Художні вироби з металу - Інтернет магазин сувенірів Zgarda
Категорії

Художнє лиття

Художнє лиття
Оригінальні бронзові вироби отримують методом художнього лиття вже більше п'яти тисячоліть. Мистецтво художнього литва і раніше актуально, оскільки предмети з бронзи та інших металів ніколи не виходять з моди.
В якості сувенірів та цінних подарунків в наші дні підносять не тільки всілякі статуетки, але й гуцульські згарди, а також бронзові сокирки і келефи. Предмет точної ручної роботи - це бажаний статусний подарунок, який свідчить про бездоганний смак його власника. Часто такі речі згодом стають фамільними реліквіями.
 
Люди, які вміють цінувати красу виробів від гуцульських майстрів, можуть купити предмети художнього лиття в інтернет-магазині «Згарда». Для замовників незвичайних сувенірів існують особливі пропозиції. Враховуються індивідуальні побажання покупців.
 
Автор виробів - Ониськів Орест, широко відомий в колах українських ремісників мосяжників, та між іншими майстрами та цінителями Гуцульського мистецтва.
Показувати: Список / Сітка
Сортування
Дзвоник бронзовий 6х3  (ЗБ 01-23)
Довгожителям на замітку дзвінок, вилитий з бронзи. За переказами жителів Сходу дзвін дзвіночка продовжує життя, своїм звучанням очищаючи душу і надаючи оздоровлюючий ефект на тіло. На заміну китайським дзвіночків пропонуємо не менш унікальний гуцульський дзвінок. За допомогою цього предмета можна спробувати очистити будинок від негативу, але що вийде напевно, так це скликати всіх домочадців до столу або під час прийому гостей привітати їх милим гуцульським дзвінком.   Немає сумнівів у тому, що дзвіночок «ЗБ 01-23» - це потрібний предмет в будинку, і крім функціональних особливостей він володіє високими декоративними характеристиками. Адже зроблений дзвінок вручну майстрами гуцульського краю, які виготовляють литі предмети за традиційними технологіями, тому ці вироби мають велику цінність.   Доторкнутися до історії просто, досить замовити литий бронзовий дзвін..
120.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Дзвоник бронзовий 8х4  (ЗБ 01-22)
Новими фарбами наповниться інтер'єр будь-якого будинку з появою цього чудового бронзового дзвоника. Крім високих естетичних характеристик він володіє прекрасною функціональністю. Використовувати таку річ можна в домашніх умовах або в офісі. Настільний дзвінок - це відмінний спосіб скликати сім'ю до вечері або в офісі викликати секретаря. Крім того, Ваші гості будуть, безсумнівно, здивовані, якщо під час прийому Ви запросіть їх до столу за допомогою дзвіночка.   Модель «ЗБ 01-22» - оригінальний гуцульський дзвінок, виготовлений з бронзи. Виріб розкішно прикрашено тематичними малюнками, розглянути які зручно на фотографії. Матеріал бронза довговічний, практичний, має привабливий вигляд і прослужить багато років. Звучання такого дзвінка впізнається.   На Сході кажуть, що дзвін дзвіночка продовжує роки життя, і це вагомий привід задуматися про придбання настільки..
150.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Дримба 5х3 (Д 01-01)
Унікальним музичним інструментом гуцулів є дримба, купити в Україні яку не так-то просто. Багато магазинів, що спеціалізуються на карпатських сувенірах, не мають в асортименті цих інструментів. Але при бажанні купити варган (або дримбу) Ви зможете в інтернет-магазині «Згарда».   Український варган виготовлений з металу за спеціальною технологією. Гуцульська дримба є нащадком самого древнього мовного музичного інструменту. Техніка гри на цьому варгане не є складною, тому інструмент зможуть освоїти і діти.   Придбання варгана на нашому сайті стане для Вас приємним і не обтяжить високою ціною. Подаруйте дримбу дорослому або дитині, це відмінний оригінальний подарунок з Гуцульщини. ..
80.00 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Згарда бронзова  7х3(ЗБ 01-10)
Інтернет магазин «Згарда» пропонує ознайомитися з колекцією виробів у вигляді хрестів, відлитих із бронзи та оброблених із застосуванням старовинних технологій карбування і гравіювання. Такі вироби являють собою національні прикраси карпатського населення. Завдяки високій майстерності ремісників, які славляться своєю філігранною технікою лиття та обробки бронзи, згарди набули великої популярності серед цінителів древньої старовини і етнокультури краю. Численні туристи, відвідуючи карпатський регіон, відвозять в якості подарунка або сувеніра вироби з бронзи і керамічних коралів.    Знамениті майстри Карпат і раніше радують цінителів ЗҐАРДА своїм дивовижним майстерністю їх виготовлення. Професія «мосяжників» дуже шановна в Карпатах, адже таке ремесло передається спадково в родині з покоління в покоління і відточується століттями. Згарда бронзова «ЗБ 01-10» ( 7х3см..
200.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Згарда бронзова (ЗБ 01-21)
Шліфований сучасний корал і бронзові литі хрести - в основі вироби моделі «ЗБ 01-21». У наші дні це прикраса прийшло з старовини. У ті часи воно користувалося великою популярністю, тому мало досить високу ціну. Зараз згарди створюють на Гуцульщині як правило майстра, що перейняли досвід своїх дідів і прадідів. Невеликі хрестики нанизуються на проводок, чергуючи їх з червоними коралами.   Представлене на даній сторінці нашого сайту виріб складається з трьох литих хрестів і двох монет, виготовлених з бронзи. Процес виробництва здійснюється в домашніх умовах талановитим майстром мосяжників Орестом Ониськів. Роботи знаменитого майстра з художньої різьби користуються успіхом в нашій країні. Свою майстерність він перейняв у діда, знатного майстра Стринадюка Романа Михайловича.   Згард «ЗБ 01-21» - прекрасний вибір для подарунка. Прикраса чудесним чином поєднується ..
1200.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Згарда бронзова (ЗБ 01-34)
Знайти і купити справжню зґарда нескладно, відвідавши магазин гуцульських сувенірів «Згарда». Тут можна підібрати прикрасу по своєму смаку, але якщо Ви бажаєте дійсно ефектна прикраса, рекомендуємо придбати зґарда «ЗБ 01-34».   Процес виготовлення виробу полягає в литві бронзових хрестиків, причому дане дійство здійснюється в домашніх умовах руками майстра мосяжників Ореста Ониськів. Відлиті, викарбувані, з нанесеною гравіюванням хрести нанизані на шовкову нитку в оточенні коралів. Як відомо така нитка дуже міцна, а значить, Ваше прикраса прослужить довгі роки. У виробі застосовані керамічні корали червоного кольору, що додають оберегу найкращий вид.   Зґарда чудово доповнить будь-який наряд. ..
1200.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Згарда бронзова (ЗБ 01-35)
Якщо Ви хочете красиве сучасне прикраса у національному стилі, сміливо купуйте зґарда. Це шикарне намисто з коралів і хрестиків, яке відоме в нашій країні здавна. У наш час оберіг не втратив своєї актуальності і все так само затребуваний.   У домашніх умовах мосяжників Орест Ониськів відливає хрестики з металу. Бронзові заготовки карбуються і гравіюються, в результаті чого майстру вдається отримати ті самі старовинні форми і орнаменти. Зґарда нанизана на шовкову нитку в обрамленні керамічних коралових намистин.   На сайті zgarda.com.ua Ви можете купити ці обереги за доступною ціною. До слова, зґарда є чудовим подарунком, вона чудесним чином поєднується і з вишиванкою, і з повсякденним одягом. ..
900.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Згарда бронзова (ЗБ 01-36)
Народне прикраса зґарда являють собою старовинний оберіг, він популярний і неймовірно гарний. Сьогодні, як в давнину, майстри Гуцульщини виготовляють згарди в домашніх умовах, дотримуючись традицій своїх предків.   Представлена ​​на даній сторінці модель прикраси виконана саме таким майстром мосяжників Орестом Ониськів. У процесі виготовлення використовується традиційний метал бронза, з якого хрестики відливаються. Примітно, що кожне нове прикраса залишається самобутнім і неповторним, оскільки це - ручна робота.   Модель згарди «ЗБ 01-36» складається з одного хреста - дохристиянського оберега, обрамленого шліфованим штучним коралом у вигляді великих намистин червоного кольору. Між собою намистини розділені металевими декоративними елементами. ..
400.00 грн.
Згарда бронзова (ЗБ 01-37)
Якщо Ви втратили колишній інтерес до своїх прикрас, і Вам захотілося чогось нового, магазин «Згарда» пропонує купити зґарда. Кожен, хто захоплюється старовинними речами і любить носити ланцюжки, намиста, медальйони, але ще не має цієї прикраси в своїй скриньці, може скористатися нашими новинками та вибрати для себе одну з них. Наприклад, модель бронзової згарди з трьох хрестиків. Купуючи її, Ви можете бути повністю впевнені і переконатися ще раз у високій якості і оригінальності вироби, адже ця зґарда виготовлена ​​не в Китаї, а на Гуцульщині.   Автор вироби Орест Ониськів, народний майстер, який є продовжувачем справи свого діда. Зґарда «ЗБ 01-37» виготовлена ​​з бронзи. Хрести по-старому відлиті в домашніх умовах, тому кожен з них не може бути схожим на будь-який інший і є унікальним. Шовкова нитка - одна з найміцніших, тому зґарда в обрамленні коралів нанизується саме ..
550.00 грн.
Згарда бронзова (ЗБ 01-38)
Цінителям істинно українських прикрас варто придивитися до гуцульської зґарда, яка представляє собою хрестики і корали, нанизані на дріт або нитку. Потрібно сказати, що хрестики в ній мають незвичайний дизайн і є головними елементами прикраси. Зґарда повинна бути з непарною кількістю хрестів, які часто прикрашаються солярної символікою. Символи сонця - це знаки благополуччя і добробуту.   Як колись давно, древня прикраса зґарда і зараз виконує не тільки декоративну функцію, воно має силу оберегу. Сучасні згарди виготовляють нечисленні майстри, серед яких відомий на Гуцульщині мосяжників Орест Ониськів. Завдяки знанням, що передаються з покоління в покоління, майстер по сей день власноруч виготовляє бронзові згарди, переливаючись в домашніх умовах хрести, карбуючи і гравіруя їх.   Модель «ЗБ 01-38» складається з п'яти різних хрестиків, керамічних коралів, які ..
900.00 грн.
Згарда бронзова (ЗБ 01-39)
Прекрасним варіантом прикраси на шию є зґарда, яка відома в Україні з давніх часів. Зараз купити зґарда можна в інтернет-магазині «Згарда», де представлені оригінальні прикраси від майстра Ореста Ониськів. Вручну виготовлені хрести, включаючи виливок бронзи, карбування, гравірування, не дуже відрізняються від старовинних версій, а все тому, що майстер-мосяжників використовує старовинні технології та зберігає особливий секрет виробництва зґарда в домашніх умовах.   Всі хрести у виробі «ЗБ 01-39» мають цікавий дизайн і не є штампуванням, а тому оригінальні в своєму роді. У виробі їх п'ять, основний центральний і дві пари додаткових. Композиція з хрестиків і керамічних коралових намистин нанизана на нитку з шовку, дуже міцну, що не рветься. З'єднується прикраса застібкою.   Пропонуємо скористатися пропозицією і придбати модель згарди «ЗБ 01-39», яка відмінно під..
900.00 грн.
Згарда бронзова (ЗБ 01-41)
Зґарда - народне прикраса гуцулів, намисто з монет і хрестиків. Справжнім модницям варто придивитися до цього шийного прикраси, і якщо раніше його носили поверх коралів і вишиванки, то зараз зґарда можна надягати не тільки на національну, а на будь-який одяг, ніж зробити свій наряд особливим.   Бронзова зґарда «ЗБ 01-41» - унікальна Украса. Вона включає 9 підвісок. У самому низу вироби - хрест, а біля нього - парні обереги (монети, хрести, янголята). Намисто нанизано на латунні пружинки, які тримає мідна жила. За традицією зґарда в іменини дарували дівчатам, причому з одним тільки хрестиком. А через рік дарували два нових хрестика, мали їх по обидва боки від першого і так далі. З роками дівчина мала велику зґарда, а то і кілька ниток з прикрасами. Цікаво, що символіка на кожному хрестику або монеті солярна, тобто сонячна, яка несе значення благополуччя, гармонії, самодост..
1500.00 грн.
Згарда бронзова (ЗБ 01-42)
Ця шийна прикраса з Гуцульщини має давню історію. Вона популярна в народі, виготовляється в різних версіях, але завжди має одну особливість – зґарда складається з низаних на шнурок або дріт хрестиків, медальйонів. Варіант бронзової згарди з тризубом можна придбати в інтернет магазині «Згарда». Виріб ручної роботи, що виготовлено руками народного майстра Ореста Ониськів, - унікальний. Тризуб вилитий з бронзи, має розміри 4х2 см. На фото можна побачити, як виглядає ця зґарда, розглянути деталі. Купити бронзовий тризуб у нас Ви можете недорого. Звертаємо Вашу увагу, що модель згарди «ЗБ 01-42» може бути з ниткою штучних коралів або з шкіряним шнурком, ми рекомендуємо уточнити перед замовленням. Зґарда не вимагає особливого догляду, який зводиться до звичайного чищення бронзових виробів. Ви можете не сумніватися, зґарда з тризубом - це актуальне прикраса, і поєднується вона з одяг..
250.00 грн.
Згарда бронзова (ЗБ 01-43)
Бажаєте автентичний шийний оберіг? Ми рекомендуємо прекрасну зґарду. Зґарда має велику історію як прикраса, яка складається з хрестиків, низаних на шнурок або дріт. Такі прикраси різноманітні і тим привабливі для сучасного покупця. Не важко буде підібрати ефектну зґарду на свій смак, наприклад «ЗБ 01-43» - прикрасу з хрестиком з бронзи. Якщо Ви замовите її у нас, то отримаєте 100% авторську зґарду, виготовлену за тими ж технологіями, які застосовувалися з давніх-давен. На нашому сайті ця, а також інші згарди, виготовляються мосяжником Орестом Ониськів. Тому купуючи прикрасу, Ви отримуєте гарантію того, що це оригінал ручної роботи, а значить - унікальна річ. Зґарда в формі хрестика відлита з бронзи, нанизана на коралі. Корал штучний, вставки між намистинами. Хрест специфічної форми, має солярну символіку (Соляріс) і є оберегом. Замовлення приймаються в будь-який час, зґарду Со..
450.00 грн.
Згарда бронзова (ЗБ 01-44)
Мода на шийні прикраси не проходить, особливо на зґарду – старовинну прикрасу для жінок, яка включає кілька хрестиків і красиве коралове намисто. В інтернет-магазині «Згарда» є така зґарда, яка дасть фору світовій біжутерії – це бронзова прикраса «ЗБ 01-44». Люди віддавна в бронзі зображували свою історію і культуру, а власники бронзових виробів були людьми з достатком. І зараз виробництво прикрас з найдавнішого металу живе. На Гуцульщині виготовляють традиційні для цього краю згарди з особливими кулонами, тевтонськими хрестами. Зґарду з трьома хрестами виготовив майстер Орест Ониськів, що перейняв досвід роботи з бронзою від діда. У даному виробі хрести вручну відлиті з бронзи, мають солярну символіку, яка вважалася оберегом у слов'ян. У центрі – великий хрестик, по обидва боки від нього – по одному тевтонському хресту. Прикраса з пресованим коралом, дуже красива. Кожна намис..
900.00 грн.
Художнє лиття
UAH 80 3500