Віночки - інтернет магазин Zgarda
Категорії

Дівочі віночки

Дівочі віночки
Український костюм неможливий без акуратного витонченого століття, який ототожнюється з дівочою честю, нескінченністю любові і роду. Вінок наділяли особливою силою, вірили, що він володіє захистом від всього поганого, є оберегом. Традиційно віночок дівчата складається з квітів і стрічок.
 
Магазин сувенірів «Згарда» розпорядженні відмінний вибором вінків на будь-який смак. Неважко підібрати ошатний головний убір, що поєднується з будь вишивкою на сорочці. Носити головні віночки модно і сьогодні, оскільки це дозволяє привнести яскравості і романтичності в жіночий образ. Віночок з обручем неймовірно зручний і виглядає завжди красиво, навіть з сучасними нарядами.
 
Ми пропонуємо в роздріб і оптом недорого купити дівочі вінки до українського костюму в зручний для Вас час.
Показувати: Список / Сітка
Сортування
Віночок жіночий (ВД 01-31)
Віночок жіночий та дівочий, виготовлений з пластмасового обруча що надає йому зручності та безрозмірності, квіти приклеєні гарячим прозорим клеєм, виготовлений майстринями косівщини ..
30.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Віночок жіночий (ВД 01-32)
Віночок жіночий та дівочий, виготовлений з пластмасового обруча що надає йому зручності та безрозмірності, квіти приклеєні гарячим прозорим клеєм, виготовлений майстринями косівщини ..
30.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Віночок жіночий (ВД 01-33)
Віночок жіночий та дівочий, виготовлений з пластмасового обруча що надає йому зручності та безрозмірності, квіти приклеєні гарячим прозорим клеєм, виготовлений майстринями косівщини ..
30.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Віночок жіночий (ВД 01-34)
Віночок жіночий та дівочий, виготовлений з пластмасового обруча що надає йому зручності та безрозмірності, квіти приклеєні гарячим прозорим клеєм, виготовлений майстринями косівщини ..
80.00 грн.
Віночок жіночий (ВД 01-35)
Придбати дівочий вінок ручної роботи не складе труднощів, відвідавши інтернет-магазин «Згарда». В асортименті маса цікавих пропозицій, тут є з чого вибрати. Наприклад, модель «ВД 01-35» - вінок з жовтих і синіх кольорів на обручі. Це гарний головний убір, декорований великими квітками і листям. За українською традицією віночок доповнений довгими різнокольоровими стрічками. Ободок для волос пластмасовий, легко гнеться, завдяки чому виріб не має єдиного розміру. Віночок прослужить вірою і правдою досить тривалий термін, оскільки всі його елементи надійно проклеєні гарячим безбарвним клеєм. Купити цей жіночий вінок від майстринь Косівщини ми пропонуємо за доступною ціною. ..
60.00 грн.
Віночок жіночий (ВД 01-36)
Білий і синій - гарне поєднання кольорів використовується у вінку для дівчат «ВД 01-36». Великі білі ромашки чудово виглядають з синіми волошками. Композицію доповнюють зелені листочки, ягоди і стрічки. Такий віночок прекрасно підійде до будь вишиванці, яку Ви можете купити в магазині сувенірів «Згарда». Особливістю даного виробу є ручна робота авторства майстринь Косівщини. Всі квітки і листя проклеєні якісним гарячим клеєм, який не має кольору і абсолютно не помітний у вінку. Обруч пластиковий декорований тканиною і дуже гнучкий, завдяки чому носити це виріб зможе будь-яка дівчина чи жінка. Зверніть увагу, що дія оптових знижок поширюється на замовлення більш 10 вінків. ..
60.00 грн.
Віночок жіночий (ВД 01-37)
Власниці красивою вишиванки неодмінно варто задуматися про дівоче вінку, який є обов'язковим елементом національного костюма українки. Прекрасним варіантом послужить модель «ВД 01-37», виготовлена ​​майстринею Косівщини. Це традиційна прикраса в наш час зазнало деяких змін. Зокрема для зручності використовується обруч для волосся, дуже гнучкий. Пластиковий обід універсальний і підійде будь-якій дівчині. Вінок виготовлений з штучних червоних маків і жовтих соняшників, закріплених гарячим клеєм. Оскільки клей не має кольору, у виробі він взагалі не помітний. Укладають жіночий вінок червоні, зелені, жовті, білі стрічки. Рекомендуємо також звернути увагу на оптові знижки, надані магазином «Згарда». ..
60.00 грн.
Віночок жіночий (ВД 01-38)
Чудесний вінок для дівчини з білих і червоних квітів як елемент народного костюма відмінно підійде до вишиванки, плахті, корсетці та чобітків. Гарний головний убір виготовлений на Косівщині і має деякі особливості, завдяки яким носити його стало ще зручніше. В основі віночка - звичайний пластиковий обруч для волосся, що дозволяє з легкістю надягати і знімати прикрасу. Великою перевагою такого вінка є універсальність, оскільки підходить він абсолютно кожній дівчині. Квітки і листя приклеєні клеєм. У виробі використовується гарячий клей, який не має кольору. Більше краси надають традиційні стрічки, використовуються різні кольори. Оптом вінки купити набагато вигідніше, ми пропонуємо низькі ціни та вигідні умови співпраці. ..
60.00 грн.
Віночок жіночий (ВД 01-39)
У жіночому і дівочому вінку моделі «ВД 01-39» майстер використав найкрасивіші квіти жовтого, червоного і синього кольору. Штучні квіти і листя чудово поєднуються між собою і мають мальовничий вид, тому носити цей вінок дуже приємно. Він ідеально підійде для костюма українки, оскільки виготовлений за традицією зі стрічками. Строкатий віночок неодмінно сподобається кожній дівчині, шанувальниці комфорту, тому що він не тільки красивий, але і зручний. Складається виріб з обруча для волосся і декоративних квітів. Пластмасовий обід приймає форму голови, не псує зачіску і не приносить дискомфорту. Проклеєний гарячим безбарвним клеєм, вінок дівочий прослужить досить довго. Купуйте модель «ВД 01-39» в роздріб і оптом. ..
60.00 грн.
Віночок жіночий (ВД 01-40)
Інтернет-магазин «Згарда» у зручний час вінки дівочі і жіночі пропонує купити за вигідними цінами. Асортимент дозволяє вибрати найкращі моделі, серед яких дуже барвиста версія «ВД 01-40». Модель включає в себе квітки різної величини, декоративні листя, ягоди і стрічки. Ромашка, мак, соняшник, хризантема - основні штучні квіти у виробі. Вони міцно прикріплені допомогою безбарвного гарячого клею, який, як відомо, має відмінні склеивающие характеристики і не помітний в готовому виробі. Обруч пластмасовий використовується як безрозмірний варіант, тому вінок підійде будь-якій дівчині або жінці і не заподіє незручностей. Пропонуємо вінки оптом від майстринь Косівщини за нижчими цінами при покупці від 10 або 20 штук. ..
80.00 грн.
Віночок жіночий (ВД 01-41)
Хорошою альтернативою не дуже зручним віденкам з минулого є сучасний косовський віночок на обручі. «ВД 01-41» - це комфортна красива модель, яку дуже приємно носити. Вона має стильний літній вид, адже складається з штучних квітів маків незвичайної строкатої забарвлення. Квітки персикового відтінку відмінно відтіняють природний колір обличчя дівчини, втім, як і рожеві стрічки. Виріб виготовлено на Косівщині руками майстринь. Квітки приклеєні гарячим клеєм, що не мають кольору. Ободок для волосся додає вінка більше комфорту. Безумовно, цей виріб є безрозмірним. Оформіть замовлення в магазині «Згарда» сьогодні і отримаєте якісний жіночий вінок для народного костюма. При оптовому замовленні надається більш низька ціна. ..
80.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Віночок жіночий (ВД 01-42)
Підібрати дівочий вінок до українського костюму нескладно, якщо скористатися сайтом zgarda.com.ua та ознайомитися з широким асортиментом. Вінок «ВД 01-42» - хороший вибір, оскільки він барвистий, ошатний і яскравий. У ньому використовуються різні види декоративних квітів, такі як мак, соняшник, волошка, ромашка. Додатковий декор з штучних зеленого листя додає оригінальності, дозволяє створити більш красивий вигляд. Також у вінку передбачені кольорові стрічки, що традиційно для цього головного убору. Косовські майстрині, виготовляючи віночки, приклеюють всі елементи гарячим клеєм. Він безбарвний і не помітний в готовому виробі. Безрозмірна модель «ВД 01-42» на обручі запропонована за невисокою ціною, але ще дешевше вона обійдеться при оформленні дрібнооптової покупки. ..
60.00 грн.
Віночок жіночий (ВД 01-43)
«ВД 01-43» - це один з найкрасивіших вінків нашого сайту, він доповнений стрічками в бузково-рожевій кольоровій гамі. Квітки приклеєні до основи безбарвним гарячим клеєм, який не помітний у виробі. До слова, вінок на обручі із пластику, тому є безрозмірним і підходить всім дівчатам. Обід для волосся задекорований в тон виробу. Рожеві та бузкові квітки виглядають дуже ефектно, їх відтіняють невеликі декоративні елементи рослинної тематики. Вінок чудово поєднується як з вишиванками, так і з сучасним одягом. Це модний і стильний аксесуар. Виготовлений віночок на Косівщині майстринями вручну. Купуючи цю модель, Ви маєте можливість витратити менше, оскільки діють оптові знижки. ..
80.00 грн.
Віночок жіночий (ВД 01-44)
Пропонуємо Вашій увазі вінок для дівчини з бордових і яскраво-рудих кольорів. Він підійде до народному костюму з вишивкою в подібній кольоровій гамі. Також можна носити це прикраса з сучасним одягом, останнім часом це увійшло в моду. Створений руками косовських майстринь, дівочий вінок прекрасно виглядає, тому що включає в себе пишні квітки і листя зі штучних матеріалів. У виробі обов'язково присутні стрічки, символічні для національних українських вінків. Віночок не має розміру, так як складається з пластмасового обруча, який добре гнеться. Квіти приклеєні прозорим гарячим клеєм. Замовляючи українські віночки, рекомендуємо заощадити і купити їх оптом, при цьому отримати приємні знижки. ..
80.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Віночок жіночий (ВД 01-45)
Купити дівочий вінок для українського костюма пропонує магазин сувенірної продукції «Згарда». Це відмінна сучасна модель, вибравши яку Ви отримаєте якісний головний убір. Він декорований червоними і білими квітами зі штучних матеріалів, а також кольоровими стрічками. Особливість вироби - ободок для волосся, завдяки чому вінок носити зручно. Він безрозмірний, гнучкий, не приносить неприємних відчуттів під час носіння. Віночок добре гармонує з вишиванкою та іншими елементами українського костюма. Відзначимо, що квіти приклеєні клеєм (гарячим, безбарвним), і він абсолютно не помітний. Акуратно виконаний вінок для дівчат від косовських майстринь придбати Ви можете у нас в будь-якій кількості. ..
80.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Дівочі віночки
UAH 30 80