Бочки

Бочки
Дерев'яні бочки з натурального карпатського дуба для зберігання вина , коника і наливок - не тільки прикраса будь-якого будинку і застілля. Дубова бочка з набором кухлів , з автентичним краником і залізними обручами - справжня королева коньячного виробництва та виноробства. Аромат благородних напоїв , їх колір і унікальний смак повністю залежать від того , в яких умовах зберігаються і визрівають , і немає нічого краще для задоволення всіх умов , як дубова бочка .
 
Якісні алкогольні напої неможливо виготовити і зберігати без незамінного Бондарською вироби - дубової бочки.
Показувати: Список / Сітка
Сортування
Бочка дерев'яна (БД 01-47)
Добротна бочка з келихами від «Згарди» для цінителів краси і розкоші. Приголомшливий дизайн, чудову декорування. Комплект з барильця і ​​чотирьох келихів - найкращий подарунок для людини, яка знає ціну дорогих напоїв.   Бочка ручної роботи з вставними деталями і повністю дерев'яним корпусом високій декоративності. Модель «БД 01-47» універсального призначення. Поверхня тонована, лакована, завдяки чому досягнуто красивий відтінок, благородний блиск і ідеальна гладкість. Усередині колба з нержавіючої сталі, яка вміщує 10 л напою. Оздоблення вироби литими мідними деталями гуцульської тематики. Лиття якісне, атмосферний, в козацькому стилі, є чудовим доповненням комплекту. Чотири келиха, ємністю 0,5 л, виконані під стати барилу, і не відрізняються по дизайну. Мають кришки і мідні литі вставки в якості прикраси, всередині - колби з нержавіючої сталі. Краник стилізований під дер..
4000.00 грн.
Бочка дерев'яна 20х16х14(БД 01-46)
Подарунок з турботою про близьких - дубова бочка для вина. Наш бочонок підійде для будь-яких напоїв, а крім алкоголю в ньому можна тримати квас або сік. Але в будь-якому випадку подача Вашого напою на стіл буде ефектною.   Для цієї мети рекомендується саме невелика бочка, як модель «БД 01-46». Ми пропонуємо її тим, хто цінує якість, адже бочонок виготовлений не з дешевого матеріалу, а з натурального дуба. Як відомо, ця деревина має підвищену щільністю, що добре для зберігання і витримки напоїв, але також дуб збагачує смак, і це великий плюс наприклад для вина або коньяку. При виборі бочки треба враховувати і місцевість, де виростала деревина, в «ЗҐАРДА» Ви можете купити бочонок з карпатського дуба.   Пропонована нами бочка має простий дизайн (в формі циліндра), знімну підставку, натуральний колір, обсяг 1 л. Зверху знаходиться отвір для того, щоб наповнювати ..
200.00 грн.
Бочка дерев'яна 22х14  (БД 01-53)
Як відомо, мед зберігається довго і вимагає спеціальних умов зберігання. Оптимально зберігати мед в банку або в діжці. Ми пропонуємо дуже гігієнічний варіант 2-в-1 - банку в бочці «БД 01-53». На вигляд це звичайний дерев'яний бочонок з кришкою, але всередині в ньому - банку зі скла об'ємом 1 л. Так дуже зручно зберігати мед, головне вибрати правильні умови вологості і температурного режиму, що важливо і для продукту, і для дерева.   Зовнішня сторона вироби заслуговує на особливу увагу, оскільки бочка дуже ефектна. Вона виготовлена ​​з натурального дерева і оброблена металом латуні, має розміри 22х14 см. Бочка прикрашена фігурками ведмедика, відомого цінителя меду. Якщо зберігати медок в бочці, то ідеальної деревиною для цього вважається липа, однак не має значення, з якого дерева виготовлений бочонок, якщо він є тільки красивою і стильною оболонкою.   Замовит..
750.00 грн.
Бочка дерев'яна 250х250х250 (БД 01-27)
Пивна ємкість для продуктів у вигляді дерев'яної бочонки набуває популярності в наші дні. Дерево (натуральне екологічне сировина), з якого майстри виготовляють модель «БД 01-57», - це карпатська сморека. Интересно, что этот подвид ели використовують для виготовлення трембітів, для чого в старіну вибрали тільки ті екземпляри, в які ударяла молнія.   Бочка збита з древесінних сморників і закріплена обручниками, виготовлені також з дерева. Поделка має необычный дизайн, і якщо ти сторонній дерев'яної посуди, то вам придуться душі такі бочечі для розпушувачів або інших продуктів. В емкости можна зберігати також мед, адже як зовні, так і зсередини бочка не оброблена хімічними засобами, не покрита лаком і може виконувати функцію безпечної зберігання для всіляких харчових продуктів. Єдине, що слід враховувати, купуючи дерев'яну бочку, - її обсяг складає 500 мл.   Щоб..
1800.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Бочка дерев'яна 300х300х550 (БД 01-13)
Найчастіше при створенні бондарних виробів використовується якісна деревина, така як дуб. Це надійний, міцний, довговічний матеріал, особливістю якого є однорідна структура. Дерево, одне з найбільш піддатливих. Воно не розтріскується при полировании, володіє унікальними характеристиками, що не властивими іншим видам деревини, наприклад, антибактеріальними. Сукупність властивостей дуба дозволяє отримувати в бочках найсмачніші напої, наділені приємним ароматом і надзвичайним смаком.    Перед вами дерев'яна бочка з дуба карпатського, дуже красива, різьблені на лицьовій стороні, а також з двох сторін. На виробі зображений виноградний лист і гроно винограду. В комплекті дерев'яні стакани, що повторюють форму барильця. Ємність кожного склянки - 100 г. Бочка має дерев'яний краник. Обручі з не є з нержавіючої сталі, а виготовлені з спеціального матеріалу для вигляду кілець. ..
2000.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Бочка дерев'яна 300х350х400  (БД 01-51)
Добротна бочка з келихами від «Згарди» для цінителів краси і розкоші. Приголомшливий дизайн, чудову декорування. Комплект з барильця і ​​чотирьох келихів - найкращий подарунок для людини, яка знає ціну дорогих напоїв.   Бочка ручної роботи з вставними деталями і повністю дерев'яним корпусом високій декоративності. Модель «БД 01-51» універсального призначення. Поверхня тонована, лакована, завдяки чому досягнуто красивий відтінок, благородний блиск і ідеальна гладкість. Усередині колба з нержавіючої сталі, яка вміщує 8 л напою. Оздоблення вироби литими мідними деталями гуцульської тематики. Лиття якісне, атмосферний, в козацькому стилі, є чудовим доповненням комплекту. Чотири келиха, ємністю 0,5 л, виконані під стати барилу, і не відрізняються по дизайну. Мають кришки і мідні литі вставки в якості прикраси, всередині - колби з нержавіючої сталі. Краник стилізований під дере..
2800.00 грн.
Бочка дерев'яна 300х350х450 (БД 01-01)
Бондарство людям відомо здавна. Уже в ті часи майстри робили дубові бочки. Правда, вони мали дещо інший вигляд. Бочки робили у формі конуса або усіченого циліндра. Якою б не була технологія виготовлення цих виробів з деревини в наші дні, їх форма тепер незмінна. Схоже, майстри вже знайшли універсальну форму, і саме такі бочки представлені в онлайн каталозі магазина «Згарда».    Бочка дерев'яна «БД 01-01» виконана з дуба, деревини, яка є однією з найкращих в Україні. Дубова бочка оснащується бронзовим краником, який не іржавіє і завжди без проблем функціонує. Це важливо, перш за все, тому, що часто дубові бочки зберігаються в місцях з підвищеною вологістю, і звичайний метал у таких умовах неодмінно іржавіє. Для міцності і надійності згідно старовинної гуцульської технології виріб з дуба полягає в спеціальні ковані обручі, необхідні для того, щоб бочка витримувала висо..
1200.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Бочка дерев'яна 300х350х450 (БД 01-02)
Як колись давно, в наш час дерев'яні бочки активно використовуються в домашньому господарстві. Це невід'ємні атрибути в лазнях, барах, винних погребах. У домашніх умовах мати бочку теж дуже вигідно, адже в ній можна зберігати вино, квас, пиво, інші спиртні напої.    Бочка виконується з натурального дерева. Як матеріал для виготовлення моделі «БД 01-02» використовується карпатський дуб. Дуже зручний дерев'яний краник, який надає бочці більш древній автентичний вигляд. Ковані обручі надійно закріплюють деревину і гарантують її цілісність у виробі. Крім того обручі з металу дозволяють зберігати в діжці високі спирти. Замовивши бочку з дуба в інтернет-магазині «Згарда», ви гарантовано отримаєте якісний виріб, виконане з екологічно чистої сировини. Термін виготовлення складе 7 днів, після чого в обумовлений термін очікуйте доставку, а далі сміливо використовуйте бочку за ..
1200.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Бочка дерев'яна 300х350х450 (БД 01-03)
Відмінний спосіб прикрасити свій будинок або святковий стіл - дубова бочка з якісним напоєм. Здивувати гостей краще не наддорогими предметами інтер'єру, а цілком доступними українськими виробами від майстрів бондарства з Гуцульщини. Приміром, бочкою і келихами, які виготовляються за традиційними карпатським технологіям і мають тривалий термін експлуатації.    Погляньте на фото, щоб оцінити вид пропонованої нами бочки, виконаної з дуба. Такий виріб надійно, довговічно і практично, його можна зберігати при високій вологості, адже воно оснащено нержавіючим краником, який волога не зможе пошкодити. Крім того бочка закріплюється обручами з нержавіючої сталі, вони дозволяють зберігати в ній будь-які спиртні напої, включаючи високі спирти. Особливу увагу таким бочкам завжди приділяють винороби, майстри коньячного виробництва, а також всі ті, хто в домашніх умовах робить вин..
1200.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Бочка дерев'яна 300х350х450 (БД 01-05)
Найчастіше при створенні бондарних виробів використовується якісна деревина, така як дуб. Це надійний, міцний, довговічний матеріал, особливістю якого є однорідна структура. Дерево, одне з найбільш піддатливих. Воно не розтріскується при полировании, володіє унікальними характеристиками, що не властивими іншим видам деревини, наприклад, антибактеріальними. Сукупність властивостей дуба дозволяє отримувати в бочках найсмачніші напої, наділені приємним ароматом і надзвичайним смаком.    Перед вами дерев'яна бочка з дуба карпатського, дуже красива, різьблені на лицьовій стороні, а також з двох сторін. На виробі зображений виноградний лист і гроно винограду. В комплекті дерев'яні стакани, що повторюють форму барильця. Ємність кожного склянки - 100 г. Бочка має дерев'яний краник. Обручі з не є з нержавіючої сталі, а виготовлені з спеціального матеріалу для вигляду кілець. ..
2000.00 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Бочка дерев'яна 500х500х300  (БД 01-52)
Подарункова бочка на возі - це оригінальний виріб для справжніх цінителів прекрасного. Таким подарунком можна здивувати, він сподобається найдосвідченішим в сувенірах людям. Тому якщо Ви хочете купити статусний подарунок, візьміть бочонок з дерева «БД 01-52». Він має місткість 10 л, придатний для будь-яких напоїв, герметичний і практичний.   Якість бочки обумовлено особливістю виготовлення, саме тому вона не протікає, зберігає смак вина і є повністю екологічно чистою. Незважаючи на те, що зверху для краси і збереження привабливості використовується тонування і лак, всередині - чистий дуб. Робота на 100% ручна, традиційна технологія виготовлення. Всі деталі, що на бочці, рухливі, функціонують добре.   На самій діжці є прикраса, воно вирізано в дереві. Також елементи різьблення використовуються на возі. Треба відзначити, що на відміну від бочки, яка виготовлена..
6000.00 грн.
Діжка дерев'яна 400х300 (10 л.) (БД 01-35)
Бондарні предмети широко поширені в Україні. Будь то бочка або жбан, купіль або діжка всі вони знаходять застосування в побуті день у день. Окремо слід сказати про дерев'яній бочці, що підходить не тільки для коньяку або вина.   Гуцульські діжки незамінні для квашення капусти, соління огірків, кавунів, томатів або грибів. Словом, кожна сучасна господиня знайде застосування цієї екологічно чистої місткості. Дубова бочка «БД 01-35» зручна для щоденного використання. Вона відрізняється довговічністю і практичністю. Технологія виготовлення припускає використання металевої смуги, товщина якої становить 2 мм, ширина - 4 см. Бочка з дерева має ємність 10 л.   Придбати цю чудову дубову бочку Ви можете в магазині «Згарда». ..
1200.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Бочки
UAH 200 6000