Ремінь шкіряний (ЧШ 01-13)

Product Code: ЧШ 01-13
Availability: In Stock
UAH200 Price:
200.00 грн.

Available Options

* талія:

Qty: - +
Заказ в 1 клик
Ремінь шкіряний (ЧШ 01-13) — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

   - OR -   
Інтернет-магазин «Згарда» пропонує шкіряні ремені ручної роботи, виконані українськими майстрами. Корінні карпатські горяни славляться своїм висококласним ремеслом далеко за межами Карпат. Вироби відрізняються високою якістю шкіри і професійним художнім оформленням. Такі пояса прекрасно підходять під будь-які штани, при цьому фасон не має значення. Тут застосовуються різноманітні матеріали і фурнітура. Технологія виготовлення карпатських поясів дуже старовинна, і її секрети передаються у спадок. 
Ремінь шкіряний «ЧШ 01-13» виготовлений вручну з натуральної шкіри, пофарбованої в чорний колір. Виріб по всій його довжині з особливою оздобленням - плетінням «косички». Дуже тонка ручна робота. На поясі мається тиснений орнамент і латунні заклепки. Ширина такого ременя складає 3 см. Прикрашена шкіряним плетінням пряжка дозволяє регулювати виріб на талії до чотирьох розмірів. 
Карпатські пояса є невід'ємною частиною національного костюма горян. Такий пояс служить не тільки для підтримування брюк, він виступає в ролі незвичайного аксесуара, який має свій стиль. Без сумніву, пояс від «Згарди» стане прикрасою для будь-якого чоловіка.
Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: