Меню
Ваш кошик

Вишиванки жіночі

Модель: ВЖ 01-47
Ніжна прозора тканина з шифонового полотна прекрасно підходить для літніх блуз, оскільки відрізняється легкістю і несе тілу прохолоду. Вишиті блузки дуже жіночні, а багата вишивка надає їм ошатний вигляд і урочистість. Вишиванка жіноча «ВЖ 01-47» на шифоновому полотні з характерним різноманітністю..
950.00 грн.
Модель: ВЖ 01-48
Тонка літня тканина шифонове полотно легко струмує, створює чудовий силует і несе тілу прохолоду в жаркий день. Вироби з цього матеріалу вимагають дбайливого поводження, тому такі вишиванки в основному розраховані на урочисті заходи.Сорочку вигідно підкреслює багата вишивка. Вишиванка жіноча «В..
550.00 грн.
Модель: ВЖ 01-50
Різна техніка вишивки гуцульських майстринь і використання широкої кольорової гами дозволяє створювати неповторний орнамент, що увібрав в себе народний колорит і етнокультуру. У кожному Карпатському селі є свої візерунки, властивий тому чи іншому району орнамент, що увібрав в себе красу Карпатськи..
400.00 грн.
Модель: ВЖ 01-51
З давніх часів гуцули прикрашали свої сорочки вишивкою. Повсякденний одяг була розшита скромною вишивкою, як би підкреслюючи її другорядне значення, адже на першому місці була робота. Зате святковий одяг прикрашалася багатою вишивкою, причому в кожному карпатському куточку була своя, притаманна да..
580.00 грн.
Модель: ВЖ 01-52
Оригінальний орнамент гуцульської вишивки завжди відрізнявся складним хитромудрим малюнком і користувався великим попитом і в Україні, і за її кордонами. Найбільше різноманіття візерунків, вишитих на сорочках, можна знайти в етнографічних районах на Прикарпатті, де в кожному окремому селі є свій, ..
850.00 грн.
Модель: ВЖ 01-53
Цю гуцульську вишивку гладдю «білим по білому» прикрашає квітковий узор, який виконаний на одязі вручну.  Дуже красива і урочиста вишиванка жіноча «ВЖ 01-53» виконана з шифонового полотна, її доповнює ручної роботи кручений пояс з китицями. На відміну від характерного поєднання дво..
400.00 грн.
Модель: ВЖ 01-54
Цю гуцульську вишивку гладдю «білим по білому» прикрашає квітковий узор, який виконаний на одязі вручну.  Дуже красива і урочиста вишиванка жіноча «ВЖ 01-53» виконана з шифонового полотна, її доповнює ручної роботи кручений пояс з китицями. На відміну від характерного поєднання дво..
500.00 грн.
Модель: ВЖ 01-55
Оригінальна блузка з шифонового полотна виконана в класичному стилі з рукавом ¾ прекрасно доповнить спідницю або брюки. Техніка - вишивка гладдю з використанням традиційних кольорів - червоного, жовтого, блакитного, білого і зеленого. Вінок із маків, ромашок, волошок з вплітанням колосків пшениці ..
450.00 грн.
Модель: ВЖ 01-56
Гуцульська вишивка відрізняється самими надзвичайними візерунками орнаменту, складністю композицій і колірних рішень. Найчастіше це поєднання двох кольорів, де один колір є головним, а інший його доповнює. Святковий одяг і в старовину відрізнялася багатою вишивкою, причому часто рукава расшивались..
400.00 грн.
Модель: ВЖ 01-57
Багато століть поспіль в Україні одяг прикрашається різноманітними вишитими композиціями візерунків і колірних рішень. І хоча вишиванки з різних регіонів України різняться по техніці вишивки, складності візерунків, колірної гамі, вони є невід'ємною і центральної одягом національного костюма, його ..
600.00 грн.
Модель: ВЖ 01-58
Шифонове полотно здавна високо цінувалося в народі за його легкість і урочистість. Не дивно, що багато гуцульські майстрині роблять свої вишиванки саме на шифоновому полотні. Техніка вишивки значно різниться в багатьох регіонах України, але будь-яка вишита сорочка - це унікальний твір народної тво..
1 100.00 грн.
Модель: ВЖ 01-59
Домоткане полотно - це дуже якісний і дорогий вид лляної тканини. Таке полотно виготовляється вручну, в основному в Західній Україні. Дуже високо цінується, вважається одним з найбільш екологічно чистих тканин у всьому світі, тому є найбільш затребуваною тканиною для гуцульських вишиванок. ..
900.00 грн.
Модель: ВЖ 01-60
Якщо ви вирішили купити вишиту сорочку, то вам неодмінно потрібно зробити вибір тканини, з якої вона буде зшита. Більшість замовниць віддають перевагу домотканому полотну, так як воно більш близьке за своєю суттю до української вишиванці, екологічно чисте і якісне. З кожним роком інтерес до етногр..
750.00 грн.
Модель: ВЖ 01-62
У всі часи українки виглядали охайно і красиво, насамперед - це характер, а також тому, що носили національні вбрання білого кольору з різноманітними візерунками, вишитими гладдю або хрестиком. На домотканому полотні особливо ошатно виглядає вишивка народного орнаменту. Саме така модель представле..
850.00 грн.
Модель: ВЖ 01-63
Як елемент національного одягу в нашій країні вишиванка користується особливим інтересом у сучасних жінок, і це не дивно! Вона ошатна і красива. Вишита сорочка завжди в моді. Перед вами вишивка по домотканому полотну. Сорочка має традиційний фасон. Модель виконана з довгим рукавом, але ..
750.00 грн.
Модель: ВЖ 01-64
Варіант вишиванки з народним орнаментом, виконаним синіми і блакитними нитками. Особливістю даної вишиванки є домоткане полотно і мерсеризованої бавовняні нитки, якими вишиті візерунки. Техніка вишивки на передній частині виробу і на його рукавах - хрестик. Додатковий декор - кручений пояс з китиц..
750.00 грн.
Модель: ВЖ 01-65
Якщо ви хочете вишиванку зі справжньою ручною вишивкою хрестиком, рекомендуємо зробити покупку в нашому інтернет-магазині сувенірів.Дійсно буде оригінальна унікальна гуцульська вишивка, яка високо цінується не тільки в нашій країні, а й за кордоном.  Ми пропонуємо не штампування і ..
750.00 грн.
Модель: ВЖ 01-82
Як незамінна частина українського народного костюма жіноча вишиванка відома далеко за межами нашої країни. Але її успіх в Україні, безумовно, досяг максимальних висот. Саме тому сучасна мода включає вишиванку і багато інших народні елементи одягу, а також прикраси. Купують вишиті сорочки і молоді ..
750.00 грн.
Модель: ВЖ 01-83
На даній сторінці сайту інтернет-магазину «Згарда» Ви маєте можливість придбати ніжну вишиту сорочку з тонким орнаментом. Жіноча сорочка має гарні шиті візерунки з кольорових ниток жовтого, червоного, зеленого кольору. Виріб не є предметом ручної роботи, воно не розшите вручну, а вишиті візерунки ..
450.00 грн.
Модель: ВЖ 01-84
Якісна красива модель «ВЖ 01-84» - вишиванка жіноча ручної роботи, виготовлена ​​на Гуцульщині руками однієї з майстринь. Будучи чи не найбільшої знаковою одягом країни, вишита сорочка в усі временя виконувала роль оберега. Особливе значення в її вишивці мав орнамент, його символіка і кольору вико..
750.00 грн.
Показано з 41 по 60 із 93 (5 сторінок)
Вишиванки жіночі
Жіночі вишиванки знову в моді! Її історія сягає в далеке минуле, в ті часи, коли наші прадіди і діди щиро, по-справжньому вірили в сили природи і поклонялися їм, що і відбивалося в побуті, культурі, мистецтві, і природно, в одязі. 
 
У вишитих жіночих сорочках вони відображали візерунками та орнаментами всю неймовірно-притягальну красу рідної української землі, її щедрою неповторної природи, її безкрайніх колосистої полів, її надзвичайно щирих, талановитих людей. 
 
Кожен хрестик і кожен фрагмент малюнка вишиванки має власне значення, яке впливає на долю людини. Так, набуваючи вишиванки в нашому інтернет магазині, ви набуваєте не лише гарну сорочку, купуєте справжнє чаклунство, яке обов'язково принесе вам щастя і удачу, любов і благополуччя. 
 
У сучасному житті вишиванки - не є щоденною одягом. Це урочиста і святковий одяг, яку надягають «з нагоди»: весілля, хрестини, національні свята. 
 
Жіноча вишита сорочка (сорочка), виконана гуцульськими майстринями в національному стилі з традиційними гуцульськими узорами, ідеальний варіант для урочистого святкового заходу. Це ідеальний подарунок будь-якій жінці, це відмінний і дорогий сувенір. Купити жіночий вишиванку можна з доставкою по Києву та Україні.