Меню
Ваш кошик

Шкіряні пояси

Модель: ЧШ 01-04
Інтернет-магазин «Згарда» пропонує шкіряні ремені ручної роботи, виконані українськими майстрами. Корінні карпатські горяни славляться своїм висококласним ремеслом далеко за межами Карпат. Вироби відрізняються високою якістю шкіри і професійним художнім оформленням. Такі пояса прекрасно підходять ..
220.00 грн.
Модель: ЧШ 01-13
Інтернет-магазин «Згарда» пропонує шкіряні ремені ручної роботи, виконані українськими майстрами. Корінні карпатські горяни славляться своїм висококласним ремеслом далеко за межами Карпат. Вироби відрізняються високою якістю шкіри і професійним художнім оформленням. Такі пояса прекрасно підходять ..
200.00 грн.
Модель: ЧШ 01-02
Корінне населення Прикарпаття є найталановитішими народними умільцями, які створюють чудові вироби з шкіри. Завдяки художньому промислу, гуцульські майстри прославилися за межами Гуцульщини по всій Україні і далеко за її межами. На сьогоднішній день вироби карпатських ремісників можна побачити в я..
500.00 грн.
Модель: ЧШ 01-03
Неможливо уявити національний костюм гуцула без знаменитого гуцульського пояса. Пояс в одязі карпатських чоловіків відіграє особливу роль, він є помічником у важкій роботі лісорубів і бокорашів, а також прикрашає одяг у святкові дні. Такий пояс дуже функціональний, в ньому є кишені, в які можна п..
980.00 грн.
Модель: ЧШ 01-05
Черес ручної роботи, часто використовується карпатськими горцями для підтримки попереку, коли виконується важка фізична робота. Робота в Карпатських горах в основному нелегка, це і валка лісу, і сплав його по гірських річках, при цьому йде велике навантаження на поперек, от у таких випадках і вико..
500.00 грн.
Модель: ЧШ 01-06
Широкі пояси виготовляють з різних матеріалів, це і текстильні, і із замінника шкіри. І якщо йдеться про ортопедичні поясах, то особливе місце займає пояс з натуральної шкіри. Такий пояс для спини відрізняється високою якістю і підвищеним ступенем комфорту. Здавна ці пристосування використовували ..
900.00 грн.
Модель: ЧШ 01-07
Неможливо уявити національний костюм гуцула без знаменитого гуцульського пояса. Пояс в одязі карпатських чоловіків відіграє особливу роль, він є помічником у важкій роботі лісорубів і бокорашів, а також прикрашає одяг у святкові дні. Такий пояс дуже функціональний, в ньому є кишені, в які можна по..
980.00 грн.
Черес шкіряний  (ЧШ 01-10) Черес шкіряний  (ЧШ 01-10)
В наличии
Модель: ЧШ 01-10
Великий солідний пояс «ЧШ 01-10» - хороший вибір. Такий високоякісний аксесуар зазвичай виготовляється з цільного шматка шкіри з дуже якісної виробленням. Декорований різними вставками, перламутром, тризубом. Оскільки пряжка прикрашена тризубом, то вони цілком можна віднести до оберегом. По праву ..
5 000.00 грн.
Модель: ЧШ 01-11
Повністю шкіряний підшитий, має вирізи для талії, підходить бля поперекової грижі та передньої ширина пояса 12 см ..
980.00 грн.
Модель: ЧШ 01-12
Невід'ємним атрибутом національного одягу будь-якого карпатського чоловіки є знаменитий універсальний пояс (черес), який є окрасою в святкові дні. Він традиційно використовується гуцулами для підтримки попереку при виконанні важкої фізичної праці, в основному плотогонами і лісорубами. Т..
2 500.00 грн.
Модель: ЧШ 01-14
Широкий гуцульський шкіряний пояс (інакше називається черес) має багату історію, нерідко є сімейною реліквією. Це частина національного костюма. Пояс розрахований на підтримку попереку, завдяки суттєвій ширині. Зазвичай до такого черес прикріплюються приналежності для куріння і такі предмети, як н..
1 800.00 грн.
Модель: ЧШ 01-15
Традиційний гуцульський пояс, виготовлений зі шкіри, можна придбати і в наш час, наприклад, в інтернет-магазині «Згарда». Він міцно затягує тіло і захищає поперек під час важкої роботи. Асортимент в нашому каталозі шкіряних виробів широкий, пояс Ви можете вибрати будь-якої конфігурації, наприклад ..
1 800.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
Шкіряні пояси
Ремені та череси ручної роботи, представлені в нашому магазині - неповторні, унікальні вироби з натуральної шкіри теляти, виготовлені в обмежених кількостях. Такий ремінь стане не просто річчю, що утримує брюки, це особливий аксесуар, в якому свій власний стиль, свій шарм. 
 
Черес - широкий шкіряний ремінь, частина традиційного гуцульського чоловічого костюма, з безліччю різноманітних кишеньок і ремінців, латунними і металевими заклепками, шкіряними китицями. Всі ці прикраси - не просто для краси, кишеньки - призначені для ножика, люльки і тютюнового кисета. Звичайно, сьогодні носити такий ремінь в повсякденному житті - сенсу немає, сьогодні він - відмінний подарунок, неординарний сувенір. 
 
Ручне виробництво шкіряних виробів удосконалювалося майстрами Косівщини з покоління в покоління, а секрети передавалося у спадок. 
 
Для виробництва черес і ременів гуцульські майстри вибирають високоякісну шкіру власної вичинки, використовуючи тільки найкращу фурнітуру - латунні і металеві заклепки, шнурки і ремені зі шкіри. 
 
Завдяки високоякісному матеріалу і кращої фурнітурі, тисненим узорам - ви бачите в нашому магазині воістину вишукані розкішні моделі шкіряних традиційних чоловічих ременів. 
 
Зверніть увагу, ціна на ексклюзивні шкіряні вироби цілком демократична.