Menu
Your Cart

Embroidery for boys

Model: ВХ 01-01
Інтернет-магазин «згард» пропонує ознайомитися з великим асортиментом вишитих сорочок для чоловіків, жінок, дівчат і дітей. Все вишиванки виконані вручну з натурального полотна, такого як льон, поплін або домоткане полотно. Останнім часом популярність вишиванки сильно зросла, а за кордоном це мод..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-02
Представити українську культуру без вишитої сорочки неможливо. Цей одяг є родзинкою в національному костюмі, а також її впізнають у всьому світі як тренд, що символізує саму Україну. Знамениті гуцульські майстрині ручної вишивки славляться своїм ремеслом далеко за межами свого регіону. Численні т..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-03
Інтернет-магазин «згард» пропонує знамениті вишиті сорочки Гуцульщини. Ці вироби можна сміливо віднести до справжніх творів мистецтва, вони по праву вважаються гордістю краю. Майстерність гуцульської вишивки досягло надзвичайного досконалості. Орнаментика славиться своїм складним виконанням вручн..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-04
У далекі стародавні часи українська національна вишита сорочка була невід'ємною частиною гардеробу будь-якої людини і надягала кожен день. Одяг виготовлялася тільки вручну і була оригінальна в своєму роді. По ній легко можна було визначити багатство її власника, приналежність до того чи іншого ст..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-05
Інтернет-магазин «згарда» представляє надзвичайно красиві українські вишиванки, які є символом українського народу, його душі і непокорімого духу. В нашому асортименті є вишиті сорочки на будь-який смак, зшиті з якісного матеріалу з будь складністю вишивки. Все вишиванки виготовлені вручну знамен..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-06
В наші дні все модельєри взяли в свій арсенал традиційний український одяг, і кожен свідомий українець вже придбав в свій гардероб вишиту сорочку. Особливу популярність придбали дитячі вишиванки. Вони не тільки піднімають патріотизм у підростаючого покоління, але і є екологічно чистим одягом. Так..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-07
Сучасні дизайнери та модельєри включають у свої вироби елементи вишивки, яка гармонійно поєднується з усіма стилями одягу. Особлива увага приділяється дитячим вишитим виробам, які із задоволенням одягають діти не тільки з-за красивих етнічних візерунків, а й з-за зручності в носінні такої вишиван..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-08
Інтернет-магазин «згард» пропонує надзвичайно розкішний асортимент вишиванок для хлопчиків, які є символом козацького духу і володіють магічною здатністю захисту від усього поганого. Вишиті сорочки ручної роботи гуцульських майстрів є твором мистецтва і славляться своїм складним орнаментом і мере..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-09
Складно знайти людину, яка б стверджувала, що культура українського народу можлива без національної вишивки, адже вона є її душею і гордістю. Знамениті гуцульські майстрині народного ремесла славляться своєю неперевершеною вишивкою складних орнаментів з мережкою. Візитна картка Закарпаття - украї..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-10
Оригінальним атрибутом української культури є вишита сорочка, яка має багато варіантів візерунків, а також різноманітний дизайн, сформований ще в XIX столітті. В наш час вишита сорочка не втратила свою актуальність і переживає період нового відродження. Зараз одягати вишиванку і демонструвати нал..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-11
Дивовижної краси вишиванки роблять гуцульські майстрині, які відомі своїми виробами далеко за межами України. Багато туристів, які відвідують Карпати, забирають із собою в якості сувенірів або подарунків знамениту вишивку, яку можна подарувати або залишити собі на пам'ять як добуток народної твор..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-12
Інтернет-магазин «згард» пропонує обширний асортимент вишиванок для хлопчиків. Вироби різної складності вишивки, виконані з різноманітною екологічно чистої тканини. Така вишита сорочка стане прикрасою будь-якого гардероба і підійде до будь-якого стилю одягу. Виховання патріотичного козацького дух..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-13
Вишиванка є невід'ємною частиною української культури, і її популярність дуже висока. Вишита сорочка є символ нашої країни, впізнаваний у всьому світі. Свій величезний внесок у популяризацію національного українського одягу внесли гуцульські майстрині, які славляться мистецтвом ручної вишивки. Їх..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-14
Якщо Ви хочете купити вишиванку для хлопчика з доставкою, яка здійснюється в максимально стислі терміни, пропонуємо скористатися послугами нашого інтернет-магазину. В асортименті Ви знайдете всілякі варіанти сорочок в народному стилі, з вишивкою різних кольорів. Приміром, на даній ..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-15
Як сувенір для родича і іноземного гостя якнайкраще підійде вишита сорочка. Вона є символом української культури, а зображені на білому полотні візерунки несуть інформацію з минулого. Вишиванка «ВХ 01-15» стане чудовий подарунком для хлопчика. На сайті zgarda.com.ua є всі розміри сорочок, тому дл..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-16
Як предмет народного промислу вишиванка може бути подарована родичу, хрещеника або піднесена як сувенір іноземному гостю. Крім елемента національного одягу вишита сорочка є досить сучасним вбранням. Вона відмінно поєднується з повсякденним і урочистою одягом, в ній кожен відчуває свою приналежніс..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-17
Пропонуємо вишиту народними майстринями сорочку для хлопчика в традиційному гуцульському стилі. Чудесну вишиванку з візерунками з червоних і чорних ниток Ви можете купити сьогодні абсолютно недорого, завдяки особливій технології виготовлення. Отримати сорочку за доступною ціною вдається, використ..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-18
Модель «ВХ 01-18» виготовлена ​​на Гуцульщині і є яскравим прикладом традиційної української вишиванки для хлопчика. Споконвіку тут вишиванка вважається витвором мистецтва, це виправдано високою майстерністю народних вишивальниць і красивими традиційними візерунками, вишитими вручну. Відзначимо, ..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-19
Чудова вишита сорочка в народному стилі з вишивкою василькового кольору стане прекрасним подарунком для хлопчика. Сорочка може бути використана як святковий варіант, але разом з тим відмінно підійде і для щоденного носіння. Варто зауважити, що національний одяг зараз в моді, тому ї..
250.00 грн.
Model: ВХ 01-20
Широкий асортимент дитячих вишивок в інтернет-магазині «Згарда» вражає різноманітністю моделей і вишитих візерунків. Ось і вишита сорочка «ВХ 01-20» тому підтвердження, вона має традиційний фасон і доповнена вишуканою вишивкою гуцульського краю. Нагадаємо, що всі сорочки, представл..
250.00 грн.
Showing 1 to 20 of 21 (2 Pages)
Embroidery for boys
Currently, more and more often in the wardrobe of modern men and women of Ukraine confidently returns the traditional national item of clothing - embroidered shirt. In our ancestors, men's embroidered shirts were considered one of the best gifts given by girls to boys, mothers to sons and wives to men. This shirt symbolizes national wealth, dignity and love for their land.
 
Our ancestors wore men's embroidered shirts on weekdays and holidays, each product was made exclusively by hand, and therefore was one of a kind. Depending on the fabric, color and quality of the threads, intricate patterns and craftsmanship could tell a lot about its owner.
 
The Zgarda.com online store offers a luxurious range of hand-embroidered shirts for men, women and children. All products are of high quality, colorful and retain the warmth of the hands embroidered by their folk craftswomen. Here you can buy a men's embroidered shirt of any style and color at a very reasonable price. There is a wide range of sizes.
 
Buy an embroidered shirt - a great gift for a loved one that demonstrates your commitment to him and care, as well as an original souvenir for foreign friends.