Меню
Ваш кошик

Булави

Модель: Б 01-06
Подарунки, зроблені вручну цінувалися завжди і скрізь. Особливо якщо вони виготовлені талановитими майстрами своєї справи.        Дерев'яна булава являє собою не тільки художню цінність, але ще й духовну. Виготовлена ​​з високоякісної деревини горіха, прикрашена таєм..
500.00 грн.
Модель: Б 01-08
Одна з унікальних дерев'яних булав, що існують на ринку. Цей виріб є знахідкою для істинного патріота України.        Крім вправного і складного виконання, вона виділяється ще й портретами історичних особистостей. Чотири персони, кожна з яких є легендарною і важливою..
650.00 грн.
Модель: Б 01-23
Стародавня зброя булава, у слов'ян є символом влади, в сувенірній версії можна придбати в нашому магазині. Розкішне виріб ручної роботи «Б 01-23» з дерева горіха, з інкрустацією бісером і латунню. В якості подарунка або в особисту колекцію сувенірів рекомендуємо подарункову булаву з під..
2 500.00 грн.
Модель: Б 01-22
Серед безлічі карпатських сувенірів рекомендуємо вибрати булаву. Воістину колоритна виріб, яка принесе з собою в будь-яке приміщення не тільки особливий настрій, але і дух західної України. На Гуцульщині виготовляють сувенірні вироби у вигляді булави всіляких варіантів, використовуючи н..
300.00 грн.
Пернач 50х12 (Б 01-15) Пернач 50х12 (Б 01-15)
Нет в наличии
Модель: Б 01-15
Пернач відомий як холодну зброю, що володіє ударно-розбиває дією. Пернач являють собою різновид булави, з використанням металевих платин, які інакше називають пір'ям. Зброя є символом виконавчої влади. Серед сувенірної продукції в інтернет-магазині «Згарда» Ви знайдете гарний перна..
950.00 грн.
Пернач 60х20 (Б 01-21) Пернач 60х20 (Б 01-21)
Нет в наличии
Модель: Б 01-21
У XII-XVI столітті пернач як холодна зброя був поширений по всій Європі і на мусульманському Сході, виготовлявся з металу і ще іменувався шестопер через те, що підлило до булави пластин у формі пір'я. Його ударно-розбиває дію наводило страх на лицарів, так як легко пробивало щити і їх обладунки. ..
1 000.00 грн.
Показано з 21 по 26 із 26 (2 сторінок)
Булави
Дерев'яна різьблена булава - ознака влади і могутності ! Сьогодні цей величний сувенір носить символічний зміст. Булаву дарують безперечних лідерів , успішним управлінцям , сильним , амбіційним людям !
 
Дерев'яна різьблена булава з деревини груші або вишні , дуба або абрикоса , з глибокою сухий різьбленням по -гуцульськи - ідеальний подарунок для іноземних гостей , адже бойова булава не тільки дивно красивий подарунок, він і невід'ємний атрибут України . Подаруйте булаву коханому чоловікові - і тим ви визнаєте його безперечну владу і мудрість !
 
Сувенірні дерев'яні булави - ​​виготовлені повністю вручну українськими майстрами західної України .