Меню
Ваш кошик

Опт на церковні вироби - інтернет магазин Zgarda

Модель: ОПТ 01-92
Купити іконки підвіски недорого пропонує інтернет-магазин гуцульської сувенірної продукції «Згарда». У каталозі представлені виготовлені вручну обереги для салонів автомобілів, серед яких модель «ГУРТ 01-92», що являє собою підвіску хрестик з іконкою і декором пензликом з ниток. Виріб виготовлено ..
7.00 грн.
Модель: ОПТ 01-89
Якщо Ви хочете купити підвіску в машину, то пропонуємо варіант «ГУРТ 01-89». Це підвіска іконка, яку зручно розміщувати на дзеркалі в салоні автомобіля. Ми пропонуємо вигідні оптові покупки підвісок з ликами святих. Звернувшись в інтернет-магазин «Згарда», Ви можете знайти цікаві Вас моделі іконок..
6.00 грн.
Модель: ОПТ 01-90
Купити підвіску в авто дуже вигідно на сайті zgarda.com.ua, оскільки ми пропонуємо найбільш прийнятні ціни на ринку сувенірної продукції. Іконки є оберегами, захищають від усіляких невдач, саме тому водії автомобілів часто використовують їх у салонах своїх машин. Для цього можна купити ікону або п..
6.00 грн.
Модель: ОПТ 01-91
Пропонуємо клеєні та лаковані дерев'яні підвіски іконки в машину. Купити їх варто не тільки тому, що вони володіють чудовим видом. Для віруючих більшою мірою іконки виконують не декоративну, а захисну функцію.Ікона є оберегом, тому завжди актуально придбати тематичну підвіску на дзеркало. На да..
9.00 грн.
Модель: ОПТ 01-87
Іконки мініатюри (підвіски) користуються великим попитом серед віруючих. Лики святих є сильними оберегами, що допомагають уникнути різних негараздів і хвороб. Відомі священні образи гуцульські майстри взяли за основу при виготовленні іконок підвісок, діаметром 4 см. Технологія створення цих оберег..
6.00 грн.
Модель: ОПТ 01-25
ПІдвіска іконка виготовлена з дерева ікони клеєні лакована ..
6.00 грн.
Модель: ОПТ 01-68
Для рахунки поклонів та молитви використовують не що інше, як чотки. Це своєрідне пристрій для рахунку у вигляді нанизаних на нитку бус. Інтернет-магазин «Згарда» надає унікальну можливість купити дерев'яні чотки за невисокою ціною. Це виріб, виготовлений гуцульськими майстрами, також може бути ви..
6.00 грн.
Модель: ОПТ 01-69
Багато курців щоб кинути свою шкідливу звичку використовують чотки. Для цього підійдуть і унікальні гуцульські чотки, виготовлені з карпатської деревини. Але, безумовно, це не головна функція такого предмета, як чотки. З їх допомогою здавна прийнято відраховувати поклони і молитви. У сучасному сві..
8.00 грн.
Модель: ОПТ 01-70
Нанизані на нитку намистини і зібрані в коло прийнято називати чотками. Вони мають релігійне призначення і використовуються для рахунку молитов. Відраховувати молитви або поклони за допомогою чоток зручно, з цією метою в них використовуються більш дрібні й більші намистинки. Так, кожен десяток поз..
7.00 грн.
Модель: ОПТ 01-71
Четки у вигляді нанизаних на нитку намистин різної або рівної величини людьми використовувалися здавна. Вони були релігійним предметом і допомагали відраховувати поклони, молитви. У наші дні, головним чином, чотки використовуються з тією ж метою, але функціональність цього предмета кілька розширил..
9.00 грн.
Модель: ОПТ 01-72
Рахунок молитвам і уклонам люди з давніх літ здійснювали за допомогою чоток. Четки - це ряд намистин рівною або різної величини, замкнутих у коло. Аксесуар виготовляється з матеріалів, зручних у використанні. Дуже популярні дерев'яні чотки, саме такі виробляють майстри Гуцульщини. Створені вручну,..
5.00 грн.
Модель: ОПТ 01-73
Придбати якісні чотки, виготовлені руками гуцульських майстрів, пропонує за вигідною ціною інтернет-магазин «Згарда». На сайті магазину Ви знайдете всілякі моделі чіткий, і всі вони створені з натуральної карпатської деревини. Точно відшліфовані намистини нанизані на дуже міцну нитку, що гарантує ..
9.00 грн.
Модель: ОПТ 01-74
У метушливому сучасному світі деколи не так легко на чомусь зосередитися. Існує маса способів добитися концентрації уваги, і сьогодні ми пропонуємо зупинити свій вибір на одному з простіших, на вервиці. Нанизані на нитку намистини мають дивовижні властивості. Безумовно, мають релігійне призначення..
10.00 грн.
Модель: ОПТ 01-75
Представляємо комфортні красиві чотки «ГУРТ 01-75». Вони виготовлені на Гуцульщині з дерева, мають сучасний дизайн. Призначення чоток релігійне, з їх допомогою прийнято відраховувати молитви і поклони. Разом з тим чотки широко застосовуються в повсякденному житті як спосіб заспокоїти нервову систе..
10.00 грн.
Модель: ОПТ 01-76
Якщо Ви підшукуєте оригінальні гуцульські чотки, пропонуємо модель «ГУРТ 01-76» з хрестиком, намистинами-бочонками і розділяють їх бісерінамі. Виготовлені чотки в гуцульському краї, де майстри здавна славляться мистецтвом різьблення по дереву. Використовуваний матеріал відмінно підходить для чоток..
10.00 грн.
Модель: ОПТ 01-77
Нанизані на нитку в певному порядку намистини складають чотки. При цьому кожен десяток відділяється більш великими намистинами, що робить чотки зручними для рахунку молитов і поклонів. У нерелігійному значенні чотки можна використовувати для того, щоб на чомусь сконцентрувати свою увагу, заспокоїт..
10.00 грн.
Модель: ОПТ 01-86
У розділі церковно-обрядове товарів на сайті магазину сувенірів zgarda.com.ua Ви можете купити чотки з іконами, що складаються з 12 частин. Лики святих на кожному з ланок браслета - Юрія, Миколи, Мадонни, Ісуса, Михайла, Василя. Четки виготовлені на Гуцульщині з деревини сливи і черешні. Для зручн..
9.00 грн.
Модель: ОПТ 01-93
Кожному власнику автомобіля послужить добрим оберегом іконка підвіска або чотки, якими все частіше прикрашають дзеркало в салоні. «ГУРТ 01-93» - це універсальна модель, яка підійде для будь-яких цілей і послужить оберегом, що забезпечує відчуття захисту. Крім того, чотки використовуються за прямим..
10.00 грн.
Модель: ОПТ 01-94
Дуже гарна модель чоток «ОПТ 01-94» виготовлена ​​з світлої деревини з іконкою та декоративними елементами. Для створення цього вироби мастер використовував дерево тополя, відшліфував намистини і покрив їх лаком. Міцності чотках додає шовкова нитка, на яку нанизані дерев'яні намистинки. В чотках к..
9.00 грн.
Модель: ОПТ 01-95
На нитку нанизані дерев'яні намистини, через кожен десяток відокремлені невеликої бусинкою, складають чотки. Модель «ГУРТ 01-95» складається з трьох десятків намистин, доповнена хрестиком з дерева, прикрашеним бісером, і пензлем з ниток. Традиційні гуцульські чотки Ви завжди можете знай..
9.00 грн.
Показано з 1 по 20 із 50 (3 сторінок)
Опт на церковні вироби - інтернет магазин Zgarda
Популярність сувенірної продукції з деревини в наш час незмінно висока, і особливу увагу майстри приділяють оберегам домашнього вогнища і церковної атрибутики. Роботи народних гуцульських ремісників відомі і в нашій країні, і за кордоном. Все частіше покупці інтернет-магазину «Згарда» роблять покупки дерев'яних сувенірів, віддаючи перевагу екологічним товарам ручної роботи.
 
Красиві сувеніри обрядової тематики точно зацікавлять Ваших друзів і близьких. На сторінках сайту zgarda.com.ua купити чотки, писанки, свічники та обереги можна в будь-який час за приємною ціною. Широкий асортимент пропонованих сувенірів не залишить байдужим жодного з відвідувачів нашого ресурсу.
 
Оптовий розділ магазину «Згарда» сповнений різноманітних виробів високої якості в авторському виконанні. Майстри Гуцульщини виготовляють традиційні церковно обрядові предмети, які наділені силою захищати будинок. Рекомендуємо вибрати будь-який домашній оберіг для Вашого житла як предмет карпатського мистецтва, що оберігає від усього злого.