Церковно обрядне

Церковно обрядне
Популярність сувенірної продукції з деревини в наш час незмінно висока, і особливу увагу майстри приділяють оберегам домашнього вогнища і церковної атрибутики. Роботи народних гуцульських ремісників відомі і в нашій країні, і за кордоном. Все частіше покупці інтернет-магазину «Згарда» роблять покупки дерев'яних сувенірів, віддаючи перевагу екологічним товарам ручної роботи.
 
Красиві сувеніри обрядової тематики точно зацікавлять Ваших друзів і близьких. На сторінках сайту zgarda.com.ua купити чотки, писанки, свічники та обереги можна в будь-який час за приємною ціною. Широкий асортимент пропонованих сувенірів не залишить байдужим жодного з відвідувачів нашого ресурсу.
 
Оптовий розділ магазину «Згарда» сповнений різноманітних виробів високої якості в авторському виконанні. Майстри Гуцульщини виготовляють традиційні церковно обрядові предмети, які наділені силою захищати будинок. Рекомендуємо вибрати будь-який домашній оберіг для Вашого житла як предмет карпатського мистецтва, що оберігає від усього злого.
Display: List / Grid
Sort By:
Chariot30х22 (ОПТ 02-46)
The original souvenir - handmade amulet - will find its place in each house. Especially popular are amulets, which are made of materials such as wood, sackcloth, grass. These are "warm" materials filled with energy from the earth. Their contemplation causes good emotions, they carry a positive charge, and it is possible that the products actually have a magical protective force.   In the store "Zgarda" you will find unusual souvenirs with icons. For example, "OPT 02-46". The central element of this souvenir is an icon, its base - a frame of rods and interlaced grass in the form of an oval. Meanwhile - sackcloth, miniature baking, various grains and grains (beans, wheat, peas, etc.), with the help of their help a composition of wool was created. Beans bear a symbolic meaning, denoting the abundance in the house, the wheat protects from the shadow, the pouch symbolizes well..
25.00 грн.
Іконка підвіска 4х4 см. (ОПТ 01-92)
Купити іконки підвіски недорого пропонує інтернет-магазин гуцульської сувенірної продукції «Згарда». У каталозі представлені виготовлені вручну обереги для салонів автомобілів, серед яких модель «ГУРТ 01-92», що являє собою підвіску хрестик з іконкою і декором пензликом з ниток. Виріб виготовлено з натуральної карпатської деревини. На дерев'яний хрестик наклеєна іконка з ликами святих. Використовуючи безбарвний лак, майстер закріплює роботу і створює на ній непомітний захисний шар, який до того ж робить оберіг більш привабливим.   У даному розділі сайту Ви можете замовити іконки підвіски розмірами 4х4 см за невисокою ціною оптом (від 20 штук). Іконка послужить надійним оберегом для кожного автомобіліста. ..
7.00 грн.
Іконка підвіска 4х6 см. (ОПТ 01-89)
Якщо Ви хочете купити підвіску в машину, то пропонуємо варіант «ГУРТ 01-89». Це підвіска іконка, яку зручно розміщувати на дзеркалі в салоні автомобіля. Ми пропонуємо вигідні оптові покупки підвісок з ликами святих. Звернувшись в інтернет-магазин «Згарда», Ви можете знайти цікаві Вас моделі іконок і купити їх оптом, в кількості не менше ніж 20 штук. Іконки цієї моделі мають прямокутну форму і прикрашені знизу пензлем з ниток. Розмір підвіски: 4х6 см. Виготовлена ​​з деревини, наклеєна ікона і покрита лаком.   Багато автолюбителів намагаються придбати оберіг в машину, оскільки вважають, що він приносить удачу в дорозі. У нас Ви можете придбати іконки підвіски в будь-якому необхідній кількості за мінімально можливою ціною. ..
6.00 грн.
Іконка підвіска 4х6 см. (ОПТ 01-90)
Купити підвіску в авто дуже вигідно на сайті zgarda.com.ua, оскільки ми пропонуємо найбільш прийнятні ціни на ринку сувенірної продукції. Іконки є оберегами, захищають від усіляких невдач, саме тому водії автомобілів часто використовують їх у салонах своїх машин. Для цього можна купити ікону або придбати таку невелику підвіску. Виріб має оригінальний вигляд, виготовлено майстрами Гуцульщини і складається з іконки, наклеєною на дерев'яну заготовку прямокутної форми. Оберіг доповнений чотками з хрестиком, декорований пензлем з ниток, покритий лаком. Розміри сувеніра: 4х6 см.   Підвіски іконки в широкому асортименті Ви завжди можете купити в інтернет-магазині «Згарда». Замовлення буде доставлений в найкоротші терміни. ..
6.00 грн.
Іконка підвіска 7х7 см. (ОПТ 01-91)
Пропонуємо клеєні та лаковані дерев'яні підвіски іконки в машину. Купити їх варто не тільки тому, що вони володіють чудовим видом. Для віруючих більшою мірою іконки виконують не декоративну, а захисну функцію. Ікона є оберегом, тому завжди актуально придбати тематичну підвіску на дзеркало. На даній сторінці сайту zgarda.com.ua представлені підвіски у вигляді хрестика, розмірами 7х7 см, із зображенням ликів святих. Виготовлені на Гуцульщині хрестики в автомобіль прикрашені невеликими китицями з ниток.   Купити підвіски іконки завжди можна в інтернет-магазині «Згарда». Тут вигідно зробити оптовий замовлення за доступними цінами. Мінімальна кількість підвісок в замовленні - 20 штук. ..
9.00 грн.
Іконка підвіска діаметр 4 см. (ОПТ 01-87)
Іконки мініатюри (підвіски) користуються великим попитом серед віруючих. Лики святих є сильними оберегами, що допомагають уникнути різних негараздів і хвороб. Відомі священні образи гуцульські майстри взяли за основу при виготовленні іконок підвісок, діаметром 4 см. Технологія створення цих оберегів така, що на дерев'яну заготовку наклеюються іконки і покриваються лаком. Традиційно майстра прикрашають вироби невеликим хрестиком і пензликом з ниток.   Підвіска-ікона від інтернет-магазину «Згарда» може стати частинкою святого образу. Замовити такі іконки у нас можна оптом. Ми пропонуємо невисоку ціну при покупці від 20 виробів ручної роботи. Карпатські підвіски іконки в оригінальному дизайні завжди в наявності на сайті zgarda.com.ua ..
6.00 грн.
Based on 1 reviews.
Іконка підвіска діаметр 6 см. (ОПТ 01-25)
ПІдвіска іконка виготовлена з дерева ікони клеєні лакована ..
6.00 грн.
Вервиця (ОПТ 01-68)
Для рахунки поклонів та молитви використовують не що інше, як чотки. Це своєрідне пристрій для рахунку у вигляді нанизаних на нитку бус. Інтернет-магазин «Згарда» надає унікальну можливість купити дерев'яні чотки за невисокою ціною. Це виріб, виготовлений гуцульськими майстрами, також може бути використано для концентрації уваги, позбавлення від стресу, переживань або як спосіб скоріше заснути.   Особливістю моделі чоток «ГУРТ 01-68» є використовуваний майстром натуральний матеріал деревина, тонований і покритий шаром лаку, що додає блиск і довговічність дерев'яних елементів. Нанизані вони на шовкову нитку, яка, як відомо, є досить міцною. Виріб доповнено маленьким хрестиком з дерева і невеликий пензлем з ниток.   Зробити оптову покупку чоток Ви можете на сайті zgarda.com.ua, де мінімальна кількість одиниць товару в замовленні становить 20 штук. Четки - гарни..
6.00 грн.
Based on 1 reviews.
Вервиця (ОПТ 01-69)
Багато курців щоб кинути свою шкідливу звичку використовують чотки. Для цього підійдуть і унікальні гуцульські чотки, виготовлені з карпатської деревини. Але, безумовно, це не головна функція такого предмета, як чотки. З їх допомогою здавна прийнято відраховувати поклони і молитви. У сучасному світі застосування вервиці знайти немудро, це і заспокійливий ефект, і спосіб сконцентруватися або швидше заснути.   Пропонуємо оригінальну модель чоток «ГУРТ 01-69». Матеріал - натуральна деревина з використанням тонування і лакування поверхні. Нанизані чотки на шовкову нитку, міцну і довговічну. Хрестик і невелика кисть з ниток використовується як доповнення до виробу.   Звертаємо Вашу увагу, що купити чотки в даному розділі сайту zgarda.com.ua можна від 20 штук. Оптове придбання чоток є вигідним. Низькі ціни якісних товарів гарантує інтернет-магазин «Згарда». Виріб р..
8.00 грн.
Вервиця (ОПТ 01-70)
Нанизані на нитку намистини і зібрані в коло прийнято називати чотками. Вони мають релігійне призначення і використовуються для рахунку молитов. Відраховувати молитви або поклони за допомогою чоток зручно, з цією метою в них використовуються більш дрібні й більші намистинки. Так, кожен десяток позначається великої бусиною.   У наш час чотки можуть також бути використані і для інших цілей, наприклад для того, щоб заспокоїти нервову систему, позбутися стресового стану, заснути або впоратися з хвилюванням. Для цього пропонуємо купити чотки від гуцульських майстрів, які виготовляють їх з натуральної деревини. При необхідності чотки тонуються, а для забезпечення тривало терміну експлуатації покриваються безбарвним лаком. Також слід зазначити, що нанизуються намистини на дуже міцну нитку, часто шовкову.   Модель «ГУРТ 01-70» з дерев'яних намистин на шовкової нитки ..
7.00 грн.
Based on 1 reviews.
Вервиця (ОПТ 01-71)
Четки у вигляді нанизаних на нитку намистин різної або рівної величини людьми використовувалися здавна. Вони були релігійним предметом і допомагали відраховувати поклони, молитви. У наші дні, головним чином, чотки використовуються з тією ж метою, але функціональність цього предмета кілька розширилася. Наприклад, намистини зручні для позбавлення від дратівливості, втоми, стресу, з їх допомогою можна швидше заснути і підсилити ефект антитютюнової терапії.   Четки моделі «ГУРТ 01-71» - це предмет ручної роботи гуцульських майстрів, застосовуваних традиційну технологію при виготовленні різних сувенірів і аксесуарів. Четки не стали винятком, вони виготовлені з деревини і покриті лаком. Мають природний деревний відтінок і доповнені красивими блискучими намистинками. Модель має більш великі намистини, що спрощують рахунок. У виробі є хрестик, декорований пензлем з ниток. Нанизан..
9.00 грн.
Based on 1 reviews.
Вервиця (ОПТ 01-72)
Рахунок молитвам і уклонам люди з давніх літ здійснювали за допомогою чоток. Четки - це ряд намистин рівною або різної величини, замкнутих у коло. Аксесуар виготовляється з матеріалів, зручних у використанні. Дуже популярні дерев'яні чотки, саме такі виробляють майстри Гуцульщини. Створені вручну, гуцульські чотки з дерева мають гарний вигляд і впізнаваний дизайн. Наприклад, вони мають хрестик, часто прикрашений невеликий пензлем з ниток.   Пропонуємо звернути увагу на модель чоток «ГУРТ 01-72». Ці чотки виготовлені з натурального дерева, мають природний забарвлення. Деревина покрита безбарвним лаком, а самі намистини нанизані на шовкову нитку. Виріб складається з намистин різної величини, де більші відзначають кожен десяток дрібніших. Четки з дерев'яним хрестиком.   Купити дерев'яні чотки оптом не складе труднощів, якщо Ви відвідаєте сайт інтернет-магазину «..
5.00 грн.
Вервиця (ОПТ 01-73)
Придбати якісні чотки, виготовлені руками гуцульських майстрів, пропонує за вигідною ціною інтернет-магазин «Згарда». На сайті магазину Ви знайдете всілякі моделі чіткий, і всі вони створені з натуральної карпатської деревини. Точно відшліфовані намистини нанизані на дуже міцну нитку, що гарантує тривалий термін служби аксесуару, призначеного для рахунку молитов і поклонів. Однак тільки цим застосування чоток не обмежується, адже з їх допомогою можна позбутися стресу, заспокоїтися, а крім того вийти зі стану дратівливості. Четки в сучасному світі використовують і для якнайшвидшого розслаблення перед сном, ними заспокоюють нервову систему при прагненні кинути палити.   Пропонуємо поглянути на чотки дерев'яні з хрестиком «ГУРТ 01-73», які мають приємний деревний відтінок. Вони виготовлені з дерева. Оскільки майстер не використовує тонування матеріалу, то відмінно проглядаєт..
9.00 грн.
Вервиця (ОПТ 01-74)
У метушливому сучасному світі деколи не так легко на чомусь зосередитися. Існує маса способів добитися концентрації уваги, і сьогодні ми пропонуємо зупинити свій вибір на одному з простіших, на вервиці. Нанизані на нитку намистини мають дивовижні властивості. Безумовно, мають релігійне призначення, а й у повсякденному житті знайти застосування вервиці нескладно. Наприклад, це відмінний спосіб позбутися від занепокоєння, заспокоїти нервову систему, налаштуватися на сон і т.д.   Вервиці з дерева «ГУРТ 01-74» - це яскрава модель, яка допоможе вирішити всі перераховані вище завдання. Намистини, з яких складається виріб, пофарбовані в червоний колір і розділені дрібними намистинками. Кожен десяток відзначений більш великими намистинами фіолетового кольору. Четки з хрестиком прикрашені невеликий пензлем з ниток в тон виробу. Четки покриті лаком, а в їх основі знаходиться довгов..
10.00 грн.
Вервиця (ОПТ 01-75)
Представляємо комфортні красиві чотки «ГУРТ 01-75». Вони виготовлені на Гуцульщині з дерева, мають сучасний дизайн. Призначення чоток релігійне, з їх допомогою прийнято відраховувати молитви і поклони. Разом з тим чотки широко застосовуються в повсякденному житті як спосіб заспокоїти нервову систему. Так, аксесуар допомагає впоратися з хвилюванням, переживанням, втомою. Використовуючи чотки якнайшвидше сконцентруватися, а перед сном вони допомагають розслабитися. Для зручності намистини побільше відокремлюють кожен десяток намистин дрібніші.   При виготовленні цих чоток гуцульські майстри використовували натуральну деревину, яку тонували і покрили шаром безбарвного лаку. Модель «ГУРТ 01-75» виготовлена ​​з дерев'яних намистин, нанизаних на шовкову нитку.   Як відомо, ця нитка не обривається і є дуже надійною. Матеріали, використовувані для чоток, свідчать про..
10.00 грн.
Based on 1 reviews.
Церковно обрядне
UAH 2 160