Дерев'яні художні тарілки сухої різьби купити в Києві та Україні з доставкою додому - Інтернет магазин сувенірів Zgarda
Категорії

Тарілки на стіну

Тарілки на стіну
Різьблені дерев'яні тарілки ручної роботи , виконані втрадіціонной техніці гуцульських майстрів - сухий різьбі , відмінний подарунок , який прикрасить інтер'єр будь-якого приміщення , внесе в нього нотку автентичної української атмосфери і колориту карпатських сіл.
 
Різьблені тарілки з натурального дерева незамінні предмети декору. Ними прикрашають підвісні стелі й серванти , стіни і кухонні полиці . Резниетарелкі відмінно виглядають поодинці і групами. Величезна перевага дерев'яних тарілок з традиційним українським різьбленим візерунком - вони гармонійно вписуються в інтер'єр будь-якого приміщення .
Показувати: Список / Сітка
Сортування
Тарілка різьблена (ТР 01-01)
Герб України є святинею українського народу, його вишивають на рушниках, сорочках, зображують в різьбі по дереву і куванні металу. Особливо цінується суха гуцульська різьба на цінних породах деревини. Дуже поширена різьба по дереву в Західній Україні, вона виконується на предметах побуту. В основному це круглі або овальні тарілки, які прикрашаються майстерним різьбленням, а також інкрустуються перламутром, бісером і металом. Такі тарілки стануть невід'ємною частиною декору будь-якого житла і внесуть нотку української автентичності Карпатських гір.    Вироби з цінних порід дерева у вигляді тарілок чудово виглядають в інтер'єрі в різній комбінації. Тарілка з символом України напевно займе центральне місце в будинку справжнього патріота своєї країни. Тарілка різьблена «ТР 01-01» виготовлена ​​з цінних порід деревини (найчастіше це явір, груша, яблуня, горіх або черешня)..
250.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тарілка різьблена (ТР 01-02)
Чудова краса Карпатських гір не залишить байдужим нікого з тих, хто хоча б раз у житті побував у Карпатах. Чудові долини зі своїми знаменитими піками гір, густо порослих смереками, холодні кристально чисті води швидких гірських потоків ... Все це відображається в традиційній техніці різьби по дереву гуцульських майстрів. Карпатський край славиться умільцями по знаменитій сухої різьбі по дереву, яка відома не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Багато туристів, відвідавши Карпати, відвозять із собою як пам'ять або сувенір вироби з цінних порід деревини, прикрашені майстерною різьбою гуцульських майстрів.    Найдавніше ремесло гуцулів передавалося від прадіда до діда. Характерною його особливістю є нанесення орнаменту на дерево і наділення вироби дивовижної позитивною енергетикою, яку тарілка випромінює в житло. Сувенір різьблений «ТР 01-02» може бути виготовлен..
200.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тарілка різьблена (ТР 01-03)
Стародавні слов'янські традиції в тій чи іншій мірі пов'язані з язичництвом, і мимоволі це відображається в роботах знаменитих Карпатських майстрів, які славляться своєю сухої різьбленням по дереву. Основний гуцульський мотив, відображений в різьбі на овальних тарілках, це квіточка з пелюстками, який є знаком Перуна. Це одне з найбільш шанованих священних божеств в древньої язичницької культурі. Йому поклонялися, в кожному будинку знаходилося його зображення і вважалося, що таким чином можна було захистити своє житло від кари Перуна. Ця тема прийшла і в наш час, так як на багатьох виробах з дерева ми бачимо вирезьбленнимі саме такі символи. Примітно, що від гуцульських тарілок йде позитивна енергетика, яка чудесним чином привносить в будинок спокій і умиротворення.    Різні тарілки відмінно доповнюють один одного і відмінно виглядають в інтер'єрі житла групами і поод..
100.00 грн.
Тарілка різьблена (ТР 01-05)
Інтернет магазин «Згарда» пропонує універсальний подарунок, який припаде до душі всім шанувальникам українських традицій. Тарілка різьблена з зображенням храму на тлі гуцульських гір знайде своє гідне місце в будинку кожного віруючого християнина. Гуцульські майстри виготовляють такі тарілки за стародавньою технологією. За звичаєм виріб ручної роботи з дерева заряджена позитивною енергетикою і передає її мешканцям житла, в якому знаходиться. Для виготовлення такої тарілки використовується тільки натуральне дерево цінних порід. Це може бути яблуня або груша, черешня або явір, а також горіх. Залежно від обраного виду деревини, тарілка набуває неповторний натуральний відтінок.    Тарілка різьблена «ТР 01-05» виконано за старовинною технологією із застосуванням сухої різьби по дереву. Для нанесення орнаменту використовуються різні різці. Тарілка виглядає дуже стильно і с..
200.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тарілка різьблена (ТР 01-06)
Таке найдавніше ремесло як суха гуцульська різьба по дереву знайшло своє відображення в різьблений тарілці від інтернет-магазину «Згарда». У нас ви можете купити дерев'яні сувеніри ручної роботи від народних умільців, що освоїли майстерність створення різьблених тарілок. Такі вироби створюються за допомогою спеціальних інструментів. Візерунки вирізаються різцями. Як матеріал майстер може використовувати деревину різних порід, наприклад, черешню або горіх, явір або грушу, а також яблуню. Купуючи тарілку різьблену на сайті zgarda.com.ua за приємною ціною, ви маєте можливість привнести в свій будинок частинку позитивної енергетики, яка закладена у виробі ручної роботи народного умільця.    Модель тарілки різьблений «ТР 01-06» має дуже гарний гуцульський орнамент. Відзначимо, що на тарілку наносяться тільки ті візерунки, які в інтер'єрі будинку позитивно впливають на люд..
100.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тарілка різьблена (ТР 01-07)
Традиційна техніка гуцульських майстрів по дереву і в наші дні є актуальною, тому на Гуцульщині створюються такі різьблені тарілки. Цей пристрій застосовує так звана суха різьба, що дозволяє отримати дуже красиві самобутні предмети. Використовується різьблена тарілка для прикраси житлового приміщення, для будинку, квартири або дачі. До того ж її можна піднести близькій людині у вигляді подарунка, щоб не тільки у вашому будинку запанувала атмосфера колориту карпатських гір.    Варто купити тарілку різьблену «ТР 01-07», щоб отримати частинку автентичної української атмосфери і перейнятися нею. Безсумнівно, купивши такий виріб в інтернет-магазині «Згарда», ви захочете знову і знову відвідувати наш сайт, щоб придбати гуцульські сувеніри. Але якщо повернутися до нашої тарілці, то про неї варто відзначити, що орнамент, використовуваний майстром, несе в собі позитивну енерг..
100.00 грн.
Тарілка різьблена (ТР 01-08)
Пропонуємо прекрасну різьблену тарілку на стіну, виконану з натурального дерева. Виріб прикрашає чудовий візерунок квіткової тематики - це традиційний гуцульський орнамент, який несе в собі добро. За допомогою нехитрого інструменту в наші дні можна створити стильний модний предмет інтер'єру. Виконується він виключно вручну за допомогою різних різців. Обрана майстром деревина надає виробу неповторний темно-коричневий відтінок. Технологія обробки дерева, яка з покоління в покоління, дозволяє досягати приємного легкого глянцю. До слова така тарілка стане чудовою прикрасою будь-якого будинку, і навіть у квартирі в сучасному стилі ви без зусиль знайдете куточок для сувеніра з Гуцульщини.    Якщо вам важко вибрати подарунок близьким, друзям або колегам, рекомендуємо різьблену тарілку «ТР 01-08». На вибір запропоновано вироби з різних порід дерева, будь то горіх, яблуня, гр..
100.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тарілка різьблена (ТР 01-09)
Купити тарілку різьблену з сухою гуцульської різьбленням не складе великої праці в інтернет-магазині «Згарда». Сьогодні представляємо вашій увазі модель «ТР 01-09», яка виконана гуцульським майстром за старовинною технологією, що передається з покоління в покоління, від діда до батька, від батька до сина. Суха гуцульська різьба по деревині в наші дні дуже цінується шанувальниками виробів ручної роботи в Україні і за її межами. Тарілка, виконана таким способом, прикрасить будь-яке приміщення і привнесе в нього український колорит.    Для виготовлення різьблений тарілки використовуються спеціальні інструменти - різні різці, за допомогою яких на якісній заготівлі з дерева народний умілець створює красивий орнамент по колу або у вигляді пейзажу. У даній моделі використовується гуцульські геометричні мотиви: три кола на тлі трикутника. Відзначимо, що будь-який орнамент не..
120.00 грн.
Тарілка різьблена діаметр 15 (ТР 01-04)
Інтернет магазин «Згарда» пропонує вашій увазі унікальні вироби ручної роботи з натуральної деревини зі знаменитою гуцульської сухої різьбленням. Суха різьба по дереву - це шедевр ручної роботи карпатських ремісників, вона користується особливою популярністю серед туристів, що приїжджають у Карпати на відпочинок. Знамениті овальні тарілки із зображенням гуцульського побуту та язичницьких символів заворожують своєю красою, складністю різьби і енергетикою. Вважається, що в майстерною різьбленні закладена позитивна енергія Карпат, яка буде створювати в оселі спокій і умиротворення.    Модель «ТР 01-04» виконана з високоякісної деревини. Майстер на свій розсуд вибирає дерево, це може бути горіх або явір, яблуня або черешня, а також груша. Приємний натуральний відтінок виробу додає не тільки деревина з гуцульських дерев, але й особлива обробка. Приміром, на даній різьблен..
200.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тарілка різьблене (ТР 01-10)
Цінителям предметів інтер'єру в етнічному стилі неодмінно варто звернути увагу на гуцульські різьблені тарілки з різними орнаментами. Тарілка знайде своє гідне місце на стіні в кожному будинку і стане чудовою прикрасою. У наш час все більше цінується ручна робота, старовинні технології виготовлення різних виробів для побуту, одягу, взуття і т.д. Наприклад, тарілка різьблена виготовлена ​​із застосуванням відомої в народі сухої гуцульської різьби. Здавна гуцули вирізали візерунки на дерев'яних виробах, і кожен орнамент ніс у собі зашифровану інформацію. В наші дні майстри зберегли технологію, яку їм передали діди і прадіди. Вони з успіхом виконують суху різьбу найрізноманітніших орнаментів.    Модель «ТР 01-10» виконана з деревини з нанесенням різьби у вигляді традиційних гуцульських візерунків. Геометричний орнамент виконаний акуратно, це тонка робота. Особлива техно..
220.00 грн.
Тарілка різьблене (ТР 01-11)
Найдавніше ремесло гуцульських умільців суха різьба по дереву славиться по всій Україні і далеко за її межами і вважається одним з найбільш віртуозних. Такі вироби вносять різноманітність в інтер'єр житла, вдихаючи в нього автентичну національну атмосферу. Як незамінний предмет декору різьблені тарілки прикрашають полки в гарнітурі, підвісні стелі, і, звичайно ж, стіни. При цьому вони чудово виглядають в композиціях і поодинці, доповнюючи інтер'єр квартир та інших приміщень.    Як звичайно в сухій різьбі по дереву присутній символіка Карпатських гір, яка прийшла до нас з древніх язичницьких часів. Приміром, тарілка різьблена «ТР 01-11» виконана за старовинною технологією різьби по дереву. Використовуються ті породи дерева, яких у всі часи було достатньо в Карпатських горах. Майстер найчастіше бере деревину груші або горіха, явора або черешні, а також яблуні. Різьблен..
120.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тарілка різьблене (ТР 01-12)
Інтернет магазин «Згарда» вашій увазі пропонує онлайн каталог знаменитих гуцульських різьблених тарілок за прийнятною ціною. Тонка майстерна суха різьба по дереву не залишить нікого байдужим, адже такі вироби випромінюють багато позитивної енергетики, якої наділили матеріал сонце і Карпатські гори. Копітка робота по дереву та її результат - різьблені тарілки з візерунками - це можливість прикрасити свій будинок чудесними оберегами. Тарілки різьблені, декоруючі стіни і серванти у житло, приносять у дім тільки мир і спокій і сприяють добрій атмосфері в сім'ї. Різьблення по дереву заворожує і притягує до себе увагу кожного, чий погляд торкнувся тарілки. Не дивно, адже для виробів вибирається особлива деревина, найчастіше тільки від плодових дерев. Це може бути яблуня, черешня, явір, груша або горіх.    Тарілка різьблена «ТР 01-12» виготовлена ​​з якісного матеріалу. Руч..
120.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тарілка різьблене (ТР 01-13)
Різьблення по дереву поширена в Україні повсюдно, особливо в Карпатському регіоні. Найбільше славиться техніка сухого різьби від гуцульських майстрів. Старовинна технологія обробки деревини і нанесення на неї різьби у вигляді орнаменту передається з покоління в покоління. Особлива позитивна енергетика таких виробів зробила їх дуже популярними і затребуваними. Різьбленими тарілками прикрашають вітальні кімнати, кухні та підвісні стелі. Композиції з різьблених тарілок виглядають просто чудово, хоча і поодинці така тарілка виглядає не менш привабливо.    Тарілка різьблена «ТР 01-13» виконана з деревини плодових дерев. Найчастіше використовується деревина яблуні, груші, черешні, явора або горіха. Технологія нанесення сухої різьби припускає використання декількох видів різців. Інтернет магазин «Згарда» увазі клієнтів пропонує обширний каталог виробів з дерева з орнаментам..
120.00 грн.
Тарілка різьблене (ТР 01-14)
За допомогою сухої різьби по дереву в українському народному промислі використовуються і зображуються символи й образи, що прийшли до нас з найдавніших часів язичництва. Знаменита гуцульська різьба по плодові дерева славиться на всю Україну і далеко за її межами. Це не дивно, такий майстерною різьби не зустрінеш більше ніде. До того ж позитивна енергія, яка виходить від настінної тарілки, робить атмосферу будинку спокійною і врівноваженою. Вироби у вигляді гуцульської різьблений тарілки прекрасно вписуються в будь-який інтер'єр будинку і доповнюють його, створюючи неповторну затишну атмосферу.    Тарілка різьблена «ТР 01-14» може бути виготовлена ​​з деревини плодових дерев, таких як яблуня, груша, горіх, явір, черешня. Це ручна робота, в процесі якої використовую секрети стародавнього майстерності, які передаються від покоління до покоління. Кілька видів різців допо..
200.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тарілка різьблене (ТР 01-15)
Інтернет магазин «Згарда» пропонує всім, хто цікавиться виробами з дерева ручної роботи, ознайомитися з великим асортиментом товарів, який зібраний для вас. Це предмети народного промислу карпатських майстрів, які свято зберігають і передають з покоління в покоління старовинні технології сухої різьби по дереву. Різьблені тарілки славляться своєю майстерною різьбленням і позитивною енергетикою, яка закладена у виробі роботою майстра і якісним матеріалом. Ці обереги стануть прикрасою вашого будинку і привнесуть в нього атмосферу тепла і затишку. Не викликає подиву той факт, що вироби з такою позитивною енергетикою гармонійно виглядають в будь-якому інтер'єрі.    Тарілка різьблена «ТР 01-15» виготовлена ​​старовинним методом сухої гуцульської різьби за допомогою різних різців з плодових порід дерева. На вибір використовується деревина черешні або груші, яблуні або горіх..
160.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тарілки на стіну
UAH 100 4200