкур, ткані доріжки, меблі з плетеної лози, вишиті вручну рушники, керамічний посуд не тільки прикрасять інтер'єр вашої квартири або будинку, а й привнесуть в атмосферу відчуття гармонії і затишку. Крім того вся продукція має не тільки очевидні декоративні достоїнства, але також є дуже міцною і функціональною, що дозволяє користуватися нею протягом довгих років.

Особливої ​​уваги заслуговують і ексклюзивні прикраси з бісеру, натуральної шкіри і бронзи. Вони, безумовно, стануть «родзинкою» створеного образу і, крім того, виступлять як оберіг, що захищає від негативу і приносить удачу.

Ми пропонуємо високоякісну продукцію за доступними цінами! Діє гнучка система знижок. Доставляємо замовлення по всій території України.