Меню
Ваш кошик

Машинна вишивка

Модель: ВЖ 01-83
На даній сторінці сайту інтернет-магазину «Згарда» Ви маєте можливість придбати ніжну вишиту сорочку з тонким орнаментом. Жіноча сорочка має гарні шиті візерунки з кольорових ниток жовтого, червоного, зеленого кольору. Виріб не є предметом ручної роботи, воно не розшите вручну, а вишиті візерунки ..
450.00 грн.
Модель: ВЖ 01-93
Купити жіночу вишиванку з цікавими візерунками пропонує інтернет-магазин «Згарда» за доступною ціною. Представлена ​​модель має чудовий орнамент з синьо-блакитних ниток, що, безсумнівно, виглядає дуже ефектно і в поєднанні з джинсовим одягом, і в народному гуцульському костюмі. Модель в..
450.00 грн.
Модель: ВЖ 01-94
Щоб мати оригінальну гуцульську вишиванку, варто звернутися в інтернет-магазин «Згарда», де можна знайти вишиту жіночу сорочку на будь-який смак. Наприклад, виріб не ручної роботи «ВЖ 01-94». Воно створене із застосуванням машинної вишивки на лляному полотні. Натуральна тканина якнайкраще гармонує..
450.00 грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Машинна вишивка
Унікальність української вишитої сорочки незаперечна, і однією з причин цього є те, що національна вишивка робить благотворний вплив на душевний стан людини. Візерунки мають особливу силу, яка кожного власника вишиванки наповнює життєвою енергією.
Сучасна вишиванка виготовляється за традицією вручну, однак існують моделі з машинною вишивкою. Ці вишиванки відмінно виглядають у поєднанні з усілякою одягом. Новітні технології дозволяють отримати різноманітні і неймовірно гарні вбрання для жінок і чоловіків. Вишиванка з машинною вишивкою - це одяг, на яку не витрачається велика кількість часу. Разом з тим, вона така ж практична, ошатна, гарна, ефектна, як і та, що вишита вручну. Майстри відзначають високу міцність вишитих за допомогою машин орнаментів. Доведена довговічність сучасних вишиванок з машинною вишивкою.
Інтернет-магазин «Згарда» пропонує жіночі та чоловічі вишиванки високої якості з візерунками цікавого дизайну, вишитими з використанням сучасних технологій.