Categories

Мисливська тематика

Мисливська тематика
Полювання як хобі має великий успіх серед хоробрих і сильний чоловіків. Тому вибрати подарунок мисливцеві не так складно, головне знайти якісний товар. І якщо успіх полювання безпосередньо залежить від погоди, то якість мисливських аксесуарів поза всяких сумнівів знаходиться в залежності від виробника.
 
Щоб купити зручний патронташ або ремінь, необхідно вибрати магазин, де представлена високоякісна екіпірування. В інтернет-магазині гуцульської сувенірної продукції «Згарда» увазі покупців запропоновані оригінальні вироби ручної роботи мисливської тематики. Їх виконують народні майстри Косівщини, використовуючи свої напрацювання і ексклюзивні елементи, гравірування, тиснення.
 
Зручні при носінні аксесуари для полювання наш інтернет-магазин пропонує за оптимальними цінами. Патронташ із найкращого матеріалу, шкіри, доведеться дуже до речі для кожного справжнього мисливця. Зробивши подарунок для справжнього шанувальника полювання, Ви отримаєте його щиру вдячність.
Display: List / Grid
Sort By:
Мисливський пояс (МП 01-01)
Незамінним елементом екіпіровки мисливця є спеціальний пояс. Це важлива складова, від якої залежить успіх полювання, адже в цілому він безпосередньо пов'язаний з кожною деталлю, яку повинен взяти з собою мисливець. Пояс відмінно поєднується з камуфляжним костюмом і є функціональним і практичним. Таке спорядження для полювання як пояс-патронташ вельми затребуване серед людей, які не мислять своє життя без цього хобі. Сьогодні можна знайти безліч версій мисливських патронташів. На даній сторінці сайту zgarda.com.ua він представлений у вигляді пояса «МП 01-01» зі свинячої шкіри. Виконуються такі вироби майстрами Косівщини. Це ручна робота. Якщо поглянути на аксесуар, то можна побачити деякі елементи, які використовують тільки наші майстри. Перш за все, це металеві краплі. Латунь виглядає дуже красиво в поєднанні з натуральною шкірою. Гравірування і тиснення виконується виключно вручн..
1150.00 грн.
Based on 1 reviews.
Чехол на рушницю 85х23 (ЧР 01-01)
Підшукуєте збройовий чохол? Пропонуємо поглянути на нову модель «ЧР 01-01». Оскільки без чохла для зброї на полюванні не обійтися, він є одним з найважливіших елементів мисливської екіпіровки. До того ж кожен мисливець зобов'язаний тримати рушницю в кейсі або спеціальному чохлі, який ще й оберігає зброю від впливу навколишнього середовища і сприяє тривалому терміну експлуатації. Модель «ЧР 01-01» виготовлена зі свинячої шкіри гуцульськими майстрами. Розміри: 85х23 см. Виріб декорований металом. У процесі виробництва використовується цільна шкіра без розрізів, яка зшивається шовкової та шкіряного ниткою. Відзначимо, що даний виріб є унікальним. Це предмет ручної роботи, є великою рідкістю серед майстрів. Підбираючи відповідний збройовий чохол, варто враховувати його ергономічність і міцність, а також розміри. У пошуках чохла рекомендуємо наш інтернет-магазин. У «ЗҐАРДА» Ви ..
3000.00 грн.
Шкіряна сумка 26х25х10 (ШС 01-21)
Як відомо, всі найнеобхідніші речі на полюванні можна помістити в невелику сумку. Полювання - це завжди напружені екстремальні умови, тому важливо під рукою мати зручну містку сумку. Серед мисливської екіпіровки, представленої в асортименті інтернет-магазину «Згарда», є сумка моделі «ШС 01-21». У неї можна компактно вмістити набір потрібних предметів, а на її ремені нашита обойма під патрони. Виріб виготовлено на Гуцульщині, про що свідчить традиційний дизайн сумки і її форма. Вона виконана з якісної свинячої шкіри, має тиснення у формі дубового листя і жолудів, яке чудесним чином прикрашає виріб і відповідає мисливської тематики. Як декоративні елементи на сумці використовуються металеві заклепки. Універсальна сумка для мисливця має чотири відділи, кожен з яких також зроблений з натуральної шкіри. Зручний широкий ремінь має обойму під патрони 12 калібру. Розміри виробу: 26х25х10 ..
1750.00 грн.
Шкіряний чохол 20х6х2 (ШЧ 01-01)
Представляємо чохол для ножа з авторським оформленням, виготовлений зі свинячої шкіри. Це ручна робота карпатських майстрів. Піхви використовуються для зберігання холодної зброї. Для зручності експлуатації передбачено кріплення для ременя.   Чохол важливо мати кожному, хто бере з собою ніж. Носити його краще і зручніше безперечно в спеціальному чохлі, про це знають і мисливці і туристи. Насамперед, піхви захищають лезо ножа від яких би то не було ушкоджень. Крім того, Ви ніколи не поранити, випадково доторкнувшись до ножа, якщо він буде в чохлі. Рекомендуємо використовувати саме шкіряний чохол, такий як модель «ШЧ 01-01». Він міцний і надійний, складається з довговічного матеріалу і виконаний так якісно, ​​що прослужить чимало років. Піхви, які Ви можете розглянути на фото, надійно фіксують ніж і абсолютно не заважають під час ходьби. Вони мають невелику вагу, а їх ро..
150.00 грн.
Based on 1 reviews.
Шкіряний чохол 20х6х2 (ШЧ 01-02)
Підшукуєте недорогий, але якісний чохол для ножа? Рекомендуємо поглянути на модель «ШЧ 01-02». Чохол для ножа виготовлений гуцульськими майстрами зі свинячої шкіри за традиційною технологією, має кріплення для ременя.   Наявність піхов для Вашого ножа забезпечить надійний захист від випадкового поранення і від пошкоджень леза. Чохол для ножа рекомендується використовувати мисливцям, туристам, мандрівникам і всім, хто бере з собою ніж. Піхви, які можна купити в інтернет-магазині «Згарда», досить міцні, добре фіксують ніж, внаслідок чого немає жодних незручностей, пов'язаних з носінням мисливської зброї. Чохол не має великої ваги і дуже зручний в експлуатації. Витяг ножа максимально спрощено, що дозволяє швидко витягати його з піхов. Матеріал, що використовується для піхов, - це натуральна шкіра. Відзначимо, що шкіряний мисливський чохол є одним з найбільш затребуваних ..
150.00 грн.
Мисливська тематика
UAH 150 3000