Меню
Ваш кошик

Вироби з глини

Модель: АЛ 01-01
Інформація про використання аромаламп стародавніми цивілізаціями прийшла до нас через тисячоліття, історія таких пристроїв налічує близько 3000 років. Стародавні використовували найпримітивніші аромалампи. У них випарювали ароматичну рідину над відкритим джерелом вогню. Принцип випарювання аромат..
200.00 грн.
Модель: ВК 01-02
Представляємо вазу керамічну моделі «ВК 01-02». Діаметр вироби: 15-20 см. Матеріал - глина. Спосіб виготовлення - ручна робота. Гуцульські майстри виготовляють такі вази, використовуючи старовинні технології гончарства. Малюнок наноситься методом різьблення по сирій глині, потім унікальний традиці..
250.00 грн.
Модель: ВК 01-03
Ваза з традиційним орнаментом, які прийшли до нас з старовини, доступна і в наші дні. Її можна купити в інтернет-магазині «Згарда», де представлені вироби майстрів Гуцульщини. Виробництво виробів з глини здійснюється так само, як і в давні часи, тут дбайливо зберігають традиції і передають їх із п..
400.00 грн.
Модель: ВК 01-04
Подарує натхнення і тепло виріб ручної роботи з Гуцульщини, яке створене за традиційною технологією. Це ваза виточена і різьблені по сирій глині. На ній нанесені візерунки, які часто використовуються на Гуцульщині. Завершений вигляд виробу майстер надає за допомогою випалювання. В результаті виход..
500.00 грн.
Модель: ВК 01-05
Пропонуємо сучасні вази від майстрів Карпатського краю. Вони унікальні, і кожна з них у своєму роді не має аналогів. Причиною тому є ручна робота, і народний умілець щоразу створює новий виріб, не схоже на попередні. Таким чином, купивши вазу керамічну в інтернет-магазині «Згарда» Ви не ризикуєте ..
1 000.00 грн.
Модель: ВК 01-01
Перед Вами предмет ручної роботи, керамічна ваза, яка є сучасним декоративним виробом з глини. Вона прикрашена різьбленням по сирій глині ​​і має автентичний вигляд. Майстри Гуцульщини виготовляють такі вази вручну. Особливістю процесу виробництва є випалювання, здійснюване після нанесе..
120.00 грн.
Модель: ГК 01-21
Що таке баняк? Баняк - це такий посуд, в якому можна приготувати різні страви. Посудина має форму округлого горщика з широкою шийкою, з ручками і кришкою. Інакше баняк називають казанком або горщиком.Пропонуємо купити баняк в інтернет-магазині «Згарда» в розділі «Гаварецька кераміка», де пре..
500.00 грн.
Модель: ГК 01-22
Бажаєте придбати гуцульський чайник, виготовлений майстрами Косова? В інтернет-магазині «Згарда» є така можливість. Ми пропонуємо чорнений чайник з красивими візерунками, який зроблений за технологією гаварецької кераміки. Чорний колір – це не емаль, чорніння здійснюється в результаті обробки гли..
400.00 грн.
Гаварецька кераміка (ГК 01-23) Гаварецька кераміка (ГК 01-23)
Нет в наличии
Модель: ГК 01-23
Коли в піч, куди в ході виготовлення поміщається глиняний посуд і піддається випалу, не допускається повітря, відбувається процес задимлення кераміки, вона набуває знамените чорне забарвлення, характерне для гаварецької кераміки. У нашому магазині доступні різні види чорнодимленої кераміки, яку в..
550.00 грн.
Модель: ГК 01-24
Для макітри українці знайшли широке застосування в побуті: перетирати мак макогоном, відстоювати молоко для отримання сиру, готувати опару і вистоювати дріжджове тісто, зберігати кашу, пироги, пряники ... Одним словом - універсальний горщик. Колись макітра була в кожному домі, але ..
350.00 грн.
Модель: ГК 01-25
Для масла, вина, соку, оцту і будь-яких інших рідин, яким потрібні певні умови при зберіганні, здавна використовували глиняні пляшки. Вони були виготовлені з натуральної глини - матеріалу, яким щедро обдарувала природа нашу землю. В Україні і зараз гончарство процвітає, інтерес до ..
450.00 грн.
Модель: ГК 01-26
Знаменита чорнодимленої посуд, що виготовляється в Гавареччина, що на Львівщині, славиться неперевершеною майстерністю випалу глини за старовинними технологіями; відома ще до н. е .; в Україні активне виробництво зазначалося в XIX столітті. Незважаючи на те, що чорна керамічний пос..
240.00 грн.
Модель: ГК 01-27
Чорний як ніч колір гаварецької кераміки є візитною карткою гуцульських ремісників гончарів, виробам яких немає рівних у всій Європі. Старовинне село Гавареччина, що розкинулося серед мальовничої природи, набуло свою славу саме завдяки чорнодимленої кераміці. Досвід по її відтворенню перейняли в ..
450.00 грн.
Модель: ГК 01-28
Миска об'ємом 0,5 л «ГК 01-28» виготовлена ​​косовськими майстрами за унікальною гаварецької технології випалу глиняних виробів, є унікальною. Вона може послужити функціональною прикрасою інтер'єру кухні, оформленої в будь-якому стилі, а також стати відмінним подарунком з нагоди торжества.&n..
250.00 грн.
Модель: ГК 01-29
Для чого будинку знадобиться глиняний кухоль? Вона з легкістю замінить звичайну кавову або чайну чашку і допоможе відчути смак улюбленого напою, відкривши в ньому нові грані. Гаварецька кераміка, яку пропонуємо ми, має розпис візерунками і виконана за технологією, яка використовуєт..
180.00 грн.
Модель: ГК 01-30
У світі гончарства гаварецька кераміка займає не останнє місце. Центром її виробництва була Гавареччина, але в наші дні технологію перейняли інші регіони і за старовинними «рецептами» виготовляють кераміку не гірше, ніж на батьківщині. Інтернет-магазин «Згарда» має в своєму розпоря..
200.00 грн.
Модель: ГК 01-15
Миску з чорненої димом глини діаметром 15 см можна придбати на нашому сайті. Ціна на гаварецької кераміки в «зґарда» завжди прийнятна, а якість на високому рівні. Це - миска об'ємом 0,5 л чорного кольору з характерним для даного виду посуду легким димком, який свідчить про правильному процесі вип..
200.00 грн.
Модель: ГК 01-14
Купити кухоль керамічну чорну від гуцульських майстрів пропонуємо у нас на сайті. Ціна на гаварецької кераміки тут завжди невисока, а якість посуду на вищому рівні. У «зґарда» запропонована оригінальна чорнодимленої посуд, виготовлений за традицією, методом димленія в печі. Процес ..
250.00 грн.
Модель: ГК 01-02
З архівних джерел знаменита гаварецька чорнодимленої кераміка на давній українській землі відома ще з 4-3 тисячоліттях до н. е. Найбільшого розквіту чорнодимленої кераміка досягла в 1 тисячолітті до н. е. Таку кераміку ще називають закуреною, задимленій або чернолощеной. На перший погляд здається..
150.00 грн.
Модель: ГК 01-13
Горщик для запікання або ченашніца чорнодимленої кераміки, об'ємом 0,8 л, доступний для замовлення в інтернет-магазині «Згарда». Це зручна практична ємність, придатна для приготування різних гарячих страв в печі або духовці. Ченашніца виготовлена ​​майстром методом димленія в спеці..
280.00 грн.
Показано з 1 по 20 із 167 (9 сторінок)
Вироби з глини

Виробами з глини український народ з давніх давен славився. Останнім часом люди почали задумуватися над своїм здоров’ям та не тільки що вони їдять, але і з чого? Пропонуємо Вам вироби з глини різноманітних регіонів України, але тільки натурального та ручного виробництва. Наша посуд є цілком екологічно чистим без добавок у поливу свинцю чи олова, тільки натуральні поливи. Випалювання як в газових печах, так і на дровах. Вона прохожить обробку та втирання молоком або водою з карпатських чистих річок. Нашим посудом чи то просто художніми виробами Ви будете надзвичайно задоволеними та з приємністю будете користуватись.