Categories

Slippers women

Slippers women

Slippers made of natural materials, are ideal choose of house shoes. Models presented in the online store section are of a great variety and differ with the design, decoration and a high quality of performance.

In addition to aesthetic appearance, slippers made of genuine leather and 100% sheep wool and bring undoubted benefits to health. It is really comfortable for feet in such shoes they do not sweat and overheat, as wool is famous for its hygroscopic, which also serves as a natural barrier against multiplication of bacteria.

In this section of the catalog it is possible to select and buy high quality women slippers for every taste at an affordable price. The presented models are characterized by practicality of the wearing and the ability to maintain a presentable appearance for a long time.    

Display: List / Grid
Sort By:
Тапочки шкіряні (ТШ 01-01)
Не завжди на робочому місці можна скористатися змінною зручним взуттям, і до кінця дня ноги просто «гудуть» від втоми. Як приємно, опинившись вдома, занурити свої ноги в м'які, зручні і зігріваючі тапочки.  Тапочки шкіряні  «ТШ 01-01» виготовлені з натуральної шкіри з набиванням з овечої вовни. Всім відомо, що овчина є терморегулятором і ніколи не парить ноги в теплу пору року, зате в зимовий час вона дбайливо зігріває, не даючи ногам замерзнути навіть у найлютіші холоди. Матеріалом для виготовлення взуття є свиняча шкіра, на яку під тиском набивається овеча шерсть. На тапочках мається вишите прикраса (машинна вишивка). Домашнє взуття шкіряне виготовляється як для чоловіків, так і для жінок, адже кожна людина потребує дбайливого догляду і в затишку для ніг. Відзначимо, що матеріал, який використовується при виготовленні тапочок, - екологічно чистий. Натуральна овеча шерс..
120.00 грн.
Based on 2 reviews.
Тапочки шкіряні (ТШ 01-02)
Шкіряні домашні тапочки можуть виглядати по-різному, але ноги в них почуваються однаково затишно, тепло і зручно. Особливо якщо це зимові тапочки на овечої вовни, що забезпечують ногам максимально комфортні умови.  При виборі шкіряних тапочок необхідно звернути увагу на деякі деталі:  • Підошва неодмінно повинна бути прошита, тоді тривала експлуатація тапочок буде вам забезпечена;  • Тапочки зі шкіри вимагають певного догляду, тому їх періодично протирають гліцерином або підфарбовують фарбою для взуття.  Взуття  «ТШ 01-02» виготовлена ​​зі свинячої шкіри з набитою всередині овечою вовною. Підошва прошита, а на передній частині тапочок мається машинна вишивка в якості прикраси. Відзначимо, що овеча шерсть оброблена натуральними барвниками, екологічно чистими, що дозволяє бути впевненим у якості товару. Купивши такі тапочки зі шкіри та овечої вов..
120.00 грн.
Based on 2 reviews.
Тапочки шкіряні (ТШ 01-03)
Інтернет магазин «Згарда» пропонує зимовий варіант тапочок зі шкіри на овечої вовни, які стануть вам надійним союзником в холодні дні і вечори. Тапочки виготовляються зі свинячої шкіри, всередині набита овеча шерсть, яка є чудовою профілактикою таких захворювань опорно-рухової системи як артрит, артроз, радикуліт.  У даній моделі чудесно поєднуються два кольори шкіри - червоний і білий, а машинна вишивка відмінно доповнює зовнішній вигляд. Тапочки шкіряні на овечої вовни дуже зручні в носінні, вони не парять ноги, а зігрівають їх в осінньо-зимовий час. Овеча шерсть є екологічно чистим матеріалом, вона не містить хімічних барвників. Вибираючи взуття зі шкіри, зверніть увагу на те, щоб підошва неодмінно була прошита, адже такий прийом забезпечує тривалість носки. Тапочки зі шкіри вимагають певного догляду - це і протирання гліцерином, і підфарбовування спреєм або фарбою для взу..
120.00 грн.
Тапочки шкіряні (ТШ 01-27)
Не завжди на робочому місці можна скористатися змінною зручним взуттям, і до кінця дня ноги просто «гудуть» від втоми. Як приємно, опинившись вдома, занурити свої ноги в м'які, зручні і зігріваючі тапочки.  Тапочки шкіряні  «ТШ 01-27» виготовлені з натуральної шкіри з набиванням з овечої вовни. Всім відомо, що овчина є терморегулятором і ніколи не парить ноги в теплу пору року, зате в зимовий час вона дбайливо зігріває, не даючи ногам замерзнути навіть у найлютіші холоди. Матеріалом для виготовлення взуття є свиняча шкіра, на яку під тиском набивається овеча шерсть. На тапочках мається вишите прикраса (машинна вишивка). Домашнє взуття шкіряне виготовляється як для чоловіків, так і для жінок, адже кожна людина потребує дбайливого догляду і в затишку для ніг. Відзначимо, що матеріал, який використовується при виготовленні тапочок, - екологічно чистий. Натуральна овеча шерс..
120.00 грн.
Тапочки шкіряні (ТШ 01-28)
Не завжди на робочому місці можна скористатися змінною зручним взуттям, і до кінця дня ноги просто «гудуть» від втоми. Як приємно, опинившись вдома, занурити свої ноги в м'які, зручні і зігріваючі тапочки.  Тапочки шкіряні  «ТШ 01-28» виготовлені з натуральної шкіри з набиванням з овечої вовни. Всім відомо, що овчина є терморегулятором і ніколи не парить ноги в теплу пору року, зате в зимовий час вона дбайливо зігріває, не даючи ногам замерзнути навіть у найлютіші холоди. Матеріалом для виготовлення взуття є свиняча шкіра, на яку під тиском набивається овеча шерсть. На тапочках мається вишите прикраса (машинна вишивка). Домашнє взуття шкіряне виготовляється як для чоловіків, так і для жінок, адже кожна людина потребує дбайливого догляду і в затишку для ніг. Відзначимо, що матеріал, який використовується при виготовленні тапочок, - екологічно чистий. Натуральна овеча шерс..
120.00 грн.
Тапочки шкіряні (ТШ 01-29)
Не завжди на робочому місці можна скористатися змінною зручним взуттям, і до кінця дня ноги просто «гудуть» від втоми. Як приємно, опинившись вдома, занурити свої ноги в м'які, зручні і зігріваючі тапочки.  Тапочки шкіряні  «ТШ 01-29» виготовлені з натуральної шкіри з набиванням з овечої вовни. Всім відомо, що овчина є терморегулятором і ніколи не парить ноги в теплу пору року, зате в зимовий час вона дбайливо зігріває, не даючи ногам замерзнути навіть у найлютіші холоди. Матеріалом для виготовлення взуття є свиняча шкіра, на яку під тиском набивається овеча шерсть. На тапочках мається вишите прикраса (машинна вишивка). Домашнє взуття шкіряне виготовляється як для чоловіків, так і для жінок, адже кожна людина потребує дбайливого догляду і в затишку для ніг. Відзначимо, що матеріал, який використовується при виготовленні тапочок, - екологічно чистий. Натуральна овеча шерс..
120.00 грн.
Тапочки шкіряні (ТШ 01-30)
Не завжди на робочому місці можна скористатися змінною зручним взуттям, і до кінця дня ноги просто «гудуть» від втоми. Як приємно, опинившись вдома, занурити свої ноги в м'які, зручні і зігріваючі тапочки.  Тапочки шкіряні  «ТШ 01-30» виготовлені з натуральної шкіри з набиванням з овечої вовни. Всім відомо, що овчина є терморегулятором і ніколи не парить ноги в теплу пору року, зате в зимовий час вона дбайливо зігріває, не даючи ногам замерзнути навіть у найлютіші холоди. Матеріалом для виготовлення взуття є свиняча шкіра, на яку під тиском набивається овеча шерсть. На тапочках мається вишите прикраса (машинна вишивка). Домашнє взуття шкіряне виготовляється як для чоловіків, так і для жінок, адже кожна людина потребує дбайливого догляду і в затишку для ніг. Відзначимо, що матеріал, який використовується при виготовленні тапочок, - екологічно чистий. Натуральна овеча шерс..
120.00 грн.
Based on 1 reviews.
Тапочки шкіряні (ТШ 01-31)
Не завжди на робочому місці можна скористатися змінною зручним взуттям, і до кінця дня ноги просто «гудуть» від втоми. Як приємно, опинившись вдома, занурити свої ноги в м'які, зручні і зігріваючі тапочки.  Тапочки шкіряні  «ТШ 01-31» виготовлені з натуральної шкіри з набиванням з овечої вовни. Всім відомо, що овчина є терморегулятором і ніколи не парить ноги в теплу пору року, зате в зимовий час вона дбайливо зігріває, не даючи ногам замерзнути навіть у найлютіші холоди. Матеріалом для виготовлення взуття є свиняча шкіра, на яку під тиском набивається овеча шерсть. На тапочках мається вишите прикраса (машинна вишивка). Домашнє взуття шкіряне виготовляється як для чоловіків, так і для жінок, адже кожна людина потребує дбайливого догляду і в затишку для ніг. Відзначимо, що матеріал, який використовується при виготовленні тапочок, - екологічно чистий. Натуральна овеча шерс..
120.00 грн.
Based on 1 reviews.
Тапочки шкіряні (ТШ 01-32)
Не завжди на робочому місці можна скористатися змінною зручним взуттям, і до кінця дня ноги просто «гудуть» від втоми. Як приємно, опинившись вдома, занурити свої ноги в м'які, зручні і зігріваючі тапочки.  Тапочки шкіряні  «ТШ 01-32» виготовлені з натуральної шкіри з набиванням з овечої вовни. Всім відомо, що овчина є терморегулятором і ніколи не парить ноги в теплу пору року, зате в зимовий час вона дбайливо зігріває, не даючи ногам замерзнути навіть у найлютіші холоди. Матеріалом для виготовлення взуття є свиняча шкіра, на яку під тиском набивається овеча шерсть. На тапочках мається вишите прикраса (машинна вишивка). Домашнє взуття шкіряне виготовляється як для чоловіків, так і для жінок, адже кожна людина потребує дбайливого догляду і в затишку для ніг. Відзначимо, що матеріал, який використовується при виготовленні тапочок, - екологічно чистий. Натуральна овеча шерс..
120.00 грн.
Тапочки шкіряні (ТШ 01-33)
Не завжди на робочому місці можна скористатися змінною зручним взуттям, і до кінця дня ноги просто «гудуть» від втоми. Як приємно, опинившись вдома, занурити свої ноги в м'які, зручні і зігріваючі тапочки.  Тапочки шкіряні  «ТШ 01-33» виготовлені з натуральної шкіри з набиванням з овечої вовни. Всім відомо, що овчина є терморегулятором і ніколи не парить ноги в теплу пору року, зате в зимовий час вона дбайливо зігріває, не даючи ногам замерзнути навіть у найлютіші холоди. Матеріалом для виготовлення взуття є свиняча шкіра, на яку під тиском набивається овеча шерсть. На тапочках мається вишите прикраса (машинна вишивка). Домашнє взуття шкіряне виготовляється як для чоловіків, так і для жінок, адже кожна людина потребує дбайливого догляду і в затишку для ніг. Відзначимо, що матеріал, який використовується при виготовленні тапочок, - екологічно чистий. Натуральна овеча шерс..
120.00 грн.
Based on 2 reviews.
Тапочки шкіряні (ТШ 01-34)
Не завжди на робочому місці можна скористатися змінною зручним взуттям, і до кінця дня ноги просто «гудуть» від втоми. Як приємно, опинившись вдома, занурити свої ноги в м'які, зручні і зігріваючі тапочки.  Тапочки шкіряні  «ТШ 01-34» виготовлені з натуральної шкіри з набиванням з овечої вовни. Всім відомо, що овчина є терморегулятором і ніколи не парить ноги в теплу пору року, зате в зимовий час вона дбайливо зігріває, не даючи ногам замерзнути навіть у найлютіші холоди. Матеріалом для виготовлення взуття є свиняча шкіра, на яку під тиском набивається овеча шерсть. На тапочках мається вишите прикраса (машинна вишивка). Домашнє взуття шкіряне виготовляється як для чоловіків, так і для жінок, адже кожна людина потребує дбайливого догляду і в затишку для ніг. Відзначимо, що матеріал, який використовується при виготовленні тапочок, - екологічно чистий. Натуральна овеча шерс..
120.00 грн.
Тапочки шкіряні (ТШ 01-35)
Не завжди на робочому місці можна скористатися змінною зручним взуттям, і до кінця дня ноги просто «гудуть» від втоми. Як приємно, опинившись вдома, занурити свої ноги в м'які, зручні і зігріваючі тапочки.  Тапочки шкіряні  «ТШ 01-35» виготовлені з натуральної шкіри з набиванням з овечої вовни. Всім відомо, що овчина є терморегулятором і ніколи не парить ноги в теплу пору року, зате в зимовий час вона дбайливо зігріває, не даючи ногам замерзнути навіть у найлютіші холоди. Матеріалом для виготовлення взуття є свиняча шкіра, на яку під тиском набивається овеча шерсть. На тапочках мається вишите прикраса (машинна вишивка). Домашнє взуття шкіряне виготовляється як для чоловіків, так і для жінок, адже кожна людина потребує дбайливого догляду і в затишку для ніг. Відзначимо, що матеріал, який використовується при виготовленні тапочок, - екологічно чистий. Натуральна овеча шерс..
120.00 грн.
Based on 1 reviews.
Тапочки шкіряні (ТШ 01-36)
Не завжди на робочому місці можна скористатися змінною зручним взуттям, і до кінця дня ноги просто «гудуть» від втоми. Як приємно, опинившись вдома, занурити свої ноги в м'які, зручні і зігріваючі тапочки.  Тапочки шкіряні  «ТШ 01-36» виготовлені з натуральної шкіри з набиванням з овечої вовни. Всім відомо, що овчина є терморегулятором і ніколи не парить ноги в теплу пору року, зате в зимовий час вона дбайливо зігріває, не даючи ногам замерзнути навіть у найлютіші холоди. Матеріалом для виготовлення взуття є свиняча шкіра, на яку під тиском набивається овеча шерсть. На тапочках мається вишите прикраса (машинна вишивка). Домашнє взуття шкіряне виготовляється як для чоловіків, так і для жінок, адже кожна людина потребує дбайливого догляду і в затишку для ніг. Відзначимо, що матеріал, який використовується при виготовленні тапочок, - екологічно чистий. Натуральна овеча шерс..
120.00 грн.
Тапочки шкіряні (ТШ 01-38)
Тапочки шкіряні, підошва піна, добре носяться прошиті шовковою ниткою ..
120.00 грн.
Тапочки шкіряні (ТШ 01-50)
Тапочки шкіряні, підошва піна, добре носяться прошиті шовковою ниткою ..
120.00 грн.
Slippers women
UAH 120 120