Ремінь шкіряний (ЧШ 01-04)
600.00 грн.
- Stock: In Stock
- Model: ЧШ 01-04
Available Options
Інтернет-магазин «Згарда» пропонує шкіряні ремені ручної роботи, виконані українськими майстрами. Корінні карпатські горяни славляться своїм висококласним ремеслом далеко за межами Карпат. Вироби відрізняються високою якістю шкіри і професійним художнім оформленням. Такі пояса прекрасно підходять під будь-які штани, при цьому фасон не має значення. Тут застосовуються різноманітні матеріали і фурнітура. Технологія виготовлення карпатських поясів дуже старовинна, і її секрети передаються у спадок.
Ремінь шкіряний «ЧШ 01-04» виготовлений вручну з натуральної шкіри, пофарбованої в чорний колір. Виріб по всій його довжині з особливою оздобленням - плетінням «косички». Дуже тонка ручна робота. На поясі мається тиснений орнамент і латунні заклепки. Ширина такого ременя складає 5 см. Прикрашена шкіряним плетінням пряжка дозволяє регулювати виріб на талії до чотирьох розмірів.
Карпатські пояса є невід'ємною частиною національного костюма горян. Такий пояс служить не тільки для підтримування брюк, він виступає в ролі незвичайного аксесуара, який має свій стиль. Без сумніву, пояс від «Згарди» стане прикрасою для будь-якого чоловіка.