Меню
Ваш кошик

Шерстяні та ткані вироби

Модель: Л 01-14
Ліжник в традиційно гуцульських кольорах з переважанням білих, сірих, чорних тонів. Карпатське покривало виготовляється на спеціальному верстаті з дерева за старовинною гуцульською технології. Для створення такого м'якого чуда застосовується тільки натуральна овеча шерсть, вона визначає колір вир..
950.00 грн.
Модель: Л 01-15
Ліжни -  може бути шикарним покривалом на ліжко чи диван, килимом на підлогу чи прикрасою на стіні, а одягнутий в підодіяльник стає легкою та теплою ковдрою. Мало хто з людей зможе втриматися, щоб не купити це карпатське диво ручної роботи для себе або у подарунок друзям чи рідним своїм. Адж..
850.00 грн.
Модель: Л 01-16
Виріб ткане на дерев'яному верстаті - гуцульський ліжник «Л 01-16». Використовується як накидка на диван, також хороший як настінне прикраса. Крім того, ліжник служить чудесним зігріваючим ковдрою, практично незамінним в холодну пору року, і теплим килимком на підлогу. Оскільки виготовляється він..
850.00 грн.
Модель: Л 01-17
Використовувати ліжник в побуті можна по-різному, адже це естетичне покривало на ліжко, практичний килимок на підлогу або стіну, завжди зігріваючий і зберігає тепло ковдру. Словом, універсальний виріб. Помітно, що це - ткана робота, для якої використовується дерев'яний верстат і ви..
850.00 грн.
Модель: Л 01-18
Сфера застосування карпатського ліжників чимала, це і килим, і покривало, і ковдру, і декор для стіни. Ставши щасливим власником такого неймовірно красивого і практичного вироби, кожен сам для себе визначить, як використовувати ліжник. Купити його, безсумнівно, варто, адже він виконаний вручну, щ..
1 000.00 грн.
Модель: Л 01-19
Сучасні гуцульські майстрині славляться мистецтвом створення ліжників - карпатських пледів ручної роботи, з різними візерунками традиційної колірної гами. Приміром, ліжників «Л 01-19» - плед, виготовлений з овечої вовни біло-сірого кольору. На виробі нанесені малюнки геометричної форми у вигляді ..
1 500.00 грн.
Модель: Л 01-20
Виготовлення ліжників - традиційно для Гуцульщини. Здавна майстрині ткали на спеціальних верстатах карпатські ліжники. Ось і зараз вони не зраджують своїм традиціям і продовжують втілювати в красивих килимах дуже тонкі й елегантні візерунки. На даній сторінці сайту представлений лі..
1 000.00 грн.
Модель: Л 01-21
Представляємо чудову накидку для дивана або ліжка - ліжник гуцульський, виготовлений особливим методом, що дозволяє максимально комфортно використовувати покривало в побуті. У наші дні гуцульські майстрині виготовляють такі вироби за старовинною технологією. Вони тчуть з натурально..
1 200.00 грн.
Модель: Л 01-22
Натуральне нечесане ковдру з Гуцульщини - чудовий подарунок і практична річ, яка стане в нагоді в кожному будинку. Якщо Вам сподобався плед моделі «Л 01-22», то наступна інформація для Вас. Він створений гуцульськими майстринями на верстаті, в його складі лише натуральна овеча шерс..
1 000.00 грн.
Модель: Л 01-23
Щоб купити гуцульський ліжник, обов'язково загляньте в інтернет-магазин «Згарда», де представлені всілякі моделі ручної роботи. Серед широкого асортименту напевно знайдеться те покривало, яке Вам сподобається. Тут є різні орнаменти, які підійдуть до будь-якої домашній обстановці. Приміром, ліжник..
1 250.00 грн.
Модель: Л 01-24
Пропонуємо доповнити свій будинок чудовий карпатським пледом, виготовленим за традицією на верстаті і без хімічних барвників. Такий ліжник - вигідне придбання для кожної родини, адже він не тільки красивий, але і неймовірно комфортний. На 100% складається з натуральної овечої вовни він виготовлен..
1 250.00 грн.
Модель: Л 01-25
Чудесне пухнасте покривало з Гуцульщини, відоме як ліжник, виготовляється з овчини і є міцним і теплим. Ручна робота, яку виконують гуцульські майстрині, здійснюється на всіх етапах виробництва цього пледа, від обробки овечої вовни, її фарбування, до власне процесу ткання. Товстий довговічний ліж..
1 250.00 грн.
Модель: Л 01-26
Товстий зручний килим для вітальні, спальні, дитячої - це, звичайно ж, ліжник. Він екологічний і гіпоалергенний. На Гуцульщині такі вироби виготовляли в усі часи, і зараз ці технології не загублені, їх дбайливо зберігають гуцульські майстрині. Верстати, на яких ткутся такі килимки, зроблені з дере..
1 000.00 грн.
Модель: Л 01-27
Тепле легке ковдру або м'який пухнастий плед - кожен сам вирішить, як використовувати цей ліжник, коли він з'явиться у будинку. Одного разу побачивши цей неймовірно красивий килимок складно утриматися від покупки, дійсно, хто відмовиться мати у своєму розпорядженні це диво ручної роботи!  ..
1 000.00 грн.
Модель: Л 01-28
Товстий зручний килим для вітальні, спальні, дитячої - це, звичайно ж, ліжник. Він екологічний і гіпоалергенний. На Гуцульщині такі вироби виготовляли в усі часи, і зараз ці технології не загублені, їх дбайливо зберігають гуцульські майстрині. Верстати, на яких ткутся такі килимки, зроблені з дер..
1 000.00 грн.
Модель: Л 01-29
Складно уявити гуцульський будинок без ліжників, адже для гуцулів це і постіль, і ковдру і прикраса житла. Сьогодні, також як багато століть тому, гуцули використовують старовинну технологію виготовлення ліжників з овечої вовни. Найчастіше візерунок таких ліжників геометричний. Це великі і дрібні..
950.00 грн.
Модель: Л 01-30
Представляємо вашій увазі теплий килим універсального призначення, який може бути використаний в кожному будинку. Пропонуємо купити ліжник від гуцульських майстрів. Він послужить і покривалом на диван або ліжко, і ковдрою, і декором для прикраси вашого будинку. Виріб ручної роботи - це прекрасний ..
1 000.00 грн.
Модель: Л 01-31
Представляємо вашій увазі теплий килим універсального призначення, який може бути використаний в кожному будинку. Пропонуємо купити ліжник від гуцульських майстрів. Він послужить і покривалом на диван або ліжко, і ковдрою, і декором для прикраси вашого будинку. Виріб ручної роботи - це прекрасний..
1 300.00 грн.
Модель: Л 01-32
В якості красивого покривала на ліжко або диван рекомендуємо яскравий теплий ліжник. Крім чудесної накидки, він також може виконувати функцію підлогового покриття або прикраси на стіну. Ліжників часто із задоволенням використовують як ковдри, адже вони неважкі, теплі і м'які. Шерсть овець в них я..
1 500.00 грн.
Модель: Л 01-33
В якості красивого покривала на ліжко або диван рекомендуємо яскравий теплий ліжник. Крім чудесної накидки, він також може виконувати функцію підлогового покриття або прикраси на стіну. Ліжників часто із задоволенням використовують як ковдри, адже вони неважкі, теплі і м'які. Шерсть овець в них як..
2 000.00 грн.
Показано з 121 по 140 із 485 (25 сторінок)
Шерстяні та ткані вироби

З давніх давен людство в холодних регіонах світу шукало вирішення проблеми зігрівання в холодну пору року, а також практичності та легкості, таким ідеальним підпором відзнайшлася овеча вовна. Тому і досі самеми теплими та практичними речає є вироби з овечої вовни. Пропонуємо Вам вироби як рочної роботи так міні фабричні. Вся абсолютно вовна є екологічно чистою та ідеально начесаною у всіх без винятку виробах. У запропонаваних товарах Вам буде тепло та красиво.