Menu
Your Cart

Church rites

Model: ОПТ 02-46
The original souvenir - handmade amulet - will find its place in each house. Especially popular are amulets, which are made of materials such as wood, sackcloth, grass. These are "warm" materials filled with energy from the earth. Their contemplation causes good emotions, they carry a positive ch..
45.00 грн.
Model: ОПТ 01-92
Купити іконки підвіски недорого пропонує інтернет-магазин гуцульської сувенірної продукції «Згарда». У каталозі представлені виготовлені вручну обереги для салонів автомобілів, серед яких модель «ГУРТ 01-92», що являє собою підвіску хрестик з іконкою і декором пензликом з ниток. Виріб виготовлено..
15.00 грн.
Model: ОПТ 01-89
Якщо Ви хочете купити підвіску в машину, то пропонуємо варіант «ГУРТ 01-89». Це підвіска іконка, яку зручно розміщувати на дзеркалі в салоні автомобіля. Ми пропонуємо вигідні оптові покупки підвісок з ликами святих. Звернувшись в інтернет-магазин «Згарда», Ви можете знайти цікаві Вас моделі іконо..
12.00 грн.
Model: ОПТ 01-90
Купити підвіску в авто дуже вигідно на сайті zgarda.com.ua, оскільки ми пропонуємо найбільш прийнятні ціни на ринку сувенірної продукції. Іконки є оберегами, захищають від усіляких невдач, саме тому водії автомобілів часто використовують їх у салонах своїх машин. Для цього можна купити ікону або ..
12.00 грн.
Model: ОПТ 01-91
Пропонуємо клеєні та лаковані дерев'яні підвіски іконки в машину. Купити їх варто не тільки тому, що вони володіють чудовим видом. Для віруючих більшою мірою іконки виконують не декоративну, а захисну функцію.Ікона є оберегом, тому завжди актуально придбати тематичну підвіску на дзеркало. На..
20.00 грн.
Model: ОПТ 01-87
Іконки мініатюри (підвіски) користуються великим попитом серед віруючих. Лики святих є сильними оберегами, що допомагають уникнути різних негараздів і хвороб. Відомі священні образи гуцульські майстри взяли за основу при виготовленні іконок підвісок, діаметром 4 см. Технологія створення цих обере..
12.00 грн.
Model: ОПТ 01-25
ПІдвіска іконка виготовлена з дерева ікони клеєні лакована ..
10.00 грн.
Model: ОПТ 01-68
Для рахунки поклонів та молитви використовують не що інше, як чотки. Це своєрідне пристрій для рахунку у вигляді нанизаних на нитку бус. Інтернет-магазин «Згарда» надає унікальну можливість купити дерев'яні чотки за невисокою ціною. Це виріб, виготовлений гуцульськими майстрами, також може бути в..
18.00 грн.
Model: ОПТ 01-69
Багато курців щоб кинути свою шкідливу звичку використовують чотки. Для цього підійдуть і унікальні гуцульські чотки, виготовлені з карпатської деревини. Але, безумовно, це не головна функція такого предмета, як чотки. З їх допомогою здавна прийнято відраховувати поклони і молитви. У сучасному св..
15.00 грн.
Model: ОПТ 01-70
Нанизані на нитку намистини і зібрані в коло прийнято називати чотками. Вони мають релігійне призначення і використовуються для рахунку молитов. Відраховувати молитви або поклони за допомогою чоток зручно, з цією метою в них використовуються більш дрібні й більші намистинки. Так, кожен десяток по..
15.00 грн.
Model: ОПТ 01-71
Четки у вигляді нанизаних на нитку намистин різної або рівної величини людьми використовувалися здавна. Вони були релігійним предметом і допомагали відраховувати поклони, молитви. У наші дні, головним чином, чотки використовуються з тією ж метою, але функціональність цього предмета кілька розшири..
18.00 грн.
Model: ОПТ 01-72
Рахунок молитвам і уклонам люди з давніх літ здійснювали за допомогою чоток. Четки - це ряд намистин рівною або різної величини, замкнутих у коло. Аксесуар виготовляється з матеріалів, зручних у використанні. Дуже популярні дерев'яні чотки, саме такі виробляють майстри Гуцульщини. Створені вручну..
12.00 грн.
Model: ОПТ 01-73
Придбати якісні чотки, виготовлені руками гуцульських майстрів, пропонує за вигідною ціною інтернет-магазин «Згарда». На сайті магазину Ви знайдете всілякі моделі чіткий, і всі вони створені з натуральної карпатської деревини. Точно відшліфовані намистини нанизані на дуже міцну нитку, що гарантує..
18.00 грн.
Model: ОПТ 01-74
У метушливому сучасному світі деколи не так легко на чомусь зосередитися. Існує маса способів добитися концентрації уваги, і сьогодні ми пропонуємо зупинити свій вибір на одному з простіших, на вервиці. Нанизані на нитку намистини мають дивовижні властивості. Безумовно, мають релігійне призначенн..
20.00 грн.
Model: ОПТ 01-75
Представляємо комфортні красиві чотки «ГУРТ 01-75». Вони виготовлені на Гуцульщині з дерева, мають сучасний дизайн. Призначення чоток релігійне, з їх допомогою прийнято відраховувати молитви і поклони. Разом з тим чотки широко застосовуються в повсякденному житті як спосіб заспокоїти нервову сист..
20.00 грн.
Model: ОПТ 01-76
Якщо Ви підшукуєте оригінальні гуцульські чотки, пропонуємо модель «ГУРТ 01-76» з хрестиком, намистинами-бочонками і розділяють їх бісерінамі. Виготовлені чотки в гуцульському краї, де майстри здавна славляться мистецтвом різьблення по дереву. Використовуваний матеріал відмінно підходить для чото..
20.00 грн.
Model: ОПТ 01-77
Нанизані на нитку в певному порядку намистини складають чотки. При цьому кожен десяток відділяється більш великими намистинами, що робить чотки зручними для рахунку молитов і поклонів. У нерелігійному значенні чотки можна використовувати для того, щоб на чомусь сконцентрувати свою увагу, заспокої..
20.00 грн.
Model: ОПТ 01-86
У розділі церковно-обрядове товарів на сайті магазину сувенірів zgarda.com.ua Ви можете купити чотки з іконами, що складаються з 12 частин. Лики святих на кожному з ланок браслета - Юрія, Миколи, Мадонни, Ісуса, Михайла, Василя. Четки виготовлені на Гуцульщині з деревини сливи і черешні. Для зруч..
15.00 грн.
Model: ОПТ 01-93
Кожному власнику автомобіля послужить добрим оберегом іконка підвіска або чотки, якими все частіше прикрашають дзеркало в салоні. «ГУРТ 01-93» - це універсальна модель, яка підійде для будь-яких цілей і послужить оберегом, що забезпечує відчуття захисту. Крім того, чотки використовуються за прями..
20.00 грн.
Model: ОПТ 01-94
Дуже гарна модель чоток «ОПТ 01-94» виготовлена ​​з світлої деревини з іконкою та декоративними елементами. Для створення цього вироби мастер використовував дерево тополя, відшліфував намистини і покрив їх лаком. Міцності чотках додає шовкова нитка, на яку нанизані дерев'яні намистинки. В чотках ..
20.00 грн.
Showing 1 to 20 of 50 (3 Pages)
Church rites
The popularity of wooden souvenirs nowadays is invariably high, and masters pay special attention to talismans of the hearth and church paraphernalia. The works of folk Hutsul artisans are known both in our country and abroad. Increasingly, buyers of the online store "Zgarda" are buying wooden souvenirs, preferring ecological handmade goods.
 
Beautiful souvenirs of ceremonial themes will definitely interest your friends and relatives. On the pages of zgarda.com.ua you can buy rosaries, Easter eggs, candlesticks and talismans at any time at a nice price. The wide range of offered souvenirs will not leave indifferent any of the visitors of our resource.
 
The wholesale section of the Zgarda store is full of various high-quality products in the author's design. Masters of the Hutsul region make traditional church ritual objects, which are endowed with the power to protect the house. We recommend choosing any home amulet for your home as a subject of Carpathian art, which protects from all evil.