Дитячі іграшки

Дитячі іграшки
В інтернет-магазині «Згарда» велика увага приділяється дитячим виробам, які гуцульські майстри виготовляють вручну з екологічних безпечних матеріалів і пропонують за невисокими цінами.
 
У числі найбільш популярних іграшок - дерев'яні літаки і мотоцикли, машинки і скарбнички, керамічні свистки, сопілки і свистульки. Великим інтересом дітей користуються і такі вироби, як рогатки, шаблі та мечі з дерева. А для любителів постріляти доведеться в самий раз дитячий цибулю або арбалет. Але яку б іграшку з великого асортименту Ви не обрали для дитини, ми гарантуємо захоплююче розвага для малюка.
 
Купуючи у нас ті чи інші іграшки, Ви не ризикуєте придбати забаву дорожче, ніж в іншому магазині, оскільки наші ціни зважені і невисокі. Самі незвичайні і нові моделі дитячих іграшок завжди доступні до замовлення на сайті zgarda.com.ua. Відзначимо, що всі вони виготовляються з матеріалів, взятих від природи, і мають оригінальний вигляд. Асортимент магазину «Згарда» постійно доповнюється новими дитячими товарами, тому у нас Ви завжди знайдете, чим здивувати свою дитину.
Показувати: Список / Сітка
Сортування
Іграшка закидалка 18х4 (ОПТ 02-29)
У сучасному світі ніколи не втратили своєї актуальності і власне зараз все більшої популярності набувають особливі іграшки, екологічно чисті. У їх числі - дерев'яні іграшки-закідалкі для дітей.   Часто батьки вдаються до виготовлення саморобок для дитячих потіхи. Але чи варто напружуватися настільки важким процесом, якщо можна купити іграшку закідалку в інтернет-магазині «Згарда». Вона не є новітнім винаходом, має історію, разом з тим інтерес до неї не згасає. Закідалка подобається дітям, тому що забавна і цікава, а батькам - тому що на 100% натуральна і безпечна, до того ж володіє розвиваючими функціями.   Гуцульська закідалка виготовлена ​​з деревини, добре відшліфована, не має небезпечних гострих країв. Вона прикрашена акуратними візерунками і не покрита лаком. Пропонуємо придбати іграшку закідалку оптом від 10 штук на сайті zgarda.com.ua. Варто тільки зап..
10.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Арбалет дерев'яний 80х3х50 (ЛД 01-02)
Свій початок арбалет бере з Далекого Сходу. У виготовленні метальної апарату застосовувалися різні матеріали, і в наш час існують різні луки-метальники. Пропонуємо сконцентрувати увагу на одній з різновидів, дерев'яному арбалеті.   Варіант гуцульського арбалета купити можна на нашому сайті, як в роздріб, так і оптом. Метальник примітний тим, що має високу точність стрільби, якій, наприклад, не володіє цибулю. По суті це потужний цибулю, поєднаний зі спеціальним метальним механізмом. Він знайшов своє застосування в спорті, стрільбі, полюванні.   Арбалет дерев'яний «ЛД 01-02» - це хороший подарунок для будь-якого хлопчиська. Виріб виготовлено з дерева і являє собою відмінну альтернативу цибулі. До слова, стріляти з арбалета простіше, він має більше комфорту при стрільбі, більше точності. Арбалет пістолетного типу, яким є модель «ЛД 01-02», підійде для розважаль..
100.00 грн.
Березовий дерев'яний олівець 20х2 (ОПТ 01-29)
При виробництві дерев'яних олівців завжди приділяли особливу увагу матеріалу, так як такі вироби виготовляються лише з чистої прямий деревини. На відміну від столярних виробів для олівців вибирається дерево без сучків. До наших днів олівець пройшов чималий шлях в історії, в документах зустрічається згадка про цю письмовій приналежності в 1683 році, коли вже використовувалися дерев'яні олівці. За допомогою олівців створювалося безліч творів мистецтва.   Сьогодні Ви маєте можливість купити дерев'яні олівці «ГУРТ 01-29» оптом. Вироби виготовлені з натуральної деревини. Це березові олівчик з пастельними стержнями в середині, які малюють відповідними кольорами. Щоб вибрати потрібні моделі олівців, перед оформленням замовлення рекомендуємо зв'язатися з нами за телефоном 097 829 48 66.   Замовити олівці кольорові з дерева в оригінальному березовому дизайні Ви можете..
8.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Березовий дерев'яний олівець 20х2 (ОПТ 02-44)
Не секрет, що всі хлопці люблять малювати олівцями, і це не дивно, адже олівців - ціла пачка, де багато-багато різних квітів, що не може не потішити. До того ж малюнки зручно малювати саме олівцями, не кажучи вже про розфарбовуваннях, які дуже люблять діти.   В інтернет-магазині «Згарда» є особливі олівці, яких немає в звичайному кіоску з канцтоварами. Так-так, саме наші олівчик точно сподобаються Вашим діткам - яскраві, барвисті, цікаві, з різноманітними фігурками на пружинці! Погляньте, хіба можуть такі дерев'яні олівці не зацікавити Ваше чадо? Рекомендуємо придбати березовий дерев'яний олівець з іграшкою.   Треба пам'ятати, що дерев'яні олівці не тільки красиві і незвичайні, але і є екологічно чистими. Вироби, які Ви можете купити в нашому магазині, безпечні для здоров'я дітей, причому виготовлені у нас, в Україні. Олівчик дозволять Вашій дитині творити, в..
12.00 грн.
Губна гармошка (ОПТ 01-33)
Розвинути музичні здібності у дитини допоможе музичний інструмент, і краще, якщо він викликає великий інтерес. Як варіант - губна гармошка. Яскраве звучання, цікаві колірні варіанти, зручна форма інструменту, невелика вага не залишить байдужим дитини і неодмінно зацікавить його. Погляньте на ці красиві губні гармошки, захоплення від них забезпечений. Ці яскраві барвисті вироби виготовили гуцульські майстри. Відзначимо основні характеристики губної гармошки:   - Міцний дерев'яний корпус;   - Матеріал для інструменту - пластмаса;   - Розміри виробу: 13х3х2 см;   - Весела кольоровий розпис по дереву.   Інтернет-магазин «Згарда» має широким асортиментом виробів ручної роботи від професійних майстрів по дереву. Деревина - натуральний, екологічний і безпечний матеріал. Дерев'яний корпус в моделі «ГУРТ 01-33» зручний для гр..
38.00 грн.
Дерев'яна іграшка (МД 01-16)
У дитинстві хіба не мріють діти про польоти на літаках і вертольотах? Звичайно ж, у кожної дитини є іграшки: літачки, гелікоптери та планери. У кого-то мрії здійснюються, хтось залишає їх в далекому дитинстві, але пам'ять про ці дивовижних виробах довго зберігається у всіх.   Дерев'яна іграшка-вертоліт з екологічно чистої деревини - відмінний вибір для дитини. Виготовлена ​​вона вручну, дерево бук, розміри 26х13х9 см. Незважаючи на відсутність цвяхів, всі деталі рухаються самостійно, немає покриття лаком. Напевно, дивно, але така саморобка може цілком стати головною серед чималої кількості іграшок в будинку.   З давніх часів гуцульські майстри не обходять своєю увагою дитячі іграшки, вони екологічно безпечні, мають невисоку вартість, прості в іграх і є цікавим розвагою для малюків.   У магазині «Згарда» завжди можна придбати якусь новинку, а ціни..
240.00 грн.
Дерев'яна іграшка (МД 01-17)
Для будь-якого магазина виробів із Закарпаття важливо якомога більше уваги приділяти дитячим іграшкам, і не дивно, адже гуцульські майстри здавна виробляли безліч виробів з цінних порід деревини саме для маленьких дітей.   Дерев'яна іграшка-вертоліт з двома гвинтами - це розвиваюча виріб, якій можуть грати і хлопчики, і дівчатка. Вона виготовлена ​​з безпечної (екологічної) деревини, від чого у батьків немає побоювань про токсичність і шкідливість. Матеріал для вироби вибраний не випадково (бук), він міцний, легко обробляється і чудово виглядає в виробі. Екологічна іграшка зроблена повністю без застосування цвяхів, відшліфована, що не покрита лаком, розмірами 26х13х9 см. Відзначимо, що всі деталі вироби знаходяться в русі.   У магазині «Згарда» можна придбати не тільки дерев'яні вироби, а й іграшки з кераміки, які теж подобаються дітям. Відзначимо, що ціни на..
240.00 грн.
Дерев'яна іграшка (МД 01-18)
Для будь-якого магазина виробів із Закарпаття важливо якомога більше уваги приділяти дитячим іграшкам, і не дивно, адже гуцульські майстри здавна виробляли безліч виробів з цінних порід деревини саме для маленьких дітей.   Дерев'яна іграшка-вертоліт з двома гвинтами - це розвиваюча виріб, якій можуть грати і хлопчики, і дівчатка. Вона виготовлена ​​з безпечної (екологічної) деревини, від чого у батьків немає побоювань про токсичність і шкідливість. Матеріал для вироби вибраний не випадково (бук), він міцний, легко обробляється і чудово виглядає в виробі. Екологічна іграшка зроблена повністю без застосування цвяхів, відшліфована, що не покрита лаком, розмірами 26х13х9 см. Відзначимо, що всі деталі вироби знаходяться в русі.   У магазині «Згарда» можна придбати не тільки дерев'яні вироби, а й іграшки з кераміки, які теж подобаються дітям. Відзначимо, що ціни на..
200.00 грн.
Дерев'яна іграшка (МД 01-19)
Купуючи дерев'яну іграшку-вантажівка, важливо зосередити увагу на вік дитини, адже для самих крихт вона буде не цікава, а ось дорослим дітям, які вже грають з машинками, - в самий раз. Така машина буде прекрасним подарунком, новою іграшкою, яка посприяє розвитку, а інтерес до неї не згасне довгий час.   Дерев'яна іграшка «МД 01-19» є зразком екологічності, так як зроблена з деревини бук, яка при висиханні не має властивості розтріскуватися, а значить, виріб довго прослужить своєму власникові. Важливим кроком у виготовленні машинки є відсутність цвяхів як кріпильного ланки, що свідчить про цілком безпечних іграх. Найтонша шліфування забезпечує відсутність травм на ніжній шкірі дитини. Важливою перевагою машинки вантажівки є відсутність шкідливого лакового покриття.   Габарити 29х12х9, вельми відчутні, що дозволить дитині відчути значимість вироби і в процесі і..
220.00 грн.
Дерев'яна іграшка (МД 01-20)
Дерев'яна іграшка вантажівка скарбничка здатна зацікавити і вразити не тільки хлопчаків, але і дівчат, особливо якщо вони грають з машинками. Завдяки реалістичній деталізації вироби, іграшка повністю відповідає оригіналу, що напевно сподобається дітям. У рольових іграх вони зможуть завантажувати в причіп і перевозити свої більш дрібні іграшки і тим самим розвивати свій інтелект і кмітливість.   Відзначимо, що карпатські майстри при обробці деревини для виготовлення дитячих іграшок використовують екологічне сировину, зокрема бук. Здатність дерева зберігати свою структуру після висихання продовжує життя виробу, робить іграшку затребуваною і улюбленою у дітей. Вона гладко відшліфована і без покриття лаком, притягує до себе теплотою і натуральної енергетикою природного матеріалу.   Важливим елементом еко іграшки вантажівки є відсутність цвяхів як кріпильних елеме..
220.00 грн.
Дерев'яна іграшка (МД 01-21)
Рольові ігри в розвитку малюків і пізнанні ними навколишнього світу відіграють важливу роль, тому батьки намагаються дати своїй дитині багато іграшок, вибираючи при цьому найкрасивіші і з екологічно чистих матеріалів. Правильно підібрані іграшки позитивно впливають на дітей, служать веселою розвагою, а також формують психіку дитини.   Тож не дивно, що карпатські майстри все дитячі іграшки виготовляють з екологічною деревини бука, який дуже міцний, не втрачає форму в процесі експлуатації. Дерев'яна іграшка-літак «МД 01-21» особливо сподобається хлопчикам, які з малих років мріють стати льотчиками або космонавтами. Виріб виготовлено без використання цвяхів і лаку, що в свою чергу робить його більш безпечним, а найтонша шліфування дозволяє відчути дитині всю енергетичну силу та красу натурального дерева.   Габарити іграшки-літака 21х82х8. Всі деталі рухливі, що ..
220.00 грн.
Дерев'яна іграшка (МД 01-22)
Важко сперечатися з тим, що розвиваючі іграшки з дерева дуже популярні. Чому такий високий попит? Вся справа в екологічно чистому матеріалі. Дерево, яке використовуємо ми, є натуральною і екологічної букової деревиною, що не пофарбованої, не покритій хімічними речовинами, без лаку та цвяхів.   Ви можете вибрати з широкого асортименту магазина «Згарда» будь-яку вподобану іграшку з дерева з рухомими деталями, наприклад, цей чудовий трактор з причепом. Погляньте на фото, трактор скарбничка виглядає дуже красиво, деревина ідеально зашліфовані, щоб дитина не поранився і грав в задоволення, таким чином, гарантується безпека. Іграшка має натуральний колір бука, рухливі коліщатка, цікавий дизайн, причіп з бортами від'єднується. Розміри 29х12х9 см. На прикладі такої іграшки, дитина зможе зрозуміти, як виглядає справжня техніка, як функціонує, для чого використовується.   ..
220.00 грн.
Дерев'яна іграшка 12х12х12 (МД 01-27)
Іграшки-каталки - улюблені іграшки у малюків. Якщо найменшим підійде каталка з паличкою, то машинку на мотузочці краще купити для дитини постарше, який впевнено крокує, для розвитку і просто цікавої гри.   У магазині «Згарда» Ви знайдете саме такі дерев'яні іграшки-каталки на мотузочці. Забавна машинка з коліщатками і вершником (наприклад, як на фото - курочка) приверне увагу Вашої дитини відразу ж, як тільки він побачить її. Ще б! Іграшка сама по собі яскрава, забавна, притягує погляд. Всі колеса рухливі, під час їзди фігурка теж починає рухатися, чим ще більше забавляє малюка. Для пересування машинки передбачена мотузка, з нею дуже зручно везти машинку-курочку за собою.   Для замовлення доступні різні моделі іграшок-каталок, виготовлені з дерева бук і оздоблені гуашшю. Іграшки екологічно чисті, натуральні, модні, тому що зроблені з дерева за старовинними кр..
120.00 грн.
Дерев'яна іграшка 12х12х12 (МД 01-28)
Ця іграшка - як з розповіді про Царевне-лягушке, де "лягушонка в коробочку" перетворилася в прекрасну Василісу Премудрю. Вне всяких сумнівів, для дітей іграшка-каталка за мотивами відомої сказки, здається, дуже цікава і цікава.   Колесики у іграшок рухаються, каталка при їзді ще більше захоплює малюка, адже звіринка також приводиться в рух. Ігрушка-лягушка повністю безпечна, не має гострих кутів, виготовлена ​​з натуральних і незначних екологічних матеріалів (карпатський бук). Машинка рухається за допомогою шнурочки, їй зручно кататися за самим за задуманим малышом маршруту. Діти з задоволенням гуляють на свіжому повітрі, тримаючи в руках вінок з оригінальною дерев'яною машинкою. Яркою раскраской поделка видна з далека, тому важко втратити таку пеструю іграшку на дитячому майданчику.   Каталка разукрашена красками гуашь. Можна замовити різні моделі, про наявн..
120.00 грн.
Дерев'яна іграшка 15х6 (МД 01-30)
Дерев'яна лічилка «МД 01-30» складається з 8 деталей: підстави зі стрижнем, різнокольорових кілець і верхівки. У зібраному вигляді виглядає як пірамідка. Як відомо, пірамідки - це найпростіші конструктори, які розвивають вміння складати предмети від більшого до меншого, нанизуючи деталі з отворами на паличку. Лічилочка вчить рахунку, розвиває логіку.   Дана гра виготовлена ​​з дерева, не має гострих відколів, всі нерівності зашліфовані до гладкості. Деталі без шорсткостей і потертостей, чисто фарбують нетоксичними барвниками, ідеально збігаються при нанизуванні на стрижень, утворюючи конусоподібну пірамідку, завдяки неоднакова діаметру шайбочек.   Придбання такої іграшки - це гарантований успіх, адже дитина охоче грає з кольоровими кільцями, пізнає ази математичного рахунку, запам'ятовує кольори і разом з тим розвиває дрібну моторику пальців рук. Дерев'яна лі..
60.00 грн.
Дитячі іграшки
UAH 6 280