Меню
Ваш кошик

Інше

Модель: ЛД 01-02
Свій початок арбалет бере з Далекого Сходу. У виготовленні метальної апарату застосовувалися різні матеріали, і в наш час існують різні луки-метальники. Пропонуємо сконцентрувати увагу на одній з різновидів, дерев'яному арбалеті. Варіант гуцульського арбалета купити можна на нашому..
120.00 грн.
Модель: ВД 01-30
Подарувати дерев'яну вазу ручної роботи можна за будь-що, приміром, з приводу ювілею або новосілля. Ця невелика, але красива ваза, стане яскравою прикрасою в будинку. Її не варто ховати і завжди можна тримати на видному місці, завдяки високим декоративним якостям. Розміри вази - 20х10 с..
400.00 грн.
Модель: ВД 01-12
Виготовлена ​​з натуральної деревини приємного кольору ваза - гідний вибір для дому в будь-якому стилі. Оскільки в наш час в інтер'єрі дуже високо цінуються натуральні предмети, то пропонуємо не оминути увагою і цю вазу. Модель «ВД 01-12» виконана в традиційному гуцульському стилі одним..
250.00 грн.
Модель: ВД 01-13
Купити вазу з дерева пропонує інтернет-магазин «Згарда». Це виточена ваза, різьблення на якій виконана майстром з Гуцульщини. Ручна робота високо цінується, тому таку вазочку варто купити. Завдяки красивим геометричним візерункам і оригінальній формі, вона чудово виглядає в інтер'єрі, а поставлені..
300.00 грн.
Модель: ВД 01-11
Додати Вашому інтер'єру якусь родзинку допоможуть яскраві сучасні предмети, наприклад ваза дерев'яна, виготовлена ​​гуцульськими майстрами за стародавніми технологіями. Ця ваза стане помітним аксесуаром, оскільки зроблена з досить нестандартного матеріалу - дерева горіха. Виріб придатне для сухих ..
200.00 грн.
Модель: ВД 01-55
Хижак з сімейства котячих рись за переказами здатна обходити стороною капкани. Володарка гострого зору, по суті, є його символом, не дарма кажуть: «рисячі очі». Багато містичних значень приписують цьому красивому і швидкому тварині з коротким хвостом і кумедними вушками. Тож не дивно, щ..
200.00 грн.
Модель: ВД 01-59
Любов до коней - не рідкість. До цього сильного, величного і елегантному тварині особливе ставлення, саме тому повагу до коней перекочувало в наше повсякденне життя у вигляді фотографій, календарів, статуеток. Сувеніри з кіньми дуже різноманітні, але ми пропонуємо купити різьблену дерев..
200.00 грн.
Модель: ВД 01-58
Вовк уособлює владу, а статуетка вовка приносить своєму власникові удачу. Прихильність фортуни - прагнення багатьох. Перемог і успіхів бажають сильним світу цього. Підкріпивши свої побажання потужним талісманом, Ви направите енергію творення в сторону людини, якій бажаєте зробити приємний подаруно..
200.00 грн.
Модель: ВД 01-53
Який би сувенір вважав за краще справжній мисливець? Безсумнівно - щось, що пов'язано з його захоплюючим хобі. Фігурка з дерева у формі тваринного обов'язково порадує завзятого шукача пригод. Вирізана дерев'яна фігурка - значимий сувенір, особливо для тих мисливців, хто прагне через полювання проя..
200.00 грн.
Модель: ВД 01-56
Значення статуетки «Зубр» нескромно, але по заслугах, приписують собі справжні лідери, борці, ті, хто прагне перемагати будь-якою ціною. Сила, воля, прагнення, натиск і в той же час великодушність, почуття гідності, впевненість у завтрашньому дні. Істинно чоловічий сувенір, який приносить успіх, д..
200.00 грн.
Модель: ВД 01-57
Статуетки зі слонами дарують часто, це один з найпоширеніших сувенірів. Нерідко в чиєму-небудь будинку можна побачити цілу колекцію фігурок, ми можемо допомогти доповнити її незвичайним характерним сувеніром. Віддайте перевагу виробу з дерева, і Ви не помилитеся. Натуральна деревина має..
200.00 грн.
Модель: МД 01-16
У дитинстві хіба не мріють діти про польоти на літаках і вертольотах? Звичайно ж, у кожної дитини є іграшки: літачки, гелікоптери та планери. У кого-то мрії здійснюються, хтось залишає їх в далекому дитинстві, але пам'ять про ці дивовижних виробах довго зберігається у всіх. Дерев'яна іг..
240.00 грн.
Модель: МД 01-17
Для будь-якого магазина виробів із Закарпаття важливо якомога більше уваги приділяти дитячим іграшкам, і не дивно, адже гуцульські майстри здавна виробляли безліч виробів з цінних порід деревини саме для маленьких дітей. Дерев'яна іграшка-вертоліт з двома гвинтами - це розвиваюча виріб,..
240.00 грн.
Модель: МД 01-18
Для будь-якого магазина виробів із Закарпаття важливо якомога більше уваги приділяти дитячим іграшкам, і не дивно, адже гуцульські майстри здавна виробляли безліч виробів з цінних порід деревини саме для маленьких дітей. Дерев'яна іграшка-вертоліт з двома гвинтами - це розвиваюча виріб,..
200.00 грн.
Модель: МД 01-19
Купуючи дерев'яну іграшку-вантажівка, важливо зосередити увагу на вік дитини, адже для самих крихт вона буде не цікава, а ось дорослим дітям, які вже грають з машинками, - в самий раз. Така машина буде прекрасним подарунком, новою іграшкою, яка посприяє розвитку, а інтерес до неї не згасне довгий ..
220.00 грн.
Модель: МД 01-20
Дерев'яна іграшка вантажівка скарбничка здатна зацікавити і вразити не тільки хлопчаків, але і дівчат, особливо якщо вони грають з машинками. Завдяки реалістичній деталізації вироби, іграшка повністю відповідає оригіналу, що напевно сподобається дітям. У рольових іграх вони зможуть завантажувати в..
220.00 грн.
Модель: МД 01-21
Рольові ігри в розвитку малюків і пізнанні ними навколишнього світу відіграють важливу роль, тому батьки намагаються дати своїй дитині багато іграшок, вибираючи при цьому найкрасивіші і з екологічно чистих матеріалів. Правильно підібрані іграшки позитивно впливають на дітей, служать веселою розваг..
220.00 грн.
Модель: МД 01-22
Важко сперечатися з тим, що розвиваючі іграшки з дерева дуже популярні. Чому такий високий попит? Вся справа в екологічно чистому матеріалі. Дерево, яке використовуємо ми, є натуральною і екологічної букової деревиною, що не пофарбованої, не покритій хімічними речовинами, без лаку та цвяхів.&nb..
220.00 грн.
Модель: МД 01-33
Для гармонійного розвитку дитини, як правило, використовують дерев'яні іграшки з масою переваг натурального матеріалу і, що важливо, з доведеною безпекою для дитячого здоров'я. Викликає інтерес дерев'яна іграшка машинка з рухомими елементами, зокрема з обертовим барабаном, коліщатками, ..
300.00 грн.
Модель: МД 01-34
Дерев'яна іграшкова машинка повинна бути в колекції у кожної дитини, оскільки саме іграшки з дерева рекомендовано використовувати для розвитку дітей як природні і натуральні. Заслуговує на увагу зразком машинки з дерева є модель «МД 01-34», саморобка, виготовлена ​​гуцульськими майстрам..
300.00 грн.
Показано з 1 по 20 із 103 (6 сторінок)
Інше
Українські сувеніри в традиційному виконанні актуальні і досить популярні. Найпопулярніший з поширених , традиційний народний сувенір - дерев'яне українська матрьошка , розписана яскравими фарбами. Дерев'яна розписна матрьошка в українському стилі - найкращий сувенір для іноземців , адже вона асоціюється з народними промислами слов'янських народів.
 
Крім того , распіная дерев'яна матрьошка - ідеальна екологічно чиста і безпечна іграшка для малюків , їм так цікаво збирати матрьошки одна в одну. При цьому у дитини розвивається мислення , моторика рук і естетичний смак.