Меню
Ваш кошик

Гаварецька кераміка

Модель: ГК 01-21
Що таке баняк? Баняк - це такий посуд, в якому можна приготувати різні страви. Посудина має форму округлого горщика з широкою шийкою, з ручками і кришкою. Інакше баняк називають казанком або горщиком.Пропонуємо купити баняк в інтернет-магазині «Згарда» в розділі «Гаварецька кераміка», де пре..
500.00 грн.
Модель: ГК 01-22
Бажаєте придбати гуцульський чайник, виготовлений майстрами Косова? В інтернет-магазині «Згарда» є така можливість. Ми пропонуємо чорнений чайник з красивими візерунками, який зроблений за технологією гаварецької кераміки. Чорний колір – це не емаль, чорніння здійснюється в результаті обробки гли..
400.00 грн.
Гаварецька кераміка (ГК 01-23) Гаварецька кераміка (ГК 01-23)
Нет в наличии
Модель: ГК 01-23
Коли в піч, куди в ході виготовлення поміщається глиняний посуд і піддається випалу, не допускається повітря, відбувається процес задимлення кераміки, вона набуває знамените чорне забарвлення, характерне для гаварецької кераміки. У нашому магазині доступні різні види чорнодимленої кераміки, яку в..
550.00 грн.
Модель: ГК 01-24
Для макітри українці знайшли широке застосування в побуті: перетирати мак макогоном, відстоювати молоко для отримання сиру, готувати опару і вистоювати дріжджове тісто, зберігати кашу, пироги, пряники ... Одним словом - універсальний горщик. Колись макітра була в кожному домі, але ..
350.00 грн.
Модель: ГК 01-25
Для масла, вина, соку, оцту і будь-яких інших рідин, яким потрібні певні умови при зберіганні, здавна використовували глиняні пляшки. Вони були виготовлені з натуральної глини - матеріалу, яким щедро обдарувала природа нашу землю. В Україні і зараз гончарство процвітає, інтерес до ..
450.00 грн.
Модель: ГК 01-26
Знаменита чорнодимленої посуд, що виготовляється в Гавареччина, що на Львівщині, славиться неперевершеною майстерністю випалу глини за старовинними технологіями; відома ще до н. е .; в Україні активне виробництво зазначалося в XIX столітті. Незважаючи на те, що чорна керамічний пос..
240.00 грн.
Модель: ГК 01-27
Чорний як ніч колір гаварецької кераміки є візитною карткою гуцульських ремісників гончарів, виробам яких немає рівних у всій Європі. Старовинне село Гавареччина, що розкинулося серед мальовничої природи, набуло свою славу саме завдяки чорнодимленої кераміці. Досвід по її відтворенню перейняли в ..
450.00 грн.
Модель: ГК 01-28
Миска об'ємом 0,5 л «ГК 01-28» виготовлена ​​косовськими майстрами за унікальною гаварецької технології випалу глиняних виробів, є унікальною. Вона може послужити функціональною прикрасою інтер'єру кухні, оформленої в будь-якому стилі, а також стати відмінним подарунком з нагоди торжества.&n..
250.00 грн.
Модель: ГК 01-29
Для чого будинку знадобиться глиняний кухоль? Вона з легкістю замінить звичайну кавову або чайну чашку і допоможе відчути смак улюбленого напою, відкривши в ньому нові грані. Гаварецька кераміка, яку пропонуємо ми, має розпис візерунками і виконана за технологією, яка використовуєт..
180.00 грн.
Модель: ГК 01-30
У світі гончарства гаварецька кераміка займає не останнє місце. Центром її виробництва була Гавареччина, але в наші дні технологію перейняли інші регіони і за старовинними «рецептами» виготовляють кераміку не гірше, ніж на батьківщині. Інтернет-магазин «Згарда» має в своєму розпоря..
200.00 грн.
Модель: ГК 01-15
Миску з чорненої димом глини діаметром 15 см можна придбати на нашому сайті. Ціна на гаварецької кераміки в «зґарда» завжди прийнятна, а якість на високому рівні. Це - миска об'ємом 0,5 л чорного кольору з характерним для даного виду посуду легким димком, який свідчить про правильному процесі вип..
200.00 грн.
Модель: ГК 01-14
Купити кухоль керамічну чорну від гуцульських майстрів пропонуємо у нас на сайті. Ціна на гаварецької кераміки тут завжди невисока, а якість посуду на вищому рівні. У «зґарда» запропонована оригінальна чорнодимленої посуд, виготовлений за традицією, методом димленія в печі. Процес ..
250.00 грн.
Модель: ГК 01-02
З архівних джерел знаменита гаварецька чорнодимленої кераміка на давній українській землі відома ще з 4-3 тисячоліттях до н. е. Найбільшого розквіту чорнодимленої кераміка досягла в 1 тисячолітті до н. е. Таку кераміку ще називають закуреною, задимленій або чернолощеной. На перший погляд здається..
150.00 грн.
Модель: ГК 01-13
Горщик для запікання або ченашніца чорнодимленої кераміки, об'ємом 0,8 л, доступний для замовлення в інтернет-магазині «Згарда». Це зручна практична ємність, придатна для приготування різних гарячих страв в печі або духовці. Ченашніца виготовлена ​​майстром методом димленія в спеці..
280.00 грн.
Модель: ГК 01-03
Інтернет-магазин «згард» представляє колекцію виробів їх знаменитої чорнодимленої кераміки. Дуже красива незвичайна посуд, виготовлений за старовинними технологіями, які збереглися тільки в одному селі - Гавареччині, що в Львівській області. З глибини століть до нас прийшла інформація, що цей пос..
200.00 грн.
Модель: ГК 01-04
Чорна кераміка відома давно, її робили практично на всіх континентах - в Африці, Азії та Америці, проте там вона дещо відрізняється від знаменитої гаварецької чорнодимленої кераміки. А ось кераміка європейських країн, таких як Польща, Чехія чи Румунія, має найбільшу схожість з гаварецької. Це дуж..
250.00 грн.
Модель: ГК 01-01
Відродження незаслужено забутої гаварецької чорнодимленої кераміки відбулося зовсім недавно, всього 20-30 років, але ж її розквіт історики відзначають ще в 1 тисячолітті до н. е. У стародавні часи на Гуцульщині багато майстрів займалися чорною керамікою, яка славилася по всій Україні та за її меж..
750.00 грн.
Модель: ГК 01-31
Відродження незаслужено забутої гаварецької чорнодимленої кераміки відбулося зовсім недавно, всього 20-30 років, але ж її розквіт історики відзначають ще в 1 тисячолітті до н. е. У стародавні часи на Гуцульщині багато майстрів займалися чорною керамікою, яка славилася по всій Україні та за її меж..
600.00 грн.
Модель: ГК 01-07
Інтернет-магазин «згард» представляє колекцію виробів зі знаменитої гаварецької чорнодимленої кераміки. Весь секрет отримання задимленої посуду полягає в старовинною технологією випалу глиняних виробів. Така техніка відома ще з 1 тисячоліття до н. е. Вона передавалася у спадок з покоління в покол..
300.00 грн.
Модель: ГК 01-20
Вироби з обпаленої гончарної глини тісно увійшли в наш побут. В Україні в гончарстві є кілька напрямків, і гаварецька кераміка відноситься до Карпатського регіону. Вона вперше з'явилася в селі Гавареччина, що на Львівщині. Виготовляється випалюванням в печах при відсутності доступу кисню. В резул..
300.00 грн.
Показано з 1 по 20 із 30 (2 сторінок)
Гаварецька кераміка

Гаварецька кераміка — традиційна народна чорнодимлена кераміка, випалена на дровах. На початку ХХ ст. у Гавареччині, що на Львівщені, працювало багато майстрів у цій справі, але на жаль з окупацією радянської влади промисел почав швидко занепадати та відмирати. Печі розвалювались, старше покоління майстрів помирало, не встигаючи передавати молодим свого уміння та таємниць роботи. Та все ж таки залишилися деякі які зуміли передати уміння своїм онукам. Завдяки цьому ми маємо можливість і досі користуватися та милуватися такою гончарною справою. Сьогодні серед гавареччан — працюють лише 4 гончарі.