Menu
Your Cart

Veal skins

Model: ТШ 01-12
Не знаєте, чим доповнити інтер'єр вашого будинку? Рекомендуємо вибрати цікавий килим, наприклад, з шкури теляти. На даній сторінці нашого сайту можна купити телячу шкуру чорно-білого кольору. Такий килимок має багатий вигляд, тому підійде для будь-яких приміщень, включаючи заміські будинки і котед..
3 000.00 грн.
Model: ТШ 01-13
Цей килимок виготовлений з шкури теляти фабричного дублення, тому купуючи виріб, ви можете бути впевнені в тому, що всі необхідні етапи обробки були пройдені. Модель «ТШ 01-03» чорно-білого забарвлення відрізняється чудовим зовнішнім виглядом і може бути використана в інтер'єрі з переважанням клас..
3 000.00 грн.
Model: ТШ 01-14
Чорно-біла теляча шкура на підлозі буде виглядати ідеально в просторі, де потрібен немазкий і не дуже помітний килим темного відтінку. Використовуйте таке підлогове покриття, наприклад в будинку, де є діти. Їм буде зручно і тепло грати зі своїми іграшками безпосередньо на м'якою, приємною на дотик..
3 000.00 грн.
Model: ТШ 01-09
Багато хто купує шкури телят виходячи з довговічності і зносостійкості виробів, адже синтетичні тканини і килими набагато менш міцні. Завдяки своїм характеристикам, якісна шкіра здатна зберегти свій вигляд протягом багатьох років. А хтось купує шкуру теляти, щоб мати у власному розпорядженні уніве..
3 000.00 грн.
Model: ТШ 01-10
ТШ 01-10 Купуйте цю чудову телячу шкуру, розміри якої становлять 95х200 см. Шкура коричнева з білими обводами припаде до душі тим, хто віддає перевагу пастельні тони в інтер'єрі. Вона буде чудово поєднуватися з меблями зі шкіри темного або світлого відтінку. Відзначимо, що купуючи шкіру те..
3 000.00 грн.
Model: ТШ 01-11
Якщо ви підшукуєте в свій будинок дійсно красивий натуральний килим, пропонуємо телячу шкуру. Вона дуже практична і незвичайна. Шкура теляти у вітальні виглядає дуже неординарно, до того ж ви можете бути впевнені, що такий килим існує в єдиному екземплярі, адже неможливо знайти дві однакові шкури...
3 000.00 грн.
Model: ТШ 01-15
Купуйте цю красиву телячу шкуру темного кольору з невеликою кількістю білих плям. Килим з такої шкури - це статусна річ, яка робить приміщення більш привабливим і стильним. Модель чудово виглядає як в кімнаті з переважанням темних відтінків, так і в світлому приміщенні. Це дуже корисна річ в житло..
3 000.00 грн.
Model: ТШ 01-16
Якщо ви докладаєте максимум зусиль для того, щоб облаштувати свій будинок екологічно чистими матеріалами, нешкідливими для здоров'я, то і предмети інтер'єру, якими наповнюються кімнати, повинні строго відповідати цьому правилу. Пропонуємо купити телячу шкуру - довговічне, практичне виріб, який має..
3 000.00 грн.
Model: ТШ 01-17
Пропонуємо універсальне декоративне покриття для підлоги у вітальні або спальні, виконане з шкури теляти унікального забарвлення. Перед вами біла теляча шкура з вкрапленнями чорного кольору. Це вироблена шкурка, яка ідеально підійде для будь-яких цілей, які передбачають використання такого матеріа..
3 000.00 грн.
Model: ТШ 01-18
Перед вами модель «ТШ 01-08», розміри якої становлять 95х200 см. Це шкура високоякісної вичинки, тому у вас є всі шанси купити дуже красивий, м'який і міцний килимок. Виріб підійде для тих приміщень, які потребують доповнення новими особливими елементами. Якщо ви зважилися на покупку, рекомендуємо..
3 000.00 грн.
Model: ТШ 01-19
Купуйте цю красиву телячу шкуру темного кольору з невеликою кількістю білих плям. Килим з такої шкури - це статусна річ, яка робить приміщення більш привабливим і стильним. Модель чудово виглядає як в кімнаті з переважанням темних відтінків, так і в світлому приміщенні. Це дуже корисна річ в житло..
3 000.00 грн.
Showing 1 to 11 of 11 (1 Pages)
Veal skins
Connoisseurs of safe materials in the interior should pay attention to calfskin. They are environmentally friendly and have excellent decorative qualities. Comfortable to use, these natural calf skins do not have foreign odors, and therefore do not cause allergies. The calfskin presented in the Zgarda online store has a high-quality workmanship and proper processing, and reasonable prices make such products quite popular among modern Ukrainians.
 
Buying calf skin, you get a unique thing that is unique because it has natural patterns. With it you can decorate the living room, hall, bedroom and any other room in your home. Calfskin in interior design is an original exclusive element that is perfect for any situation. In our store you will find a wide selection of skins for the comfort and coziness of your home.