Меню
Ваш кошик

Косівська кераміка

Модель: КК 01-09
У традиційні кольори знаменитої косівської кераміки забарвлений свічник моделі «КК 01-09». Він виготовлений вручну за стародавньою технологією, яку на сьогоднішній день ніде в світі не використовують. Дізнатися посуд і елементи інтер'єру, виготовлені способом косовської кераміки можна по білій гли..
180.00 грн.
Модель: КК 01-12
Вироби косовської кераміки різноманітні, серед них є і посуд, і декоративні вироби. Як варіант для домашньої колекції пропонуємо цей пивний келих - предмет ручної роботи гуцульських майстрів. Він виготовлений з натуральної глини і має традиційну косовську розпис. Модель «КК 01-12» можна інакше роз..
300.00 грн.
Модель: КК 01-19
Шанувальникам косовської кераміки варто звернути увагу на тарілку «КК 01-19», яка виготовлена ​​руками майстрів Косова. Цей предмет гончарного мистецтва розписаний особливим способом і виготовлений за традиційною технологією. Посуд виконана з натуральної глини, двічі обпечена в печі і м..
250.00 грн.
Модель: КК 01-50
Пропонуємо купити куманець - старовинний керамічну посудину для напоїв, мода на який зараз повертається. Куманец призначається для напоїв, як алкогольних, так і безалкогольних. Це на 100% натуральна глина, що пройшла процес випалу за правилами виготовлення косовської кераміки. Зрозуміло..
200.00 грн.
Модель: КК 01-21
Глиняні вироби косовської кераміки відрізняються від інших особливою технологією виготовлення. Так, вони мають шар білої глини і двічі піддаються процесу випалу в печі. Завдяки білому тлу, малюнки різнокольоровими фарбами виглядають дуже виграшно. Посуд є прекрасним декором для кухні і завжди вигл..
200.00 грн.
Модель: КК 01-23
Майстри невеликого міста на Гуцульщині виготовляють традиційну косовську посуд за технологією, яка використовувалася у всі часи. Завдяки багатству краю великими покладами глини, тут виробляють косовську кераміку, наприклад, тарілки, чашки, дзвіночки, чайники і всілякі ємності для приготування їжі...
450.00 грн.
Модель: КК 01-20
Посуд - косівська кераміка - відома в Україні давно, але сьогодні, також як колись, як і раніше виготовляється в Косові. Особлива увага приділяється тарілках, які користуються великим попитом. Причиною популярності такого посуду називаю розпис фарбами по білій глині ​​і міцність, обумовлену подві..
220.00 грн.
Модель: КК 01-42
Косівська кераміка "КК 01-42» - це неглибока тарілка, діаметром 18 см і висотою 2 см. При виготовленні цих тарілок гуцули використовують червону глину і кольорові глазурі, якими наноситься традиційний малюнок у вигляді зеленого листя і інших властивих Косову візерунків. Причому прикрашають тарілк..
150.00 грн.
Модель: КК 01-03
У гончарних виробах ручної роботи Косова використовується не має аналогів унікальна технологія декорування. Предмет посуду, зроблений з натуральної карпатської глини, покривається білою глиною, а після обпалюється в печі. Тільки пройшовши ці етапи, майстер приступає до розпису. Використовуються рі..
150.00 грн.
Модель: КК 01-44
Кераміка з Косова - це предмети з натуральної глини, керамічні твори, які відрізняються складом глини і незвичайної розписом. Дійсно, покладами особливих глин славиться цей край, саме тому тут виробляють багато гончарних виробів.Велику славу здобули глиняні горщики (або каструлі). Прикладом ..
220.00 грн.
Модель: КК 01-47
У гончарному промислі провідна роль відводиться посуді для приготування страв, в числі яких є і макітра. Ємність являє собою широкий конусоподібний горщик, а його сфера застосування дуже широка. У посудині можна замішувати тісто, перетирати мак макогоном, робити кутю, а крім того, це відмінна пос..
200.00 грн.
Косівська кераміка 20х10х20 (КК 01-59) Косівська кераміка 20х10х20 (КК 01-59)
Новинка
Модель: КК 01-59
Традиційно гуцульська косівська кераміка настільки популярна, що розписні екземпляри прикрашають колекції багатьох музеїв і часто присутні на всіляких виставках. Особливість цієї кераміки полягає в характерною техніці розпису, а також технології створення керамічних виробів. Статуетка у..
750.00 грн.
Модель: КК 01-31
Традиційні кольори жовтий, коричневий і зелений гуцульські майстри використовують при виготовленні косовської кераміки. Ці три кольори символічні й взяті від природи як символи сонця, землі і живої природи. Візерунки, виконані з їх допомогою, дуже яскраво виглядають на білому фоні, який забезпечує..
950.00 грн.
Модель: КК 01-22
Представляємо Вам традиційну косовську тарілку з глини, яка розписана красивими візерунками і має дуже ошатний вигляд. Вона відмінно підходить для подачі других страв або всіляких закусок. Діаметр тарілки - 22 см, глибина - 2 см. Посуд розписана вручну традиційними кольорами, тому є уні..
200.00 грн.
Модель: КК 01-24
Особливою розписом і технологією виготовлення глиняного посуду славиться косівська кераміка. Їй характерна подглазурная розпис традиційними кольорами і подвійний обжін в печі. Тут присутні рослинні та геометричні мотиви. Жовтим, коричневим і зеленим кольорами нанесений орнамент на тлі білої глини...
1 200.00 грн.
Модель: КК 01-28
Розпис коричневим, зеленим, жовтим традиційна для косовської кераміки, купити яку сьогодні пропонує магазин сувенірної продукції «Згарда». Особливо ефектно такі розпису виглядають на білому фоні, який являє собою шар глини. До слова, щоб створити такий посуд, майстри Косова піддають глиняні загото..
700.00 грн.
Модель: КК 01-41
Є дуже простий спосіб здивувати близьку людину - піднести йому прекрасний сувенір. Оригінальним подарунком послужить косівська кераміка, яку вручну виготовляють майстри Косова, що на Гуцульщині. Наприклад, унікальні тарілки 23х5 см.Виріб має колір натуральної глини і розпис в традиційному стилі..
120.00 грн.
Модель: КК 01-29
Представляємо дуже красиву тарілку з писаними візерунками - посудину косовської кераміки, яка повністю розписана і всередині, і зовні. Це дуже ефектне блюдо об'ємом 2,5 л для подачі всіляких страв. У такій тарелі запросто можна подавати основне гаряче блюдо, відвівши йому центральне місце на свят..
850.00 грн.
Модель: КК 01-30
Виробам з кераміки Косова притаманні плавні лінії, незаяложені краса. Завдяки цьому багато музеї світу колекціонують вироби косівських майстрів. Ми пропонуємо придбати в домашню колекцію цей красивий графин з розписом рослинної тематики традиційними кольорами - жовтим, зеленим і коричневим. Графин..
350.00 грн.
Модель: КК 01-33
Купити підсвічник в жостовского стилі по найбільш привабливою ціною пропонує інтернет-магазин «Згарда». Підсвічник-трійця ідеальний для інтер'єру в етно-стилі, разом з тим, з огляду на великий інтерес до предметів ручної роботи все частіше ними прикрашають приміщення з обстановкою в самих різних ..
1 100.00 грн.
Показано з 21 по 40 із 59 (3 сторінок)
Косівська кераміка
Кераміка є одним з провідних художніх промислів Косова. Будучи сучасним курортом, прикарпатське містечко Косів іменують не інакше як світової Меккою народно-прикладного мистецтва. Тут можна придбати всілякі вироби ручної роботи, серед яких варто окремо сказати про косовської кераміці.
 
Мальовнича кераміка Косова - це Димлення, теракотова і полив'яний посуд різної форми та призначення. Екологічно чиста кераміка не шкодить здоров'ю. Виготовлена в ході складного технологічного процесу, глиняний посуд з ручним розписом - це столові та обрядові предмети з орнаментальними ритмічно складеними візерунками. І ці рідкісні вироби гончарного мистецтва доступні кожному.
 
Завдяки вмілим рукам майстрів, створюється великий краси керамічний посуд - справжні шедеври, якими сповнений відомий базар Косова. Але щоб їх купити не потрібно їхати на Гуцульщину, адже всі найкращі макітри, каструлі, чашки сьогодні доступні на сайті zgarda.com.ua, де кожен вподобаний предмет з глини можна замовити за невисокою ціною і отримати його з доставкою в будь-яку точку України.