Меню
Ваш кошик

Вишиванки чоловічі

Модель: ВЧ 01-01
Чоловіча вишита сорочка - це символ мужності. Тільки в разі вишивання такого одягу руками майстрині, яка вкладає в свою роботу душу і натхнення, вишиванка і вишиті на ній візерунки мають силу свого духу.  Представлена ​​на даній сторінці сайту zgarda.com.ua вишиванка виготовлена ​​..
3 500.00 грн.
Модель: ВЧ 01-02
Чоловіча вишиванка - це символ сили, якої сорочку наділяє сама майстриня своїм натхненням і чистою душею. Особливу енергетику надає вишиванці ручна вишивка національних українських орнаментів.  Пропонуємо вибрати красиву стильну сучасну модель з льону. На натуральної тканини білого..
4 500.00 грн.
Модель: ВЧ 01-03
Чоловіча сорочка з вишивкою - це символ козацького духу! Кожен сучасний українець зобов'язаний мати у своєму гардеробі стильну і красиву вишиванку.  Чудесний рослинний орнамент виконаний нитками рожевого і бежевого відтінків. Він вигідно поєднується з білим кольором льону, з якого ..
2 000.00 грн.
Модель: ВЧ 01-04
Стильним українцям рекомендуємо модну яскраву вишиванку з орнаментом, традиційним для знаменитої космацької вишивки. Поєднання соковитих кольорів білого, бордового і рожевого надають виробу ошатний урочистий вигляд. У такій вишитій сорочці можна відвідати будь-яке святковий захід.  ..
2 600.00 грн.
Модель: ВЧ 01-05
Представляємо вам красиву чоловічу вишиванку з прекрасним національним візерунком, виконаним нитками білого і бежевого кольору. Традиційна вишита вручну сорочка на льоні з багатим орнаментом на передній частині, стійці, манжетах рукавів і знизу вироби. Стійка декорована національним прикрасою з ни..
2 600.00 грн.
Модель: ВЧ 01-06
Після деякого затишшя відроджується популярність української вишитої чоловічої сорочки, яка є символом мужності та козацької сили духу. Ексклюзивна чоловіча вишиванка, виготовлена ​​в неповторному етнічному стилі, прекрасно демонструє любов і повагу до традицій наших предків і до самої України - к..
2 400.00 грн.
Модель: ВЧ 01-07
За старовинною українською традицією майстриня, яка працює з вишивкою, неодмінно мала вкладати в вишивку свою душу, майстерність і добрі побажання, тоді сорочка могла служити оберегом, захищати від «злого ока» і приносити власнику вишиванки здоров'я та удачу. Символ козацького мужності - вишиванка..
2 500.00 грн.
Модель: ВЧ 01-08
Кожен українець є патріотом своєї рідної землі. Дух запорізького козацтва витає над нашою землею і, побачивши вишиванку, справжній чоловік уявляє себе захищає нашу рідну українську землю верхи на гарячому коні з шаблею в руках. Вишиванка чоловіча «ВЧ 01-08» з коротким рукавом, виготовле..
4 200.00 грн.
Модель: ВЧ 01-09
Вишиті сорочки для чоловіків цілком гармонійні як з класичними брюками, так і з джинсами. Тим, хто віддає перевагу вільний стиль, вони будуть якраз до речі. Оригінальна вишивка, що прикрашає сорочку, додасть чоловікові упевненість і незалежність, освіжить колір обличчя, підкреслить мужність. Вишив..
2 400.00 грн.
Модель: ВЧ 01-10
Інтернет магазин «Згарда» пропонує вашій увазі великий асортимент чоловічих вишиванок, що дозволяє будь-якому чоловіку підібрати вишиту сорочку на свій смак. Відзначимо, що вишиті сорочки відрізняються одна від іншої не тільки матеріалом і візерунком, але і кроєм. Запропоновані моделі можуть бути ..
2 400.00 грн.
Модель: ВЧ 01-11
Якщо ви хочете придбати одяг, яка має силу орнаменту і свого духу, пропонуємо купити чоловічу вишиванку з дуже багатою вишивкою ручної роботи від гуцульського майстра. На даній сторінці сайту представлена ​​вишукана чоловіча сорочка із класичною стійкою. Виріб розшите традиційними візерунками, які..
3 600.00 грн.
Модель: ВЧ 01-12
Дуже красива ошатна вишиванка чоловіча з орнаментом ручної роботи. Комір-стійка і перёд вироби розшиті кольоровими нитками. Сині волошки в обрамленні геометричного візерунка дуже ефектно виглядають на білому полотні. Візерунок повторюється на краях коротких рукавів. Ця вишиванка підійде сучасному ..
3 600.00 грн.
Модель: ВЧ 01-13
Вишита сорочка як найбільш яскравий символ нашої країни зараз користується великою популярністю. Цю красиву одяг носили наші предки. Орнаменти на чоловічій сорочці, вишиті вручну, несли магічну силу.  Представляємо гуцульську вишиванку з домотканого полотна з традиційною вишивкою х..
2 400.00 грн.
Модель: ВЧ 01-14
Щоб купити вишиванку, яка дійсно оберігає і має силу орнаментики, варто віддати перевагу тільки ручної роботи. Приміром, чоловічий вишитій сорочці «ВЧ 01-14» з Інтернет-магазину «Згарда». Вона виконана з домотканого полотна, яке, як відомо, відрізняється відмінною якістю і дуже часто використовуєт..
2 800.00 грн.
Модель: ВЧ 01-15
Поєднання білого домотканого полотна, насиченого гуцульського орнаменту і майстерності вишивальниці створює справжню українську чоловічу вишиванку, купити яку завжди можна на сайті zgarda.com.ua на вигідних умовах.  Перед вами - ручна вишивка, яка наділяє одяг особливою силою. Геом..
3 800.00 грн.
Модель: ВЧ 01-16
Сучасний чоловік повинен виглядати стильно і мужньо, для цього йому потрібна оригінальна одяг. Безсумнівно, таким одягом є українська вишиванка, вишукана, практична і зручна. Її можна одягнути на ділову зустріч, свято, торжество і просто на звичайну прогулянку по місту. Така вишита сорочка чудесни..
3 200.00 грн.
Модель: ВЧ 01-17
Дуже ошатна і урочиста вишиванка з домотканого полотна, вишита «білим по білому». Безперечно, таку сорочку одягають на всілякі урочистості, свята і ділові зустрічі з партнерами, як би підкреслюючи важливість даних заходів.  Незважаючи на те, що вишиванка класична, вона прекрасно по..
2 400.00 грн.
Модель: ВЧ 01-18
Не залежно від пори року іноді людині хочеться свята. Немає необхідності чекати будь-яких офіційних свят, можна просто створити їх самим. Для цього необхідно зайти на сайт zgarda.com.ua і переглянути великий каталог вишитих чоловічих сорочок з елементами знаменитої космацької вишивки. Якщо ви купи..
2 400.00 грн.
Модель: ВЧ 01-19
Українська вишиванка - це символ сили духу українського народу. У вишивці виражається краса Української землі, її історія та енергетика. Представляємо вам ще одну класичну вишиванку з довгим рукавом, вишиту по космацької технології нашої майстринею. Для всіх вишиванок використовується тільки якісн..
2 800.00 грн.
Модель: ВЧ 01-20
Найдорожчим і якісним видом бавовняної тканини є домоткане полотно, яке з давніх часів використовували для пошиття одягу. Представляємо вам вишиванки на домотканому полотні, дуже модні в сезоні і в Україні, і далеко за її межами. Така вишита сорочка чудесно підходить до класичних брюк, вільного ст..
2 400.00 грн.
Показано з 1 по 20 із 45 (3 сторінок)
Вишиванки чоловічі
Традиційна українська народна чоловіча вишиванка, виконана гуцульськими майстринями в українському народному стилі - неодмінний предмет одягу в гардеробі кожного сучасного українського чоловіки. І це не жарт! У сучасному світі популярність чоловічих вишитих сорочок зростає з кожним роком. 
 
А все тому, що відродженню народних традицій, українських національних звичаїв, автентичної української одязі приділяється все більше і більше уваги. 
 
Сьогодні вишита українська чоловіча сорочка - це не тільки яскравий сценічний костюм, це повноправний предмет гардероба, який надягають не тільки на національні українські свята, а й на будь-які інші урочисті та важливі заходи - весілля, сватання, хрестини, батьківщини. 
 
У сучасній чоловічий вишиванці об'єдналися ті стилі, з першого погляду які важко об'єднати: вона - це і молодіжний одяг для свят і вечірок, вона - це і сорочка під діловий костюм. 
 
Кожна ниточка, кожен колір, кожен візерунок і орнамент - все оберігає, примножує успіх і щастя, зберігає любов. Купити вишиванку можна с доставкою по Києву та Україні.