Меню
Ваш кошик

Блог

04 Apr 0 141
Оберегові прикраси – невід'ємний елемент національних традицій і культури українського народу. Крім кілець, браслетів і натільних хрестиків, існували ..
28 Mar 0 189
Вибір цікавого сувеніра – це копітка робота. Тим більше, коли подарунок вибирається в країні, яку відвідав вперше. Кожна держава має свої традиції, ал..
24 Mar 0 135
Вибираючи сувенір, в якості подарунка з України для іноземця, не варто ганятися за сучасними зразками, не здатними передати унікального колориту нашої..
10 Feb 0 253
Непідробний інтерес людей до виробів ручної роботи з кожним роком набуває все більших обертів. Українські Карпати – справжня скарбниця народних ремесе..
09 Feb 0 230
Автентичні прикраси, виготовлені дбайливими руками майстринь, здавна цінувалися в Україні. Наші предки вважали, що такі вироби наділені особливою, маг..
17 Jan 0 248
Всі, кому хоч раз пощастило опинитися в українських Карпатах, вже ніколи не зможуть забути цього кришталево-чистого цілющого повітря, неймовірних крає..
16 Jan 0 407
Завдяки своєму цілющому кришталево-чистому повітрю, неймовірним краєвидом та гірськолижним курортам наші українські Карпати завоювали відомість далеко..
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)