Меню
Ваш кошик

Купити термометр для сауни - інтернет магазин Zgarda.com.ua

Модель: ГБ 01-02
Баня і сауна - це місця з високими коливаннями температур і вологості, тому підбір градусника для лазні вимагає особливого підходу. Перш за все, термометр повинен мати відповідну шкалу температур. Банний градусник «ГБ 01-02» розрахований на температуру в межах 0-120 оС. Термометр спирто..
350.00 грн.
Модель: ГБ 01-03
Термометр в парній - вельми необхідна річ. Перебуваючи в умовах підвищених температур, важливо контролювати банний процес від і до. Причому небажано будь-яке коливання температури. Так, в сауні або лазні може бути занадто гаряче (що небезпечно і обіцяє різними ускладненнями для здоров'я). У той же..
350.00 грн.
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Купити термометр для сауни - інтернет магазин Zgarda.com.ua
Наявність термометра необхідно в кожній лазні і сауні, так як правильно визначити температуру без цього нехитрого приладу, виходячи тільки з відчуттів, вельми проблематично. У той же час знати, яка температура в сауні або лазні, і контролювати її, безумовно, потрібно з міркувань безпеки людей, що приймають лазневі процедури.
При виборі термометра для парної слід дотримуватися таких критеріїв:
 
• вид термометра (капілярний, стрілочний, електронний та вимірювальні станції);
• температурний мінімум і максимум на шкалі;
• матеріал корпусу і його якість;
• стійкість до високих температур і вологості.
• дизайн.
 
До найточнішим можна віднести цифрові і капілярні термометри. Стрелочное пристрій не вказує температуру дуже точно, зате є бюджетним варіантом і цілком може використовуватися в парних. Крім того, термометри зі стрілками володіють красивим дизайном.
 
Вимірювальні станції більш дорогі, оскільки поєднують функції по вимірюванню температури і рівня вологості в приміщенні.
У матеріалах корпусу слід віддати перевагу моделям, які не нагріваються, щоб уникнути опіків при випадковому торканні. Інтернет-магазин «Згарда» рекомендує віддати перевагу термометрам в дерев'яному корпусі з карпатських листяних порід.
 
При виборі місця розташування приладу необхідно враховувати особливості кожного з видів, наприклад, електронний термометр встановлюють не в самій сауні або лазні, а за дверима, в передбаннику, а в саму парну виводиться тільки датчик.