Меню
Ваш кошик

Тарілки на стіну

Модель: ТР 01-01
Герб України є святинею українського народу, його вишивають на рушниках, сорочках, зображують в різьбі по дереву і куванні металу. Особливо цінується суха гуцульська різьба на цінних породах деревини. Дуже поширена різьба по дереву в Західній Україні, вона виконується на предметах побуту. В основн..
250.00 грн.
Модель: ТР 01-02
Чудова краса Карпатських гір не залишить байдужим нікого з тих, хто хоча б раз у житті побував у Карпатах. Чудові долини зі своїми знаменитими піками гір, густо порослих смереками, холодні кристально чисті води швидких гірських потоків ... Все це відображається в традиційній техніці різьби по дере..
300.00 грн.
Модель: ТР 01-03
Стародавні слов'янські традиції в тій чи іншій мірі пов'язані з язичництвом, і мимоволі це відображається в роботах знаменитих Карпатських майстрів, які славляться своєю сухої різьбленням по дереву. Основний гуцульський мотив, відображений в різьбі на овальних тарілках, це квіточка з пелюстками, я..
100.00 грн.
Модель: ТР 01-05
Інтернет магазин «Згарда» пропонує універсальний подарунок, який припаде до душі всім шанувальникам українських традицій. Тарілка різьблена з зображенням храму на тлі гуцульських гір знайде своє гідне місце в будинку кожного віруючого християнина. Гуцульські майстри виготовляють такі тарілки за ст..
200.00 грн.
Модель: ТР 01-06
Таке найдавніше ремесло як суха гуцульська різьба по дереву знайшло своє відображення в різьблений тарілці від інтернет-магазину «Згарда». У нас ви можете купити дерев'яні сувеніри ручної роботи від народних умільців, що освоїли майстерність створення різьблених тарілок. Такі вироби створюються за..
150.00 грн.
Модель: ТР 01-07
Традиційна техніка гуцульських майстрів по дереву і в наші дні є актуальною, тому на Гуцульщині створюються такі різьблені тарілки. Цей пристрій застосовує так звана суха різьба, що дозволяє отримати дуже красиві самобутні предмети. Використовується різьблена тарілка для прикраси житлового приміще..
150.00 грн.
Модель: ТР 01-08
Пропонуємо прекрасну різьблену тарілку на стіну, виконану з натурального дерева. Виріб прикрашає чудовий візерунок квіткової тематики - це традиційний гуцульський орнамент, який несе в собі добро. За допомогою нехитрого інструменту в наші дні можна створити стильний модний предмет інтер'єру. Викон..
150.00 грн.
Модель: ТР 01-09
Купити тарілку різьблену з сухою гуцульської різьбленням не складе великої праці в інтернет-магазині «Згарда». Сьогодні представляємо вашій увазі модель «ТР 01-09», яка виконана гуцульським майстром за старовинною технологією, що передається з покоління в покоління, від діда до батька, від батька ..
150.00 грн.
Модель: ТР 01-04
Інтернет магазин «Згарда» пропонує вашій увазі унікальні вироби ручної роботи з натуральної деревини зі знаменитою гуцульської сухої різьбленням. Суха різьба по дереву - це шедевр ручної роботи карпатських ремісників, вона користується особливою популярністю серед туристів, що приїжджають у Карпат..
200.00 грн.
Модель: ТР 01-10
Цінителям предметів інтер'єру в етнічному стилі неодмінно варто звернути увагу на гуцульські різьблені тарілки з різними орнаментами. Тарілка знайде своє гідне місце на стіні в кожному будинку і стане чудовою прикрасою. У наш час все більше цінується ручна робота, старовинні технології виготовленн..
250.00 грн.
Модель: ТР 01-11
Найдавніше ремесло гуцульських умільців суха різьба по дереву славиться по всій Україні і далеко за її межами і вважається одним з найбільш віртуозних. Такі вироби вносять різноманітність в інтер'єр житла, вдихаючи в нього автентичну національну атмосферу. Як незамінний предмет декору різьблені та..
150.00 грн.
Модель: ТР 01-12
Інтернет магазин «Згарда» вашій увазі пропонує онлайн каталог знаменитих гуцульських різьблених тарілок за прийнятною ціною. Тонка майстерна суха різьба по дереву не залишить нікого байдужим, адже такі вироби випромінюють багато позитивної енергетики, якої наділили матеріал сонце і Карпатські гори..
150.00 грн.
Модель: ТР 01-13
Різьблення по дереву поширена в Україні повсюдно, особливо в Карпатському регіоні. Найбільше славиться техніка сухого різьби від гуцульських майстрів. Старовинна технологія обробки деревини і нанесення на неї різьби у вигляді орнаменту передається з покоління в покоління. Особлива позитивна енерге..
150.00 грн.
Модель: ТР 01-14
За допомогою сухої різьби по дереву в українському народному промислі використовуються і зображуються символи й образи, що прийшли до нас з найдавніших часів язичництва. Знаменита гуцульська різьба по плодові дерева славиться на всю Україну і далеко за її межами. Це не дивно, такий майстерною різь..
150.00 грн.
Модель: ТР 01-15
Інтернет магазин «Згарда» пропонує всім, хто цікавиться виробами з дерева ручної роботи, ознайомитися з великим асортиментом товарів, який зібраний для вас. Це предмети народного промислу карпатських майстрів, які свято зберігають і передають з покоління в покоління старовинні технології сухої різ..
150.00 грн.
Модель: ТР 01-16
Техніка різьблення по дереву на Гуцульщині не в новинку, вона прийшла до нас з давнини і в наш час дуже актуальна. Тому прикраси для дому прийнято виконувати, дотримуючись традиційних методів обробки деревини. Не виключенням є і різьблені тарілки на стіну. Сьогодні у вас є можливість купити такі п..
160.00 грн.
Модель: ТР 01-17
Суха гуцульська різьба - це древній традиційно український спосіб декорування виробів з деревини за допомогою різноманітних різців. Завдяки майстерності народних умільців, з дерева можна отримати найнесподіваніші прикраси для дому, серед яких великою популярністю в народі користуються тарілки різь..
150.00 грн.
Модель: ТР 01-18
Про традиції українців прикрашати декоративними тарілками свої будинки відомо багатьом, до того ж і в наші дні цей звичай зберігся. Залежно від регіону проживання, настінні тарілки дещо відрізняються з виконання, кольоровим рішенням і способу нанесення декору. Сьогодні ми представляємо гуцульський..
160.00 грн.
Модель: ТР 01-19
Шанувальникам національних прикрас для дому рекомендуємо звернути увагу на настінну тарілку ручної роботи, яку зробить наш майстер. Висока майстерність дозволяє створювати на дереві візерунки невимовної краси. На тарілках зображуються геометричні фігури або природні мотиви, але кожен орнамент несе..
120.00 грн.
Модель: ТР 01-20
Якщо для будинку потрібен незвичайний декор в національному стилі, вам неодмінно варто купити тарілку різьблену з фруктового дерева. Найкрасивіші різьблені тарілки наші майстри виготовляють з яблуні, груші, горіха, черешні та явора. Залежно від обраного вихідного матеріалу для заготовки виходять т..
100.00 грн.
Показано з 1 по 20 із 36 (2 сторінок)
Тарілки на стіну
Різьблені дерев'яні тарілки ручної роботи , виконані втрадіціонной техніці гуцульських майстрів - сухий різьбі , відмінний подарунок , який прикрасить інтер'єр будь-якого приміщення , внесе в нього нотку автентичної української атмосфери і колориту карпатських сіл.
 
Різьблені тарілки з натурального дерева незамінні предмети декору. Ними прикрашають підвісні стелі й серванти , стіни і кухонні полиці . Резниетарелкі відмінно виглядають поодинці і групами. Величезна перевага дерев'яних тарілок з традиційним українським різьбленим візерунком - вони гармонійно вписуються в інтер'єр будь-якого приміщення .