Косівська кераміка

Косівська кераміка
Кераміка є одним з провідних художніх промислів Косова. Будучи сучасним курортом, прикарпатське містечко Косів іменують не інакше як світової Меккою народно-прикладного мистецтва. Тут можна придбати всілякі вироби ручної роботи, серед яких варто окремо сказати про косовської кераміці.
 
Мальовнича кераміка Косова - це Димлення, теракотова і полив'яний посуд різної форми та призначення. Екологічно чиста кераміка не шкодить здоров'ю. Виготовлена в ході складного технологічного процесу, глиняний посуд з ручним розписом - це столові та обрядові предмети з орнаментальними ритмічно складеними візерунками. І ці рідкісні вироби гончарного мистецтва доступні кожному.
 
Завдяки вмілим рукам майстрів, створюється великий краси керамічний посуд - справжні шедеври, якими сповнений відомий базар Косова. Але щоб їх купити не потрібно їхати на Гуцульщину, адже всі найкращі макітри, каструлі, чашки сьогодні доступні на сайті zgarda.com.ua, де кожен вподобаний предмет з глини можна замовити за невисокою ціною і отримати його з доставкою в будь-яку точку України.
Показувати: Список / Сітка
Сортування
Косівська кераміка  (КК 01-53)
Керамічний посуд з'явилася в далекій давнині, коли для виготовлення різних ємностей стали використовувати глину. Українська кераміка почала стрімкий розвиток з XVII століття, а місцеві особливості глиняних виробів історики зафіксували в XIX столітті.   Косівська кераміка унікальна, в ній застосовується прийом ритуванням, при якому гончарний виріб проходить кілька етапів обробки, перш ніж буде названа готовим. Застосовується біла глина як покриття горщика і обпалюється, після чого наносяться різні кольорові візерунки, що закріплює глазур і знову здійснюється випал. Миску косовської кераміки Ви можете придбати на даній сторінці магазину «Згарда». Вона повністю покрита білою глиною і розписана з усіх боків фарбами, які традиційно застосовуються майстрами в Косові. Так, завдяки соковитої коричневому, жовтому, зеленому, кераміка виглядає більш яскраво.   Дана ..
220.00 грн.
Косівська кераміка 0,3 літра (КК 01-38)
Стильна естетична тарілка косовської кераміки «КК 01-38» - вигідне придбання в колекцію домашнього посуду. Вона має обсяг 0,3 л і може застосовуватися для будь-яких страв домашньої кулінарії. Техніка, в якій виконана дана миска, називається на честь міста Косова. Саме тут гуцульські майстри виробляють неповторну косовську кераміку. Особливості такого посуду полягають в специфіці виробництва: якісна косовська глина, випал і кольорова глазур. Не обходиться в косовській кераміці без візерунків, які виконуються вручну, власне як сама посуд. Тарілка "КК 01-38» виготовлена ​​з натуральної глини, з елементами розпису візерунками рослинної тематики, має колір глини. Сам виріб виглядає красиво, завдяки узорів і формі. В орнаменті використовуються фарби різних кольорів, що надає яскравості мисці, робить її більш цікавою. Форма округла і унікальна, викликає інтерес у покупців, тому що та..
75.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Косівська кераміка 0,5 літра (КК 01-35)
Чашка моделі «КК 01-35» - це предмет косовської кераміки, який виготовляється в центрі гончарства XIX століття, в місті Косові. Тут здавна виробляють посуд з місцевої глини, покладами якою багатий край. Виразна пластика сучасних гуцульських виробів з глини вражає своєю красою. Техніка відтворення горщиків, кухлів, інший посуду в частині її формування в принципі не відрізняється від інших регіонів України. Головна відмінність полягає в матеріалі і випалюванні. Кольорові глини використовуються при першому випаленні, після нього власне розписують керамічними фарбами. Яскраві кольори зберігаються чудово, адже їх закріплюють глазур'ю і знову обпалюють в печі. Виходячи з даної інформації, не варто турбуватися про довговічність і можна бути впевненим, що насичений синій, трав'янистий зелений і молочно-білий колір в орнаменті моделі «КК 01-35» збережуться на довгі роки в незмінному вигляд..
75.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Косівська кераміка 0,5 літри (КК 01-45)
Для приготування страв в духовці гуцули використовують чанашніцу. У цьому посуді можна готувати і подавати різні страви, але за призначенням вона призначається для подачі чанахи (страви в горщику). Ємність порційна, 0,5 літра. Подається індивідуально кожному гостю. Причому запікати в горщику можна як в духовці, так і в печі. У наш час способів запікання придумано чимало, це і скляний посуд, і листи, і спеціальний рукав, але незмінно популярним є глиняний горщик з кришкою. Цьому є ряд об'єктивних причин, адже в посудині з глини, яка є натуральною і екологічно чистої, завжди виходять дуже смачні запечені страви. Така особливість глини. Чанашніца «КК 01-45» дуже якісна, виготовлена ​​на Гуцульщині, має традиційну розпис. Як предмет косовської кераміки, вона розписана кольоровою емаллю, і малюнки має рослинної тематики. Горщик у формі міні макітри доповнений зручною кришечкою з ру..
75.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Косівська кераміка 1 літр (КК 01-25)
У гончарних виробах ручної роботи Косова використовується не має аналогів унікальна технологія декорування. Предмет посуду, зроблений з натуральної карпатської глини, покривається білою глиною, а після обпалюється в печі. Тільки пройшовши ці етапи, майстер приступає до розпису. Використовуються різні кольори фарб, наприклад білі, зелені, сині і т.д. Далі горщик знову обробляється, але цього разу він покривається безбарвною глазур'ю. Відбувається ще один процес випікання. Перед Вами виріб, що пройшло всі необхідні етапи виробництва, глечик з глини. На ній працював один з майстрів Косова. Міцності виробу додає подвійне випалення. Каструля має об'єм 2 літра. Глазур нанесена на внутрішні і зовнішні стінки вироби, вона абсолютно нешкідлива і екологічно чиста. Каструля з кришкою має оригінальний дизайн, який шанується в народі. Придбати предмет косовської кераміки найпростіше в інте..
100.00 грн.
Косівська кераміка 1,5 літра (КК 01-36)
Ви можете подарувати глечик косовської кераміки і бути в повній впевненості, що зробили оригінальний подарунок. Дійсно, існує мінімальна ймовірність, що такий предмет подарує будь-хто інший, все тому, що в інтернет-магазині «Згарда» - кращі моделі кераміки, які виготовляються вручну. Глечик з кришкою «КК 01-36» як предмет косовської кераміки виготовлений з особливої ​​глини, яка видобувається в місті Косів. Виріб має красиву розпис кольоровими фарбами. При створенні орнаменту на предметах косовської кераміки гуцули застосовують традиційні кольори (зелений, коричневий, синій, білий). Виготовлений старовинним способом предмет домашнього начиння має доступну ціну і підходить для подарунка, але також його купити можна для домашнього використання. Глечик 1,5 л ідеальний для щоденної експлуатації у зв'язку з високими експлуатаційних якостей. Глазур, що захищає поверхню глиняного пос..
170.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Косівська кераміка 1,5 літра (КК 01-37)
Приємний рослинний орнамент прикрашає глечик косовської кераміки «КК 01-37». Розпис виконується вручну різними фарбами, наприклад, білої, зеленого, блакитного, коричневого. Форма з розширеним горлом традиційна для краю, в якому виготовляють такі глечики. Посудина має природний колір глини, випал якої наділяє його міцністю, дозволяє максимально довго використовувати глечик з харчовими продуктами. Щодня використовуйте посудину для компоту, узвару, молока, кефіру і будь-якого іншого напою. М'якість ліній косовської кераміки підкуповує, і відразу ж хочеться зробити покупку, щоб мати в будинку оригінальний глечик, підсвічник чи кухоль. У цьому плані інтернет-магазин «Згарда» надає величезний вибір різних моделей посуду. Косівська кераміка "КК 01-37», об'ємом 1 літр, - чудовий вибір ще й тому, що виготовлена ​​і розписана вручну за старовинною технологією. Виріб вишукане, задовольни..
120.00 грн.
Косівська кераміка 10х10 (КК 01-52)
Власники заміських будинків, де є каміни, печі часто цікавляться кахлями для прикраси вогнища. З цією метою ми рекомендуємо косовську кераміку ручної роботи, яку виробляють саме в Косові. У магазині «Згарда» представлена ​​тільки справжня косівська кераміка в асортименті, з різними візерунками, яка виготовляється за спеціальною технологією.   Керамічна плитка розмірами 10х10 см підійде для прикраси приміщень, де передбачено використання кахлів. Це можуть бути не тільки вдома з камінами, а й квартири. Плитка органічна на кухонному фартусі, у ванній і будь-який інший кімнаті, словом скрізь де завгодно Вашої фантазії. Про виріб, яке пропонуємо ми, слід знати, що воно не боїться високих температур, оскільки вже пройшло процеси випалу. Взагалі косовської кераміці притаманні візерунки рослинної тематики, геометричні візерунки, сюжетні лінії, тому і облицювальна плитка володіє т..
100.00 грн.
Косівська кераміка 10х5х3 (КК 01-14)
Ця попільничка з глини має дуже цікаву форму. Виконана вона у вигляді черевичка. За традицією косівська кераміка проводиться методом подвійного випалу, який здійснюється в спеціальній печі. Глиняна попільничка «КК 01-14» - не виняток. На глину-основу наноситься глина білого кольору і розписується на розсуд майстра. Найчастіше це візерунки рослинної тематики, виконані різними кольорами, наприклад, жовтим, зеленим, коричневим.   Пропонуємо купити попільничку-черевик розписного з косовської глини в онлайн-магазині «Згарда», де завжди запропоновані оригінальні вироби Гуцульського краю. Красива і проста у догляді попільничка з глянцевою поверхнею стане лаконічним доповненням Вашого побуту і прослужить багато років. ..
100.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Косівська кераміка 10х6 (ХК 01-14)
Для чого потрібні домашні дзвіночки? Застосування цих нехитрих предметів люди знайшли різний, від безпосередньо прикраси, до магічних функцій оберега, завдяки якому можна розраховувати на виконання заповітних бажань. Чи не обіцяємо, що наш дзвіночок послужить втіленням чарівної палички, в той же час гарантуємо, що він прекрасно впишеться в ваш інтер'єр і прикрасить його.   Купити у нас дзвіночок косовської кераміки не складе труднощів. По-перше, дзвіночки з глини у нас завжди на складі; по-друге, ми пропонуємо доступну ціну і, замовляючи модель «ХК 01-14», Ви отримаєте поштою виріб ручної роботи від косівських майстрів. Технологія виготовлення дзвіночка традиційна: виточений з глини, він піддається випалу, іноді додатково тонується фарбами і покривається лаком. Ви можете уточнити перед замовленням, які дзвіночки є в наявності, як видно на фотографії, дизайн може трохи від..
100.00 грн.
Косівська кераміка 10х7 (КК 01-07)
Ні для кого не секрет, що косовська кераміка - одна з найвідоміших в Україні. Вона є дуже давньою, і це мистецтво увібрало в себе древній талант українського народу. Використовуючи особливу технологію, майстри створюють як вироби для побуту, так і декоративні сувеніри.   Модель «КК 01-07» - це приклад декоративної косовської кераміки. У ньому є всі властиві таким виробам риси: розпис білою глиною, кольорові візерунки. Технологія виготовлення полягає в подвійному випаленні, перший проводиться після нанесення різнокольорових малюнків, другий - після того, як виріб покривається глазур'ю. В результаті ремісники отримують неповторні вироби, аналогів яким немає у всьому світі.   Перед Вами виготовлена ​​за давньою технологією писанка. Вона відточена з глини, має розпис в косовському стилі з переважанням зеленого, жовтого, коричневого і, звичайно ж, білого кольору. ..
180.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Косівська кераміка 10х7 (КК 01-08)
Якщо Ви бажаєте придбати автентичний свічник, радимо не омінуть увагою предмети косовської кераміки. Варто згадати про високу естетичної цінності цих виробів, адже технологія, за якою виготовляється посуд та інші елементи для побуту, прийшла до нас з минулого. Вона дбайливо зберігається майстрами Гуцульщини та втілюється у вироби, причому такі, аналогів яким немає у всьому світі.   При виготовленні даного підсвічники використовується розпис білою глиною, яка виконується вручну. Наносяться кольорові візерунки, і виріб поміщається в піч для випалу. Другий раз свічник обжигается після нанесення на його поверхню глазурі. Таким чином, виточений з глини свічник набуває національний колорит, завдяки косовським узорам і майстерності гуцульських ремісників.   Відзначимо, що предмети косовської кераміки є довговічними, і, купивши одного разу декоративний аксесуар, Ви з..
90.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Косівська кераміка 10х7 (КК 01-51)
Багато з українських господинь не мислять свого побуту без гончарних виробів. Покупці, як правило, намагаються знайти не тільки функціональну річ, але і таку кераміку, яка має якусь родзинку, будь то форма, візерунки або забарвлення.   Серед косовської кераміки теж є чимало цікавої посуду, наприклад, вази. Керамічна ваза - це відмінна альтернатива ваз з інших матеріалів. Перш за все, вона практична, самобутня і яскрава. По суті, не тільки виконує свою функцію судини для квітів, а й прикрашає приміщення. Виготовлена ​​в місті Косів ваза - це традиційна косівська кераміка з її розписами і характерними кольоровими прийомами. Вона глиняна. Із зовнішнього боку ваза має білу основу, а зсередини - червону. По білому проведена розпис кольоровими фарбами (жовтої, коричневої, зеленої) малюнками в косовському стилі.   Звертаємо увагу на форму судини - ідеальні пропорції..
150.00 грн.
Косівська кераміка 10х9 (КК 01-10)
Косовські майстри славляться виробами ручної роботи, і, безумовно, посудом косовської кераміки. При її виготовленні застосовується древня технологія, вона також застосовується і для декоративних предметів. Яскравою і помітною косовську кераміку робить традиційний розпис білою глиною і малюнки в зеленому, синьому, коричневому і жовтому кольорі. На посуд наносяться зображення в основному рослинною тематики, і після цього проводиться випалення в печі. На завершення процесу після глазурування чашки або тарілки здійснюють ще один випал. Примітно, що така технологія виготовлення предметів побуту поширена тільки на Гуцульщина, в Косові.   Як предмет косовської кераміки пропонуємо купити унікальну чашку «КК 01-10». Вона має розміри 10х9 см. Виготовлена ​​вручну. Виріб ручної роботи з глини - природного матеріалу, нешкідливого для здоров'я та екологічно чистого. Це чайна чашка, во..
130.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Косівська кераміка 11х8 (КК 01-17)
Якщо Ви є шанувальником декоративних дзвіночків, тоді модель «КК 01-17» Вас обов'язково зацікавить. Вона виготовлена ​​з природного матеріалу глини за особливою технологією.   Вся косівська кераміка, та дзвоник у тому числі, проходить технологічний процес подвійного випалу глини. Обов'язково присутній білий шар глини, який розписується вручну різними фарбами. Примітно, що в косовській кераміці застосовуються найчастіше коричневі, жовті й зелені кольори.   Детально виріб «КК 01-17» Ви можете розглянути на фотографіях, а також уточнити орнамент по телефону. Оскільки це ручна робота і розпис, то кожен візерунок завжди неповторний. Тому, купивши косовський дзвіночок, Ви придбаєте унікальний виріб. ..
100.00 грн.
Косівська кераміка
UAH 60 1500