Вишиті рушники

Вишиті рушники
Традиційний український вишитий рушник - це неповторна мелодійна пісня, яка яскравою ниткою проходить через все життя людини, стаючи неймовірно важливою складовою численних народних обрядів і ритуалів. 
 
Навіть пройшовши через століття, вишитий український рушник і сьогодні символізує щирість, чистоту і глибину людських почуттів. 
 
Рушниками можна прикрасити кути з образами, на рушники ставлять хліб, саме вишитим рушником і традиційним «хлібом-сіллю» зустрічають гостей, і вишитим рушником скріплювали значущі угоди та договору, це цінний сувенір. 
 
Жодне урочиста подія наших прадідів не обходилося без наявності вишитих рушників. Так, вирушаючи в далеку дорогу, мати неодмінно давала синові вишитий власними руками рушник, який захищав і оберігав його від бід і напастей. 
 
Рушники, виконані карпатськими рукодельницами в традиційних гуцульських кольорах - червоному, жовтому, блакитному і чорному стануть відмінним подарунком, справжнім оберегом вашим близьким, знадобляться для проведення українських свят та урочистих подій - весіль, хрестин, ювілеїв. 
 
Купуючи рушники в нашому магазині ви купуєте товар високої якості, який безперечно стане найважливішим і колоритним прикрасою будь-якого торжества.
Показувати: Список / Сітка
Сортування
Рушник вишитий  (РВ 01-29)
За традицією в українських будинках було прийнято вишивати і використовувати в побуті вироби з вишивкою. Якщо згадувати, що вишивали наші бабусі, то це головним чином сорочки та рушники.   Безумовно, вишивка Гуцульщини заслуговує на особливу увагу. По-перше, її легко дізнатися, завдяки своїм прийомам, узорів і колірній гамі. По-друге, геометричні малюнки на полотні тут вишивають з давніх-давен, а їх видима простота тільки ще раз доводить, яку велику історію має гуцульська вишивка. Їй можна навчитися, якщо є бажання вишивати, але також зараз не проблема купити готовий вишитий рушник з елементами гуцульської вишивки. Оригінальні вироби Ви завжди знайдете в магазині «Згарда».   Представляємо рушник «РВ 01-29» в наборі з серветками. Розміри рушника - 30х65 см, серветок - 22х30 см. Набір складається з тканих рушника і серветок, які по краях мають бахрому. У вигляд..
150.00 грн.
Рушник вишитий  (РВ 01-30)
За традицією в українських будинках було прийнято вишивати і використовувати в побуті вироби з вишивкою. Якщо згадувати, що вишивали наші бабусі, то це головним чином сорочки та рушники.   Безумовно, вишивка Гуцульщини заслуговує на особливу увагу. По-перше, її легко дізнатися, завдяки своїм прийомам, узорів і колірній гамі. По-друге, геометричні малюнки на полотні тут вишивають з давніх-давен, а їх видима простота тільки ще раз доводить, яку велику історію має гуцульська вишивка. Їй можна навчитися, якщо є бажання вишивати, але також зараз не проблема купити готовий вишитий рушник з елементами гуцульської вишивки. Оригінальні вироби Ви завжди знайдете в магазині «Згарда».   Представляємо рушник «РВ 01-30» в наборі з серветками. Розміри рушника - 30х65 см, серветок - 22х30 см. Набір складається з тканих рушника і серветок, які по краях мають бахрому. У вигляд..
150.00 грн.
Рушник вишитий  (РВ 01-31)
За традицією в українських будинках було прийнято вишивати і використовувати в побуті вироби з вишивкою. Якщо згадувати, що вишивали наші бабусі, то це головним чином сорочки та рушники.   Безумовно, вишивка Гуцульщини заслуговує на особливу увагу. По-перше, її легко дізнатися, завдяки своїм прийомам, узорів і колірній гамі. По-друге, геометричні малюнки на полотні тут вишивають з давніх-давен, а їх видима простота тільки ще раз доводить, яку велику історію має гуцульська вишивка. Їй можна навчитися, якщо є бажання вишивати, але також зараз не проблема купити готовий вишитий рушник з елементами гуцульської вишивки. Оригінальні вироби Ви завжди знайдете в магазині «Згарда».   Представляємо рушник «РВ 01-31» в наборі з серветками. Розміри рушника - 30х65 см, серветок - 22х30 см. Набір складається з тканих рушника і серветок, які по краях мають бахрому. У вигляд..
150.00 грн.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-01)
В давнину згадка про рушниках зустрічається ще в період Київської Русі. Вишивка на рушниках символізувала родючість і багатство. Ними обважували дерева під час релігійних обрядів і жертвоприношень. Стародавні обрядові рушники називалися «убрусами» і зберегли своє значення до наших часів. У деяких районах Полісся дотримувалися старовинних звичаїв аж до кінця XX століття.  Представляємо рушник вишитий «РВ 01-01» (32х200см) виконаний в червоно-бордовою гамі. У виробі використовується домоткане полотно. Вишивка зроблена якісними українськими нитками. Для вишивки характерне поєднання гуцульських, лемківських та поліських візерунків. Таке рушник має цільове призначення: його використовують для весільних обрядів, а також для прикраси ікон як вдома, так і в церквах.  Дивлячись на вишитий рушник можна сказати, що це неповторна мелодійна українська пісня. Обрядове значення укр..
450.00 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-02)
Знамениті гуцульські вишиті рушники відомі по всьому світу. Численні туристи, які відвідують Карпати, із задоволенням відвозять із собою в якості сувенірів ці вишиті вироби, що є візитною карткою України. Для вишивки рушників використовуються тільки натуральні тканини, такі як домоткане полотно, яке здавна було символічним для українського народу. Гуцульські майстрині вишивки рушників використовують у своїй роботі поєднання декількох стилів, і всі вони належать до регіонів, які тісно пов'язані між собою. В лемківських, гуцульських та поліських орнаментах застосовують традиційні кольори ниток (синій і блакитний, червоний і чорний, жовтий і зелений).  Рекомендуємо рушник вишитий «РВ 01-02» (32х200см) з домотканого полотна з вишивкою українськими нитками в синьо- блакитній гамі. Це обрядовий рушник, який можна використовувати для весільних торжеств і вінчання, а також для прикра..
450.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-03)
Український вишитий рушник є оберегом в домі. Напевно в кожній сім'ї є такий раритет, який передається спадково від прабабусі до внучки як символ добробуту, миру і тепла в будинку. Давнє походження української вишивки підтверджують і археологи, які знаходять відомості про вишитій одязі ще в Трипільській культурі. Дивлячись на рушник, неможливо втриматися, щоб не порівняти його з льющейся піснею, яка проходить червоною ниткою через усе життя українського народу. З давніх часів було заведено прикрашати рушниками з візерунками червоні кути в житло, а ще ними скріплювалися шлюбні узи. Також на вишитий рушник клали хліб.  Рушник з вишивкою «РВ 01-03» (32х200см) з домотканого полотна. Техніка вишивки гладдю. Колірна гамма в виробі і власне візерунок дуже характерний для гуцульських майстринь - це поєднання червоного, чорного, жовтого і зеленого кольорів. Використані лише українські..
600.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-04)
Інтернет-магазин «згард» представляє весільний рушник ручної роботи, виготовлений гуцульськими майстринями. У всі часи магічна сила обрядового весільного рушника з'єднувала серця і душі двох закоханих і охороняла подружнє життя від невірності. З давніх часів жодна значима подія не обходилося без красиво розшитих рушників. Пройшовши через століття, вишитий рушник зберіг своє символічне значення, душу українського народу. Він до нашого часу використовується в обрядових діях. Особливе значення надається весільному рушнику. В давніші часи для обряду весілля готували багато рушників, але в наш час їх значення дещо змінилося, і тепер вишиті рушники використовуються в значно меншій кількості. Але обов'язково необхідно мати рушник для вінчання, рушник під ікони для благословіння і рушник під коровай.  Представляємо розшите візерунками рушник (32х200см) «РВ 01-04». Вишивка хрестиком н..
400.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-05)
Дивовижне декоративне майстерність ремісників Косова яскраво проявилося в ткацькій роботі і вишивці. Філігранна ручна робота гуцульських тканин змушує захоплюватися не тільки поціновувачів народної творчості та етнокультури, а й багатьох інших людей далеко за межами України. Вироби з тканого полотна відрізняються оригінальним багатим орнаментом і особливою кольоровою гамою. В гуцульської родині жінки обов'язково володіли мистецтвом ткацтва, яке передавалося у спадок від матері до дочки і виготовлялося на домашньому ткацькому верстаті. Здавна в Карпатах використовували тільки натуральні барвники, які бралися від природи і не наносили шкоди людям. Основним матеріалом для пряжі служили конопель, льон і, звичайно ж, шерсть вівці. Особливу увагу серед візерункових лляних виробів надавалося скатертинам і рушникам.  Рушник вишитий «РВ 01-05» (32х200см) витканий на ткацькому верстаті..
180.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-06)
Інтернет-магазин «згард» представляє весільний рушник ручної роботи, виготовлений гуцульськими майстринями. У всі часи магічна сила обрядового весільного рушника з'єднувала серця і душі двох закоханих і охороняла подружнє життя від невірності. З давніх часів жодна значима подія не обходилося без красиво розшитих рушників. Пройшовши через століття, вишитий рушник зберіг своє символічне значення, душу українського народу. Він до нашого часу використовується в обрядових діях. Особливе значення надається весільному рушнику. В давніші часи для обряду весілля готували багато рушників, але в наш час їх значення дещо змінилося, і тепер вишиті рушники використовуються в значно меншій кількості. Але обов'язково необхідно мати рушник для вінчання, рушник під ікони для благословіння і рушник під коровай.  ..
380.00 грн.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-07)
Інтернет-магазин «згард» представляє весільний рушник ручної роботи, виготовлений гуцульськими майстринями. У всі часи магічна сила обрядового весільного рушника з'єднувала серця і душі двох закоханих і охороняла подружнє життя від невірності. З давніх часів жодна значима подія не обходилося без красиво розшитих рушників. Пройшовши через століття, вишитий рушник зберіг своє символічне значення, душу українського народу. Він до нашого часу використовується в обрядових діях. Особливе значення надається весільному рушнику. В давніші часи для обряду весілля готували багато рушників, але в наш час їх значення дещо змінилося, і тепер вишиті рушники використовуються в значно меншій кількості. Але обов'язково необхідно мати рушник для вінчання, рушник під ікони для благословіння і рушник під коровай.    ..
500.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-08)
В давнину згадка про рушниках зустрічається ще в період Київської Русі. Вишивка на рушниках символізувала родючість і багатство. Ними обважували дерева під час релігійних обрядів і жертвоприношень. Стародавні обрядові рушники називалися «убрусами» і зберегли своє значення до наших часів. У деяких районах Полісся дотримувалися старовинних звичаїв аж до кінця XX століття.   Обрядове значення українського вишитого рушника дуже широко: його використовували для благословіння шлюбів і на добрі справи, їм прикрашали образу, на рушник клали хліб. Знамениті карпатські майстрині по ручній вишивці володіють технікою вишивання складних візерунків з застосуванням традиційних кольорів ниток. В основному це поєднання червоного і чорного, а також жовтого і зеленого відтінків. ..
400.00 грн.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-09)
В давнину згадка про рушниках зустрічається ще в період Київської Русі. Вишивка на рушниках символізувала родючість і багатство. Ними обважували дерева під час релігійних обрядів і жертвоприношень. Стародавні обрядові рушники називалися «убрусами» і зберегли своє значення до наших часів. У деяких районах Полісся дотримувалися старовинних звичаїв аж до кінця XX століття.  Представляємо рушник вишитий «РВ 01-09» (32х200см) виконаний в червоно-бордовою гамі. У виробі використовується домоткане полотно. Вишивка зроблена якісними українськими нитками. Для вишивки характерне поєднання гуцульських, лемківських та поліських візерунків. Таке рушник має цільове призначення: його використовують для весільних обрядів, а також для прикраси ікон як вдома, так і в церквах.  Дивлячись на вишитий рушник можна сказати, що це неповторна мелодійна українська пісня. Обрядове значення укр..
350.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-10)
Український вишитий рушник є оберегом в домі. Напевно в кожній сім'ї є такий раритет, який передається спадково від прабабусі до внучки як символ добробуту, миру і тепла в будинку. Давнє походження української вишивки підтверджують і археологи, які знаходять відомості про вишитій одязі ще в Трипільській культурі. Дивлячись на рушник, неможливо втриматися, щоб не порівняти його з льющейся піснею, яка проходить червоною ниткою через усе життя українського народу. З давніх часів було заведено прикрашати рушниками з візерунками червоні кути в житло, а ще ними скріплювалися шлюбні узи. Також на вишитий рушник клали хліб.  Рушник з вишивкою «РВ 01-10» (32х200см) з домотканого полотна. Техніка вишивки гладдю. Колірна гамма в виробі і власне візерунок дуже характерний для гуцульських майстринь - це поєднання червоного, чорного, жовтого і зеленого кольорів. Використані лише українські..
600.00 грн.
Базовано на 4 відгуках.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-11)
В давнину згадка про рушниках зустрічається ще в період Київської Русі. Вишивка на рушниках символізувала родючість і багатство. Ними обважували дерева під час релігійних обрядів і жертвоприношень. Стародавні обрядові рушники називалися «убрусами» і зберегли своє значення до наших часів. У деяких районах Полісся дотримувалися старовинних звичаїв аж до кінця XX століття.  Представляємо рушник вишитий «РВ 01-11» (32х200см) виконаний в червоно-бордовою гамі. У виробі використовується домоткане полотно. Вишивка зроблена якісними українськими нитками. Для вишивки характерне поєднання гуцульських, лемківських та поліських візерунків. Таке рушник має цільове призначення: його використовують для весільних обрядів, а також для прикраси ікон як вдома, так і в церквах.  Дивлячись на вишитий рушник можна сказати, що це неповторна мелодійна українська пісня. Обрядове значення укр..
350.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-12)
Рушник, вишитий гладдю, символічний для України. Сьогодні, точно так само, як багато років тому, актуально мистецтво вишитих рушників (рушників) і сорочок. Завдяки дбайливому відношенню до традицій і гордості за свій край, мистецтво стародавньої вишивки не постаріти. Сучасні будинки і квартири як і раніше прикрашають традиційні рушники, які на диво добре виглядають в оточенні теперішніх предметів побуту. У колишні роки їх було прийнято вивішувати з картинами, іконами, фотографіями, які в оформленні рушника завжди виглядали більш акуратно і яскраво. У наші дні все повертається, і знову в моді національні елементи облаштування побуту.   Вишитий рушник моделі «РВ 01-12» має розміри 32х200 см. Він вишитий гладдю, з використанням тільки українських ниток і натурального полотна. Переважає червоний колір. Вишивка гуцульська, з геометричними візерунками. Рушник придатний для вико..
350.00 грн.
Вишиті рушники
UAH 150 800