Меню
Ваш кошик

Художня кераміка

Модель: АЛ 01-01
Інформація про використання аромаламп стародавніми цивілізаціями прийшла до нас через тисячоліття, історія таких пристроїв налічує близько 3000 років. Стародавні використовували найпримітивніші аромалампи. У них випарювали ароматичну рідину над відкритим джерелом вогню. Принцип випарювання аромати..
100.00 грн.
Модель: ВК 01-02
Представляємо вазу керамічну моделі «ВК 01-02». Діаметр вироби: 15-20 см. Матеріал - глина. Спосіб виготовлення - ручна робота. Гуцульські майстри виготовляють такі вази, використовуючи старовинні технології гончарства. Малюнок наноситься методом різьблення по сирій глині, потім унікальний традиці..
250.00 грн.
Модель: ВК 01-03
Ваза з традиційним орнаментом, які прийшли до нас з старовини, доступна і в наші дні. Її можна купити в інтернет-магазині «Згарда», де представлені вироби майстрів Гуцульщини. Виробництво виробів з глини здійснюється так само, як і в давні часи, тут дбайливо зберігають традиції і передають їх із п..
400.00 грн.
Модель: ВК 01-04
Подарує натхнення і тепло виріб ручної роботи з Гуцульщини, яке створене за традиційною технологією. Це ваза виточена і різьблені по сирій глині. На ній нанесені візерунки, які часто використовуються на Гуцульщині. Завершений вигляд виробу майстер надає за допомогою випалювання. В результаті виход..
500.00 грн.
Модель: ВК 01-05
Пропонуємо сучасні вази від майстрів Карпатського краю. Вони унікальні, і кожна з них у своєму роді не має аналогів. Причиною тому є ручна робота, і народний умілець щоразу створює новий виріб, не схоже на попередні. Таким чином, купивши вазу керамічну в інтернет-магазині «Згарда» Ви не ризикуєте ..
1 000.00 грн.
Модель: ВК 01-01
Перед Вами предмет ручної роботи, керамічна ваза, яка є сучасним декоративним виробом з глини. Вона прикрашена різьбленням по сирій глині ​​і має автентичний вигляд. Майстри Гуцульщини виготовляють такі вази вручну. Особливістю процесу виробництва є випалювання, здійснюване після нанесе..
120.00 грн.
Модель: ХК 01-14
Для чого потрібні домашні дзвіночки? Застосування цих нехитрих предметів люди знайшли різний, від безпосередньо прикраси, до магічних функцій оберега, завдяки якому можна розраховувати на виконання заповітних бажань. Чи не обіцяємо, що наш дзвіночок послужить втіленням чарівної палички, в той же ч..
100.00 грн.
Модель: ХК 01-13
За віруваннями людей яйце має символічне значення і символізує Всесвіт, а крім цього відзначається в релігії як символ воскресіння Христа. Цей атрибут релігійного свята в пошані в кожному будинку. Він використовується не тільки як частування, а й як декоративний елемент кімнати і подарунок. Піднес..
150.00 грн.
Модель: СК 01-03
Представляємо виріб виготовлене знаменитим гуцульським майстром керамистом Стрипко Василем. Підкова з дзвіночками є оберегом, шанованим на Гуцульщині. Виготовлена ​​вона з матеріалу, взятого від природи, з глини. Модель сувеніра являє собою власне керамічну підкову і три підв'язаних до неї шовкови..
180.00 грн.
Модель: СК 01-01
Поява цього інструменту було задовго до нашої ери. Свистками відлякували звірів, свист міг бути сигналом, який люди подавали один одному. Сучасні свистки, безумовно, виглядають куди красивіше, наприклад, яскрава незвичайна модель «СК 01-01». Це симпатичний керамічний свисток у формі півника, на як..
85.00 грн.
Модель: СК 01-02
Що подарувати справжньому цінителю краси? Звичайно керамічну статуетку, виготовлену за традиційними технологіями в Україні. Вона безперечно оригінальна і унікальна, оскільки виконується абсолютно вручну. Можна не сумніваючись віддати перевагу такій статуетці, весь вона пробуджує почуття прекрасног..
100.00 грн.
Модель: ТД 01-16
Керамічна розписана гуашшю ..
400.00 грн.
Модель: ТД 01-14
Тарілка, виготовлена ​​вручну з глини - це, безумовно, помітний сувенір. І якщо Ви не знаєте, що подарувати по урочистої нагоди, то, купивши гуцульську тарілку, з подарунком точно не прогадаєте. Вона являє собою прекрасне прикраса на стіну. Шикарна розпис по глині ​​на увазі використання традицій..
350.00 грн.
Модель: ТД 01-15
Виріб ручної роботи від гуцульських майстрів - тарілка розписна з прорізами - послужить колоритним предметом інтер'єру, який неможливо не помітити в будинку. Якщо в одній з кімнат нудна обстановка, можна використовувати настінну тарілку, щоб оживити інтер'єр. Посуд з візерунками дійсно ..
350.00 грн.
Модель: ТД 01-01
Незамінними атрибутами будь-якого житла є ікони, але разом з ними часто можна побачити як оберіг розписні тарілки, які встановлюються на почесному видному місці. Зазвичай тарілці виділяється місце навпроти входу в приміщення або ж над самою вхідними дверима. Вважається, що в цьому місці зовнішній ..
250.00 грн.
Модель: ТД 01-02
Інтернет-магазин «Згарда» пропонує вашій увазі кілька дивовижних примірників тарілок розписних з дзвіночками, які виготовлені знаменитими гуцульськими майстрами ремісниками. Традиція приносити обереги в дім прийшла до нас з глибини століть. Вона і понині передається з покоління в поколі..
250.00 грн.
Модель: ТД 01-03
Зазвичай в будинках стіни прикрашають картинами та іншими творами мистецтва, але особливу увагу заслуговують прикрасять у вигляді тарілок із зображенням на них народного орнаменту. Збережені вдячними нащадками, такі малюнки на глиняних виробах по праву вважаються душею і серцем народу. Незалежно в..
300.00 грн.
Модель: ТД 01-04
Дивовижні роботи гуцульських майстрів ремісників вражають своєю технікою виконання, фантазією і художнім змістом. Інтернет-магазин «Згарда» пропонує ознайомитися з розділом художньої кераміки, де представлені авторські роботи знаменитих майстрів гуцульського краю. Більшість робіт по своєму виконан..
300.00 грн.
Модель: ТД 01-05
Настінна тарілка є одночасно і прикрасою будинку і його оберегом. Це не дивно, адже в орнаментах і візерунках закладена душа сімейного вогнища. З давніх часів розписна тарілка була символом захисту житла і розташовувалася на самому видному місці. Наші предки свято вірили, що такий захист результат..
300.00 грн.
Модель: ХК 01-12
Художня кераміка «ХК 01-12» - дві статуетки у вигляді гуцула і гуцулки. Пара в національних костюмах надзвичайно харизматична і кумедна. Падалка виготовлені народними майстрами вручну в традиційних кольорах косовської кераміки, яка, як правило, завжди яскрава і приваблива. Виріб являє собою дві фі..
600.00 грн.
Показано з 1 по 20 із 33 (2 сторінок)
Художня кераміка
Серед різновидів декоративного мистецтва представляє інтерес художня кераміка. Мальовані і глазуровані керамічні вироби мають давню історію. Не обійшлася без них та архітектура Київської Русі. Мистецтво створення керамічних виробів розвивалося протягом історії народу України. У сучасному світі в побуті та архітектури широко застосовується художня кераміка як цікаві елементи в домашньому інтер'єрі, в ресторанах, кафе, магазинах.
 
Глиняний посуд наділена дивовижною здатністю позбавляти людину від негативної енергії, натомість вона наповнює його своєю, отриманої від природи за довгі століття. У посуді з глини, яка черпає свою енергетику зі стихій - землі, води, вітру і сонця, можна приготувати самі незвичайні страви, з особливим ароматом і смаком. Точно також багата енергетикою і художня кераміка, яка виготовляється на Гуцульщині. Розписані вручну вироби мають силу оберега.
 
В інтернет-магазині «Згарда» представлені предмети художньої кераміки від гуцульських майстрів, які використовують у своїй праці створення декоративних тарілок та інших сувенірів традиції свого народу.