Черес шкіряний (ЧШ 01-05)

Product Code: ЧШ 01-05
Availability: In Stock
UAH500 Price:
500.00 грн.

Available Options

* талія:

Qty: - +
Заказ в 1 клик
Черес шкіряний (ЧШ 01-05) — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

   - OR -   
Черес ручної роботи, часто використовується карпатськими горцями для підтримки попереку, коли виконується важка фізична робота. Робота в Карпатських горах в основному нелегка, це і валка лісу, і сплав його по гірських річках, при цьому йде велике навантаження на поперек, от у таких випадках і використовуються спеціальні широкі ремені, звані черес. Але черес є і частиною традиційного національного костюма горян. Такий пояс виготовляється з якісної шкіри, яку горяни виробляють самі. Старовинна технологія виготовлення череса увазі його прошивку зсередини спеціальною тканиною і собачої шерстю. Така підкладка не дає промерзнути спині і разом з тим є лікувальною для поперекової частини тіла. 
Черес шкіряний «ЧШ 01-05» виготовлений з натуральної свинячої шкіри з тисненням орнаментом ручної роботи, який прикрашає його широку частину. Пояс застібається на пряжку, якою можна регулювати його на талії (до чотирьох розмірів). 
Купуйте гуцульські ремені і пояси з натуральної шкіри ручної роботи за вигідними цінами в інтернет-магазині «Згарда». Це відмінний подарунок або сувенір для вашого друга чи колеги, який буде прийнятий з вдячністю.
Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below:
Related Products (1)