Меню
Ваш кошик

Тарілки з іконами

Модель: ТІ 01-12
Панно в інтер'єрі не виходить з моди, а з актуальністю панно релігійної тематики неможливо сперечатися. Особлива атмосфера забезпечена, якщо в кімнаті знаходиться такий незвичайний предмет. Унікальна робота «ТІ 01-12» на даній сторінці цінна своїм духовним посилом, а також роботою майстра, адже в ..
160.00 грн.
Модель: ТІ 01-01
Якщо ви шукаєте душевний подарунок для близької людини, пропонуємо купити дерев'яну тарілку з іконою. Приймаючи такий подарунок, кожен переконається в щирості ваших намірів. Це унікальний подарунок, оскільки він виконаний виключно вручну. Виріб від гуцульського майстра припаде до душі кожному віру..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-02
Вашій увазі дерев'яна тарілка з іконою - сувенір з сенсом, який завжди можна подарувати віруючій людині. Тарілки з іконами часто дарують, але ще частіше замовляють для прикраси власного житла. Адже це ручна робота, різьблення по дереву, а такі вироби поєднуються з інтер'єрами будь-яких стилів.&nbs..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-03
Дерев'яна тарілка з іконою наповнить будинок світлом і затишком. Авторська ручна різьба по дереву робить виріб більш красивим і помітним. Завдяки особливому малюнку, вирізаному на дереві, тарілкою можна прикрасити будь-яке житлове приміщення, прикріпивши її на стіну. Дана тарілка створена нашим гу..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-04
Вашій увазі представляємо красиву настінну тарілку в центрі з іконою на блакитному тлі. На Гуцульщині такі тарілки виготовляють тільки з високоякісного дерева, в даному випадку використана деревина горіха - дерева, яке користується великою популярністю і пошаною в Україні. Якісний матеріал податли..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-05
З давніх часів деревина використовувалась як матеріал для виготовлення посуду. І в наші дні ця традиція існує. Представляємо тарілку з дерева з іконою. Вона вирізана з горіха - дуже якісної деревини, яка зберігає відмінний зовнішній вигляд тривалий час і може прослужити довгі роки. На тарілці накл..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-06
У кожної людини напевно є свій оберіг, а якщо його немає, то мається відмінна можливість подарувати оберіг другу або близькій людині. Ікона св. Георгія Побідоносця носить символічне значення. Святий є покровителем скотарства і за переказами неодноразово допомагав селянам у важку хвилину. Георгій П..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-07
Інтернет магазин «Згарда» пропонує унікальні брелки з високоякісного горіхового дерева із зображенням лику святих. Виріб є прекрасним подарунком до релігійного свята або іншому торжеству. Тарілка з іконою «ТІ 01-07» виготовлена ​​вручну, прикрашена дивовижним різьбленням, має зображення - вклеєну ..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-08
Високоякісний горіх використовується не тільки для виготовлення меблів та інших виробів, які прикрашені різьбленням, але є відмінним матеріалом для настінних тарілок з ликами святих. Така сувенірна тарілка надійно кріпиться на стіну і є доповненням декору приміщення і його оберегом, який приносить..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-09
Інтернет магазин «Згарда» пропонує ознайомитися з асортиментом дерев'яних тарілок ручної роботи з ликами святих.  В інтер'єрі будь-якої вітальні кімнати неодмінно знайдеться місце для ікони, яка є оберегом сімейного вогнища. Її можна розміщувати на стіні або ж поставити на видному ..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-10
Дуже красива тарілка з високоякісного горіхового дерева, прикрашена ручної різьблений роботою з ликом святого Миколая Чудотворця. Це один з найбільш шанованих святих, якого ще називають Угодником. Він є покровителем і захисником маленьких дітей, моряків, а також торговців. Ще за життя Микола Чудот..
60.00 грн.
Модель: ТІ 01-11
Напевно, немає більш душевного подарунка, ніж ікона, що являє собою зображення біблійної історії. Подарунок зі смисловим і духовної навантаженням релігійної тематики Ви можете зробити, придбавши недорого таке незвичайне дерев'яне панно. Рекомендуємо Вам тарілку з іконою, виготовлену осо..
200.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
Тарілки з іконами
Дерев'яна тарілка з іконою - гідний і душевний подарунок , що виражає щирі і добрі помисли дарувальника. Натуральне дерево приносить в наші будинки позитивну енергетику , а подарунки, зроблені з дерева з любов'ю - випромінюють тепло і створюють затишну атмосферу. Різьблена дерев'яна тарілка стане відмінним подарунком крелігіозним свят , а також прикрасить інтер'єр будь-якого будинку . Ікона на дерев'яній різьблений тарілці з високоякісної деревини горіха стане відмінним оберегом !
 
Як сувенір тарілка з дерева з іконою може бути подарована гостям з-за кордону. Адже здавна вважалося : подарувати ікону - надати людині особливе розташування !