Меню
Ваш кошик

Купити чуні - інтернет магазин Zgarda

Модель: ПШ 01-11
Повсякденне взуття в усі часи була популярна і в кожному регіоні мала свої відмінності. Так, на Гуцульщині носили постоли - взуття, яка мала ряд особливостей, і перш за все у виготовленні. Постоли виготовляли з шматка шкіри, як правило, цільного, який стягувався за допомогою ремінця. То..
450.00 грн.
Модель: ПШ 01-12
Якщо говорити про зручною, практичною, м'якому взутті, то неможливо не сказати про постолах - старовинному вигляді взуття. Постоли відносять до найдавнішої взуття, в них ходили ще за часів Київської Русі, а виготовляли зі шкіри, причому брали цілісний шматок і стягували його на ремінець. Бувало, щ..
350.00 грн.
Модель: ПШ 01-13
Сандалії з сириці - так ще називають постоли, які сьогодні пропонує купити інтернет-магазин «Згарда». З давніх-давен постоли (або поршні), один з найперших видів взуття, були порятунком від холоду. Відрізнялися вони методом виготовлення, оскільки були виготовлені з цілісного шматка шкір..
350.00 грн.
Модель: ТД 01-07
Домашні тапочки від інтернет-магазину «Згарда» з пресованої вовни зігріють і подарують відчуття комфорту. Це гігієнічний і практичний аксесуар, який необхідний в кожному будинку всім без винятку. Шерсть відмінно зігріває, тому навіть у найхолодніші дні вовняні капці допоможуть тримати В..
140.00 грн.
Модель: ЧХ 01-14
Сучасні чуні  мають ряд вагомих переваг. Речі з овечої вовни мають велику славу в нашій країні. М'які тапочки і чуни дуже популярні. Чуні моделі «ЧХ 01-14» мають подвійну резинову та з вовни підошву, а значить не зітруться і зможуть тривалий час дарувати комфорт ногам. У складі нат..
200.00 грн.
Модель: ЧХ 01-15
Напевно, немає більш зручною і теплою домашньому взутті, ніж чуни, які виготовлені з вовни. Теплі як валянки і красиві як тапочки - в цьому і є принадність чуней моделі «ЧХ 01-15». Вони з натуральної вовни, мають подвійну  підошву внутрішня сторорна з овечої шерсті зовнішня ризинова. Зовні ду..
250.00 грн.
Модель: ЧХ 01-16
Що таке чуни, напевно, знають вже всі. Це дуже тепла домашнє взуття, в якій не страшні протяги, низькі температури і холодну підлогу. Якщо у Вашому будинку в осінньо-зимовий період досить дискомфортно ходити без тапочок, то відразу купуйте саме чуни. На відміну від звичайних тапочок вони більш ком..
200.00 грн.
Модель: ЧХ 01-24
Сучасні чуни далекі від своїх «предків» личаків і мають ряд вагомих переваг. Речі з овечої вовни мають велику славу в нашій країні. М'які тапочки і чуни дуже популярні. Чуні моделі «ЧХ 01-24» мають подвійну замшеве підошву, а значить не зітруться і зможуть тривалий час дарувати комфорт ..
200.00 грн.
Модель: ЧХ 01-25
Сучасні чуни далекі від своїх «предків» личаків і мають ряд вагомих переваг. Речі з овечої вовни мають велику славу в нашій країні. М'які тапочки і чуни дуже популярні. Чуні моделі «ЧХ 01-25» мають подвійну замшеве підошву, а значить не зітруться і зможуть тривалий час дарувати комфорт ..
200.00 грн.
Модель: ЧХ 01-26
Напевно, немає більш зручною і теплою домашньому взутті, ніж чуни, які виготовлені з вовни. Теплі як валянки і красиві як тапочки - в цьому і є принадність чуней моделі «ЧХ 01-26». Вони з натуральної вовни, мають подвійну  підошву внутрішня сторорна з овечої шерсті зовнішня ризинова. Зовні ду..
250.00 грн.
Модель: ЧХ 01-27
Напевно, немає більш зручною і теплою домашньому взутті, ніж чуни, які виготовлені з вовни. Теплі як валянки і красиві як тапочки - в цьому і є принадність чуней моделі «ЧХ 01-27». Вони з натуральної вовни, мають подвійну  підошву внутрішня сторорна з овечої шерсті зовнішня ризинова. Зовні ду..
250.00 грн.
Чуні хатні  (ЧХ 01-30) Чуні хатні  (ЧХ 01-30)
Новинка
Модель: ЧХ 01-30
Супер теплі затишні чуни на флісі «ЧХ 01-30» подарують відчуття комфорту, яким би холодним ні був підлога у Вашому домі. У складі цієї домашньому взутті - 80% натуральної вовни, саме завдяки їй (а також флісу) чуни володіють високою теплоізоляцією.Купити вовняні домашні тапочки на свій смак Ви ..
150.00 грн.
Чуні хатні  (ЧХ 01-33)
Новинка
Модель: ЧХ 01-33
Кімнатне взуття з овечої вовни дуже популярна. Чуни найбільш комфортні і практичні, прекрасно і довго носяться, приносять задоволення від відчуття комфорту і тепла в будь-яку холодну погоду. Використовувати їх можна і вдома, і на дачі - по суті, це взуття універсальна. Повстяні чуни «ЧХ..
200.00 грн.
Модель: ЧХ 01-06
Знайти чуни в численних інтернет-магазинах досить просто, однак купити гуцульські чуни можна далеко не скрізь. Інтернет-магазин «Згарда» має відмінним вибором для домашнього взуття з натурального матеріалу, що володіє високою якістю. Для тих людей, які вже оцінили всі переваги тапочок і..
250.00 грн.
Модель: ЧХ 01-07
Складно знайти більш зручну і зігріваючу ноги домашню взуття, ніж чуни з натуральної вовни. Серед переваг такого взуття відзначають постійну температуру, яка підтримується натуральною вовною, а також комфорт для ніг. Чуні не дозволяють ногам потіти, вони затишні, теплі, універсальні.  ..
150.00 грн.
Модель: ЧХ 01-12
Особлива енергетика і життєдайні властивості овечої шкурки роблять позитивний вплив на людину. А все завдяки електростатичного поля, що виникає при терті вовняних ворсинок. Воно позитивно позначається на стані здоров'я і настрої. При цьому зникає стан ломоти в суглобах, зникає втома і м'язовий біл..
250.00 грн.
Модель: ЧХ 01-13
Напевно, всім знайоме відчуття замерзлих ніг, коли хочеться зайти в будинок і скоріше відігрітися, випити гарячого чаю. Є відмінний спосіб швидко відігріти замерзлі ноги - це тапочки або чуни, виготовлені з вовни овець. Натуральна овчина знаменита своєю здатністю берегти тепло, а також створювати ..
250.00 грн.
Модель: ЧХ 01-17
Без домашніх тапочок ми вже не зовсім розуміємо комфортне перебування в будинку. У тапочках наші ноги відпочивають після трудового дня, йде денне напруження і втому від часом незручного взуття. Сучасні виробники пропонують домашню взуття на будь-який смак і колір, і асортимент далеко не..
250.00 грн.
Модель: ЧХ 01-18
Багатьом напевно траплялося відчувати холод в тапочках, які купили на ринку. Це зовсім не викликає подиву, оскільки дуже часто для них використовують синтетичні матеріали, які, як відомо, не мають великих зігріваючих властивостей. У такому випадку навіть нові тапочки можуть підвести, не кажучи вже..
150.00 грн.
Модель: ЧХ 01-19
Чудові чуни від гуцульських майстрів пропонує магазин «Згарда». Вони володіють всіма тими властивостями, які має якісна домашнє взуття: казани, стійкі до забруднень, теплі, довговічні, що не викликають алергію, красиві. Чуні вовняні з задником «ЧХ 01-19» у вигляді не втрачають навіть пр..
220.00 грн.
Показано з 1 по 20 із 30 (2 сторінок)
Купити чуні - інтернет магазин Zgarda
До вибору тапочок для дитини необхідно підходити відповідально, адже малюк значну частину дня вдома і в дитячому саду проводить в цьому виді взуття. Основними вимогами, безумовно, виступають якість використаних матеріалів, зручність і комфорт в процесі носіння.
 
Дитячі тапки і чуни - оптимальний варіант, в повній мірі відповідає найсуворішим вимогам. Натуральна вовна славиться своєю гігроскопічністю, що перешкоджає перегріванню ніг, їх потіння і розмноженню бактерій. Представлені в даному розділі каталогу теплі моделі можна носити і без шкарпеток.
 
В даному розділі інтернет-магазину є можливість недорого купити дитячі тапочки і чуни для хлопчиків і дівчаток, що відрізняються практичністю в шкарпетці і відсутністю необхідності в складному догляді.