Художня кераміка

Художня кераміка
Серед різновидів декоративного мистецтва представляє інтерес художня кераміка. Мальовані і глазуровані керамічні вироби мають давню історію. Не обійшлася без них та архітектура Київської Русі. Мистецтво створення керамічних виробів розвивалося протягом історії народу України. У сучасному світі в побуті та архітектури широко застосовується художня кераміка як цікаві елементи в домашньому інтер'єрі, в ресторанах, кафе, магазинах.
 
Глиняний посуд наділена дивовижною здатністю позбавляти людину від негативної енергії, натомість вона наповнює його своєю, отриманої від природи за довгі століття. У посуді з глини, яка черпає свою енергетику зі стихій - землі, води, вітру і сонця, можна приготувати самі незвичайні страви, з особливим ароматом і смаком. Точно також багата енергетикою і художня кераміка, яка виготовляється на Гуцульщині. Розписані вручну вироби мають силу оберега.
 
В інтернет-магазині «Згарда» представлені предмети художньої кераміки від гуцульських майстрів, які використовують у своїй праці створення декоративних тарілок та інших сувенірів традиції свого народу.
Показувати: Список / Сітка
Сортування
Аромо лампа 12х12 (АЛ 01-01)
Інформація про використання аромаламп стародавніми цивілізаціями прийшла до нас через тисячоліття, історія таких пристроїв налічує близько 3000 років. Стародавні використовували найпримітивніші аромалампи. У них випарювали ароматичну рідину над відкритим джерелом вогню. Принцип випарювання ароматичної речовини залишився незмінним протягом тисячоліть. Шляхом використання різних ароматичних компонентів можна домогтися дивовижних ефектів: це підвищення загального тонусу організму і збільшення працездатності, поліпшення настрою і зняття втоми, а також позбавлення від депресії і безпричинного занепокоєння. Ще одна дивовижна здатність аромалампи - поліпшення енергетики в житло.   Знамениті гуцульські майстри кераміки не могли обійти стороною виготовлення аромаламп. Більшість таких робіт існують в одиничному екземплярі і являють собою високу художню цінність, так як вони виготов..
100.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Ваза керамічна 15-20 діаметр (ВК 01-02)
Представляємо вазу керамічну моделі «ВК 01-02». Діаметр вироби: 15-20 см. Матеріал - глина. Спосіб виготовлення - ручна робота. Гуцульські майстри виготовляють такі вази, використовуючи старовинні технології гончарства. Малюнок наноситься методом різьблення по сирій глині, потім унікальний традиційний орнамент на виробі випалюється і набуває красивий вигляд. Вироби прикрашаються візерунками та елементами з глини, на деяких з них є напис «Карпати». Особлива техніка створення глиняних ваз дозволяє кожен раз отримувати не схожі на інші вироби гончарства.   Вази точені і різані можна розглянути на фотографіях. Предмети ручної роботи доступні на нашому сайті в будь-якій кількості, однак перед покупкою рекомендується зв'язатися з нами поштою або по телефону для уточнення версій ваз, пропонованих на сьогоднішній день. Відзначимо, що варіанти ваз часто змінюються.   ..
250.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Ваза керамічна 20-24 діаметр (ВК 01-03)
Ваза з традиційним орнаментом, які прийшли до нас з старовини, доступна і в наші дні. Її можна купити в інтернет-магазині «Згарда», де представлені вироби майстрів Гуцульщини. Виробництво виробів з глини здійснюється так само, як і в давні часи, тут дбайливо зберігають традиції і передають їх із покоління в покоління. Вази діаметром 20-24 см створюються руками майстра, вони точені, а візерунки на них виконуються по сирій глині. Вінцем процесу є випалювання вироби, що надає йому завершеного вигляду і створює гарний щільний відтінок в поглибленнях орнаменту.   Нагадаємо, що вироби з натуральної глини, такі як дана модель, наповнюють енергією природи, несуть тепло і є оригінальним доповненням будь-якої кімнати. У настільної глиняній вазі моделі «ВК 01-03» красиво виглядають композиції з квітів, а прості букети набувають особливий шарм.   На фотографії можна розг..
400.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Ваза керамічна 25-28 діаметр (ВК 01-04)
Подарує натхнення і тепло виріб ручної роботи з Гуцульщини, яке створене за традиційною технологією. Це ваза виточена і різьблені по сирій глині. На ній нанесені візерунки, які часто використовуються на Гуцульщині. Завершений вигляд виробу майстер надає за допомогою випалювання. В результаті виходять оригінальні унікальні вази, незрівнянні з іншими.   Якщо Ви бажаєте привнести в свій будинок затишок і тепло, Вам не обійтися без української вази, виготовленої з натуральної екологічно чистої глини. Використовуйте її як предмет інтер'єру, який до слова є не тільки красивим, але і досить практичним і функціональним. Модель «ВК 01-04» підійде практично до будь-якого інтер'єру і зробить його багатшим і приємніше, адже руками майстра виріб створено акуратно і точно.   Вподобану модель можна замовити на сайті zgarda.com.ua, але перш зателефонуйте нам або напишіть лис..
500.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Ваза керамічна 28-33 діаметр (ВК 01-05)
Пропонуємо сучасні вази від майстрів Карпатського краю. Вони унікальні, і кожна з них у своєму роді не має аналогів. Причиною тому є ручна робота, і народний умілець щоразу створює новий виріб, не схоже на попередні. Таким чином, купивши вазу керамічну в інтернет-магазині «Згарда» Ви не ризикуєте придбати точно таку ж річ, яка є у Вашої подруги. «ВК 01-05» - відмінний вибір для інтер'єру. Статусна річ неодмінно прикрасить Ваш будинок, зробить його інтер'єр більш теплим.   Процес виробництва точених гуцульських ваз включає різьблення по сирій глині. Ця техніка відома здавна і використовується донині. На завершення ваза піддається випалу, що робить її колір насиченим і надає якусь родзинку. Пропонуємо купити керамічну вазу «ВК 01-05» на нашому сайті і тим самим зробити не тільки зручну, а й вигідну покупку. Вартість виробу цілком виправдана високою якістю і точною ручною ро..
1000.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Ваза керамічна 8-12 діаметр (ВК 01-01)
Перед Вами предмет ручної роботи, керамічна ваза, яка є сучасним декоративним виробом з глини. Вона прикрашена різьбленням по сирій глині ​​і має автентичний вигляд. Майстри Гуцульщини виготовляють такі вази вручну.   Особливістю процесу виробництва є випалювання, здійснюване після нанесення різьблення на вазу. Використовувана технологія дозволяє говорити про виріб як про унікальний і оригінальному. Ваза дійсно неповторна, тому що при її створенні не використовується машина. Процес випалу дає можливість зробити колірну гру на виробі, надаючи йому щільні відтінки в поглибленнях і світліші зовні. Мальовничі яскраві гуцульські вази майстра отримують в ході застосування різних прийомів декорування.   Модель «ВК 01-01» можна розглянути на фото. Тут представлені різні варіанти ваз. При замовленні для уточнення інформації про товар рекомендуємо зателефонувати нам аб..
120.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Косівська кераміка 10х6 (ХК 01-14)
Для чого потрібні домашні дзвіночки? Застосування цих нехитрих предметів люди знайшли різний, від безпосередньо прикраси, до магічних функцій оберега, завдяки якому можна розраховувати на виконання заповітних бажань. Чи не обіцяємо, що наш дзвіночок послужить втіленням чарівної палички, в той же час гарантуємо, що він прекрасно впишеться в ваш інтер'єр і прикрасить його.   Купити у нас дзвіночок косовської кераміки не складе труднощів. По-перше, дзвіночки з глини у нас завжди на складі; по-друге, ми пропонуємо доступну ціну і, замовляючи модель «ХК 01-14», Ви отримаєте поштою виріб ручної роботи від косівських майстрів. Технологія виготовлення дзвіночка традиційна: виточений з глини, він піддається випалу, іноді додатково тонується фарбами і покривається лаком. Ви можете уточнити перед замовленням, які дзвіночки є в наявності, як видно на фотографії, дизайн може трохи від..
100.00 грн.
Косівська кераміка 16х7 (ХК 01-13)
За віруваннями людей яйце має символічне значення і символізує Всесвіт, а крім цього відзначається в релігії як символ воскресіння Христа. Цей атрибут релігійного свята в пошані в кожному будинку. Він використовується не тільки як частування, а й як декоративний елемент кімнати і подарунок. Піднести сувенірна яйце можна і друзям, і рідним, і знайомим.   Глиняне яйце - одна з варіацій на пасхальну тему. Рекомендуємо поглянути на косовську кераміку. Це яйце на підставці, але знімне; всередині порожнє, має розміри 16х7 см, виконано з натуральної глини. Писанка кольору запеченої глини (червона), з ажурним візерунком, що пройшла процес випалу, покрита лаком. Різьблені візерунки гуцульські, як власне і розпис.   Як і будь-яка інша писанка, косівська кераміка є оберегом. Коло в центрі - знак сонця. Символ весни, життя, радості можна придбати в інтернет-магазині «Зга..
150.00 грн.
Підкова з дзвониками 20х13х3 (СК 01-03)
Представляємо виріб виготовлене знаменитим гуцульським майстром керамистом Стрипко Василем. Підкова з дзвіночками є оберегом, шанованим на Гуцульщині. Виготовлена ​​вона з матеріалу, взятого від природи, з глини. Модель сувеніра являє собою власне керамічну підкову і три підв'язаних до неї шовковими шнурками дзвіночка з кулькою. Кожен з елементів оберега розписаний традиційними гуцульськими узорами. Підкова розмальована різними фарбами. Покриття з лаку захищає кольори і кераміку від стирання і дрібних подряпин.   За повір'ями в народі дзвін дзвоника в талісмані очищає будинок від негативу і злих духів. Ручна робота наділяє виріб енергетикою і теплом. Екологічно чистий матеріал глина нешкідливий в інтер'єрі. Чи не вицвітають фарби - запорука тривалої служби талісмана, який відмінно зберігає свій вигляд протягом тривалого періоду часу. У нашому інтернет-магазині Ви знай..
180.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Свищик керамічний 7х5х12 (СК 01-01)
Поява цього інструменту було задовго до нашої ери. Свистками відлякували звірів, свист міг бути сигналом, який люди подавали один одному. Сучасні свистки, безумовно, виглядають куди красивіше, наприклад, яскрава незвичайна модель «СК 01-01». Це симпатичний керамічний свисток у формі півника, на якому можна грати. Для регулювання звуку є дві дірочки, натискаючи на які змінюється звучання. Виріб рук знаменитого майстра кераміста з Гуцульщини Стрипко Василя. Виготовлена ​​свистулька з натуральної глини, екологічно чистого матеріалу.   На сайті сувенірної продукції zgarda.com.ua ця свистулька унікальна в своєму роді, оскільки є предметом ручної роботи. Вона має гарний вигляд і виконана за старовинною технологією. Розміри моделі «СК 01-01»: 7х5х12 см. Купити керамічний свисток можна як за звичайною ціною, так і за оптовою (при оформленні замовлення від 10 і більше одиниць). Ін..
85.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Статуетка керамічна 13х13х8 (СК 01-02)
Що подарувати справжньому цінителю краси? Звичайно керамічну статуетку, виготовлену за традиційними технологіями в Україні. Вона безперечно оригінальна і унікальна, оскільки виконується абсолютно вручну. Можна не сумніваючись віддати перевагу такій статуетці, весь вона пробуджує почуття прекрасного.   Виберіть забавного керамічного баранчика, виготовленого на Гуцульщині. Авторство належить знаменитому майстрові керамістові Стрипко Василю. Для виготовлення цієї статуетки (13х13х8 см) використовується природний матеріал глина, яка відома своєю екологічністю і практичністю. Довговічності і красивого глянцю баранчикові надає лакове покриття.   Кожна статуетка несе свою енергетику, якої її наділяють руки майстра. Серед переваг моделі «СК 01-02» плавні ніжні лінії кераміки, акуратна різьблення по глині, традиційна форма. Баранчик стане відмінною прикрасою Вашого ін..
100.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тарілка 22 діаметр (ТД 01-16)
Керамічна розписана гуашшю ..
400.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тарілка 25 діаметр (ТД 01-14)
Тарілка, виготовлена ​​вручну з глини - це, безумовно, помітний сувенір. І якщо Ви не знаєте, що подарувати по урочистої нагоди, то, купивши гуцульську тарілку, з подарунком точно не прогадаєте. Вона являє собою прекрасне прикраса на стіну. Шикарна розпис по глині ​​на увазі використання традиційних гуцульських малюнків, які завжди привертають погляди.   Виріб «ТД 01-14» - це кругла настінна тарілка з глини. Виготовлена ​​вона відповідно до звичайного процесу виробництва тарілок, який включає кілька етапів: випал, розпис, покриття лаком. Виріб виконаний у традиційних кольорах (білому, зеленому, червоно-коричневому) з матеріалу, взятого від природи. Прекрасно гармонує з предметами інтер'єру і відмінно вписується в будь-яку обстановку. У виробі використовується тільки екологічна глина.   Тарілка на стіну «ТД 01-14» - хороший спосіб привнести щось нове в обстано..
200.00 грн.
Тарілка 25 діаметр (ТД 01-15)
Виріб ручної роботи від гуцульських майстрів - тарілка розписна з прорізами - послужить колоритним предметом інтер'єру, який неможливо не помітити в будинку.   Якщо в одній з кімнат нудна обстановка, можна використовувати настінну тарілку, щоб оживити інтер'єр. Посуд з візерунками дійсно надає настрій приміщенню і дивним чином змінює його. Інтер'єр перетворюється на очах. Сила вироби криється в енергетиці гуцульських орнаментів, які майстер наносить на глиняний посуд різними фарбами. Тарілка має щедрий розписного візерунок, глянувши на який відразу стає зрозуміло, - це гуцульська тарілка. Традиційно використовується випал, розпис і лакування, а також такі кольори, як коричневий, зелений, білий. Але в основі, безумовно, - високоякісна природна глина. Завдяки майстерності і красивим узорів, тарілка має всі шанси зайняти гідне місце в будинку сучасного українця або іноземног..
350.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тарілка з дзвониками 22х27 (ТД 01-01)
Незамінними атрибутами будь-якого житла є ікони, але разом з ними часто можна побачити як оберіг розписні тарілки, які встановлюються на почесному видному місці. Зазвичай тарілці виділяється місце навпроти входу в приміщення або ж над самою вхідними дверима. Вважається, що в цьому місці зовнішній світ стикається безпосередньо з внутрішнім світом обителі. Наші предки свято вірили, що такий оберіг захистить їх житло від негативних обставин, які існують за межами дому. Така декоративна тарілка не була іконою, їй не поклонялися, вона всього лише виконувала поставлену їй завдання - оберігала житло від бід і нещасть. Люди вірили в силу таких оберегів, передавали їх з покоління в покоління, дарували як символ захисту і були впевнені в їх силі.   Гуцульське гончарство славиться такими культовими оберегами, які виготовлені вручну з кераміки з неповторною художнім розписом. Велика ..
250.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Художня кераміка
UAH 85 1200