Menu
Your Cart

Skins of wild animals

Шкура з вовка 150х110 (ШВ 01-01) Шкура з вовка 150х110 (ШВ 01-01)
Нет в наличии
Model: ШВ 01-01
З давніх часів житло людей прикрашали шкури диких тварин, але первісні печери змінилися комфортабельними апартаментами, а людина як і раніше прикрашає свою обитель виробами їх хутра. В сучасному дизайні це явище не виняток, навпаки воно набуло дуже модну тенденцію, зокрема в заміських будинках.&n..
10 000.00 грн.
Model: ШК 01-25
Частинка дикої природи у вашому заміському будинку! Що може бути екзотичніше і екстравагантніше, ніж шкура кабана, недбало лежить на підлозі біля каміна. Безсумнівно, шкури диких тварин є чудесним сучасним декором не тільки в заміському будинку або котеджі, але і в барах і кафе, а також в сучасни..
4 500.00 грн.
Model: ШО 01-16
У наш час досить непросто когось здивувати вишуканою меблями або дорогими килимовими виробами, але цього ефекту можна досягти, поклавши на підлогу біля каміна або повісивши на стіну шкуру дикої козулі, яка прекрасно доповнить інтер'єр кімнати. У всі часи високо цінувалася ручна робота, та й у наш ..
2 700.00 грн.
Model: ШО 01-15
Сучасний декор вашого будинку стане більш стильним і вишуканим, якщо на підлозі біля каміна лежатиме шкура оленя, а крісла - затишно закутаний цим матеріалом. Довговічність шкури оленя обумовлена ​​структурою його ворсу та доглядом за нею. У будь-якому випадку вишуканість інтер'єру вашого житла з..
3 800.00 грн.
Model: ШО 01-14
Сучасний декор будинку або дачі увазі використання в дизайні інтер'єру натуральних шкір, наприклад, шкури оленя. Таким килимом можна прикрасити підлогу біля каміна або дивана, а також повісити його на стіну. Неповторний вигляд і ніжна на дотик шерсть сприятимуть створенню затишку і комфорту, підтв..
4 000.00 грн.
Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)
Skins of wild animals
One of the symbols of prestige and strength of the owner of the house can be the skin of a wild animal. This is a truly exquisite item, which in the interior is a luxury and the ability of the owner. Properly selected skin will be the dignity of the whole room.
 
Roe deer, deer, wolf and wild boar skin are bright elements used by modern designers to create unique interiors of houses, apartments, restaurants or hotels. Without a doubt, high-quality natural skins of wild animals will be able to create an incredible atmosphere.
 
The Zgarda online store presents exclusive skins of wild animals of excellent workmanship. We offer to buy soft quality leather, which will serve as an exotic element in your home. By choosing such a bright accessory for design, you will show your refined taste!