Ще кілька століть тому така річ, як дерев’яна шкатулка для прикрас, була справжнім предметом розкоші. Її могли собі дозволити тільки заможні жінки. В той час їх виготовляли виключно з натуральної деревини та оздоблювали дорогоцінними камінцями. В наш час дерев’яні шкатулки, виготовлені власноруч народними умільцями також високо цінуються і мають широку сферу використання.

Призначення шкатулок з дерева

На сьогодні вироби з дерева не втратили своєї актуальності й цінності, їх використовують в побутових цілях, як оригінальні елементи декору та в якості по-справжньому неповторного подарунку.

Шкатулки з натуральної деревини – неперевершений декоративний елемент, здатний привнести в атмосферу вітальні, кабінету, кухні чи дитячої кімнати особливий колорит, затишок та тепло. Вироби з натуральних матеріалів завжди високо цінувалися та демонстрували благородний та вишуканий смак господарів. Саме тому такі речі завжди доречні, незалежно від того, в якому стилі оформлено інтер’єр квартири чи будинку.

Шкатулка дерев’яна, виконана під індивідуальне замовлення, та піднесена в якості подарунку до особливо урочистої події чи свята – жест, який залишиться в пам’яті отримувача назавжди. Наприклад, надзвичайно гарним варіантом є виконана в формі сердечка шкатулочка з вигравіруваною на ній датою весілля для зберігання обручок, презентована молодятам. Така річ стане їх першою сімейною реліквією та займе почесне місце в оселі!

Ексклюзивна дерев’яна шкатулка – чудовий презент не тільки для жінки, але й для мужчини – друга, колеги, начальника.

В наш час багато жінок використовують шкатулки з дерева для зберігання біжутерії, коштовностей та прикрас. Оригінально оформлений виріб, без сумніву, займе своє почесне місце на туалетному столику та органічно впишеться в інтер’єр спальні.

Якими бувають шкатулки з дерева?

На відміну від штампованих та безликих сувенірів, позбавлених індивідуальності, дерев’яні шкатулки вигідно вирізняються безліччю варіантів їх оформлення та оздоблення. Адже кожний екземпляр, виконаний власноруч народними умільцями, є неповторним та єдиним у своєму роді.

Як обрати шкатулку з дерева?

Зорієнтуватися у представленому асортименті та обрати «той самий» варіант не важко, відштовхуючись від власних смаків та побажань.

Найбільш цікавими та популярними є наступні варіанти:

  • шкатулки, оформлені в традиційному гуцульському стилі та оздоблені колоритними мотивами та різьбою;
  • вироби, прикрашені бісером та намистом;
  • шкатулки з дерева з різними типами замків: на петлях, замочках на ключі, на гачках;
  • зразки, оформлені у старовинному стилі;
  • круглі, квадратні та прямокутні моделі, у формі скринь, від мініатюрних до значних розмірів;
  • набори з декількох шкатулок.

З огляду на існуюче різноманіття, питання «як обрати шкатулку з дерева» не повинно викликати які-небудь труднощі.

Як підібрати “ту саму неповторну”?

Вироби з натуральних матеріалів, в тому числі й з дерева, надзвичайно високо цінуються у всьому світі не тільки за рахунок їх неперевершеного та неповторного дизайну, але й за екологічність та позитивну енергетику, яку вони випромінюють. Такі речі створюють справжній затишок в інтер’єрі, роблять його гармонійним та індивідуальним.

Прагнучи придбати дерев’яну шкатулку для власного користування або в якості подарунку дорогій людині, варто керуватися серцем та почуттями. І саме тоді вдасться знайти ЇЇ – єдину та неповторну, яка на довгі роки оселиться у свого нового власника.

Чим інтернет-магазин Зґарда може вам допомогти?

Інтернет-магазин «Зґарда» – справжній клондайк аутентичних, неповторних та ексклюзивних виробів з натуральних, екологічно-чистих матеріалів, створених власноруч гуцульськими майстрами. Безцінність представленої продукції полягає ще й в тому, що люди, які її створили досконало володіють найдавнішими народними техніками художньої обробки деревини. Дерев’яні шкатулки, ціна на які приємно вражає кожного відвідувача магазину, відрізняються не тільки неповторним дизайном, але й надзвичайною міцністю, практичністю й довговічністю.

В каталозі представлено розкішний асортимент моделей найрізноманітніших форм, розмірів та різновидів оздоблення. Тут кожен зможе обрати ту саму особливу річ для незабутнього подарунка, яка краще за всі слова повідомить про ваше особливе ставлення до отримувача презенту.

В інтернет-магазині «Зґарда» є можливість в будь-який зручний час зробити замовлення з оперативною доставкою по всій території України. Можливі гурт та роздріб. Доступні ціни.

Як відомо, історія завжди повторюється. І зараз, у ХХІ сторіччі, яке називають сторіччям інформаційних технологій, людьми знову так само високо цінуються предмети побуту, аксесуари та декоративні елементи, виготовлені власноруч з натуральних матеріалів, як це було у наших пращурів. Мода змінюється, одні тенденції приходять на зміну іншим, і тільки справжні цінності залишаються незмінними. Отож, обираючи подарунок для найдорожчих, варто надавати перевагу тим речам, які не втратять своєї актуальності з плином часу. Тим, які привнесуть в інтер’єр, і загалом, в життя справжнє тепло, позитив та гармонію.