Черес шкіряний (ЧШ 01-03)

Product Code: ЧШ 01-03
Availability: In Stock
UAH980 Price:
980.00 грн.

Available Options

* талія:

Qty: - +
Заказ в 1 клик
Черес шкіряний (ЧШ 01-03) — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

   - OR -   
Неможливо уявити національний костюм гуцула без знаменитого гуцульського пояса. Пояс в одязі карпатських чоловіків відіграє особливу роль, він є помічником у важкій роботі лісорубів і бокорашів, а також прикрашає одяг у святкові дні. Такий пояс дуже функціональний, в ньому є кишені, в які можна покласти все, що необхідно гуцулові в його повсякденній роботі. Завдяки тому, що карпатські майстри відомі як талановиті народні умільці, будь-який виріб, будь-то з дерева або шкіри, перетворюється на високохудожню річ, якою можна пишатися. 
Пояс шкіряний «ЧШ 01-03» виготовлений вручну з натуральної шкіри з використанням тиснення та металевих латунних заклепок. За допомогою трьох пряжок можна регулювати розмір пояса до чотирьох розмірів. Пояс має ширину 15 см. Карман, що закривається на кліпсу, служить для кисета з тютюном. Більшість гуцульських поясів мають по кілька кишень, в які можна покласти ніж, люльку, гроші. 
Для виготовлення поясів карпатські майстри беруть тільки найякіснішу шкіру, яку виробляють самі. Фурнітура для вироби - одна з кращих, завдяки чому воно виходить якісним і високохудожнім.
Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: