Череси, ремені

Череси, ремені
Ремені та череси ручної роботи, представлені в нашому магазині - неповторні, унікальні вироби з натуральної шкіри теляти, виготовлені в обмежених кількостях. Такий ремінь стане не просто річчю, що утримує брюки, це особливий аксесуар, в якому свій власний стиль, свій шарм. 
 
Черес - широкий шкіряний ремінь, частина традиційного гуцульського чоловічого костюма, з безліччю різноманітних кишеньок і ремінців, латунними і металевими заклепками, шкіряними китицями. Всі ці прикраси - не просто для краси, кишеньки - призначені для ножика, люльки і тютюнового кисета. Звичайно, сьогодні носити такий ремінь в повсякденному житті - сенсу немає, сьогодні він - відмінний подарунок, неординарний сувенір. 
 
Ручне виробництво шкіряних виробів удосконалювалося майстрами Косівщини з покоління в покоління, а секрети передавалося у спадок. 
 
Для виробництва черес і ременів гуцульські майстри вибирають високоякісну шкіру власної вичинки, використовуючи тільки найкращу фурнітуру - латунні і металеві заклепки, шнурки і ремені зі шкіри. 
 
Завдяки високоякісному матеріалу і кращої фурнітурі, тисненим узорам - ви бачите в нашому магазині воістину вишукані розкішні моделі шкіряних традиційних чоловічих ременів. 
 
Зверніть увагу, ціна на ексклюзивні шкіряні вироби цілком демократична.
Display: List / Grid
Sort By:
Ремінь шкіряний  (ЧШ 01-04)
Інтернет-магазин «Згарда» пропонує шкіряні ремені ручної роботи, виконані українськими майстрами. Корінні карпатські горяни славляться своїм висококласним ремеслом далеко за межами Карпат. Вироби відрізняються високою якістю шкіри і професійним художнім оформленням. Такі пояса прекрасно підходять під будь-які штани, при цьому фасон не має значення. Тут застосовуються різноманітні матеріали і фурнітура. Технологія виготовлення карпатських поясів дуже старовинна, і її секрети передаються у спадок.  Ремінь шкіряний «ЧШ 01-04» виготовлений вручну з натуральної шкіри, пофарбованої в чорний колір. Виріб по всій його довжині з особливою оздобленням - плетінням «косички». Дуже тонка ручна робота. На поясі мається тиснений орнамент і латунні заклепки. Ширина такого ременя складає 5 см. Прикрашена шкіряним плетінням пряжка дозволяє регулювати виріб на талії до чотирьох розмірів.  ..
220.00 грн.
Based on 2 reviews.
Ремінь шкіряний  (ЧШ 01-13)
Інтернет-магазин «Згарда» пропонує шкіряні ремені ручної роботи, виконані українськими майстрами. Корінні карпатські горяни славляться своїм висококласним ремеслом далеко за межами Карпат. Вироби відрізняються високою якістю шкіри і професійним художнім оформленням. Такі пояса прекрасно підходять під будь-які штани, при цьому фасон не має значення. Тут застосовуються різноманітні матеріали і фурнітура. Технологія виготовлення карпатських поясів дуже старовинна, і її секрети передаються у спадок.  Ремінь шкіряний «ЧШ 01-13» виготовлений вручну з натуральної шкіри, пофарбованої в чорний колір. Виріб по всій його довжині з особливою оздобленням - плетінням «косички». Дуже тонка ручна робота. На поясі мається тиснений орнамент і латунні заклепки. Ширина такого ременя складає 3 см. Прикрашена шкіряним плетінням пряжка дозволяє регулювати виріб на талії до чотирьох розмірів.  ..
200.00 грн.
Черес шкіряний  (ЧШ 01-02)
Корінне населення Прикарпаття є найталановитішими народними умільцями, які створюють чудові вироби з шкіри. Завдяки художньому промислу, гуцульські майстри прославилися за межами Гуцульщини по всій Україні і далеко за її межами. На сьогоднішній день вироби карпатських ремісників можна побачити в якості експонатів в багатьох музеях усього світу. Найбільша ж і значуща колекція від народних умільців знаходиться в місті Косів - це столиця народного мистецтва Прикарпаття. Завдяки своїй колекції, музей народної творчості відомий у всьому світі. В ньому представлені експонати гончарства, різьби по дереву, вишивки та виробів зі шкіри.  На даній сторінці нашого сайту представлений пояс «ЧШ 01-02», який виготовлений зі свинячої шкіри. Він створений із застосуванням старовинною технологією. Пояс прошитий зсередини спеціальної щільною тканиною, вставлена ​​собача шерсть. Це сприяє збереж..
500.00 грн.
Based on 1 reviews.
Черес шкіряний  (ЧШ 01-03)
Неможливо уявити національний костюм гуцула без знаменитого гуцульського пояса. Пояс в одязі карпатських чоловіків відіграє особливу роль, він є помічником у важкій роботі лісорубів і бокорашів, а також прикрашає одяг у святкові дні. Такий пояс дуже функціональний, в ньому є кишені, в які можна покласти все, що необхідно гуцулові в його повсякденній роботі. Завдяки тому, що карпатські майстри відомі як талановиті народні умільці, будь-який виріб, будь-то з дерева або шкіри, перетворюється на високохудожню річ, якою можна пишатися.  Пояс шкіряний «ЧШ 01-03» виготовлений вручну з натуральної шкіри з використанням тиснення та металевих латунних заклепок. За допомогою трьох пряжок можна регулювати розмір пояса до чотирьох розмірів. Пояс має ширину 15 см. Карман, що закривається на кліпсу, служить для кисета з тютюном. Більшість гуцульських поясів мають по кілька кишень, в які мож..
980.00 грн.
Based on 10 reviews.
Черес шкіряний  (ЧШ 01-05)
Черес ручної роботи, часто використовується карпатськими горцями для підтримки попереку, коли виконується важка фізична робота. Робота в Карпатських горах в основному нелегка, це і валка лісу, і сплав його по гірських річках, при цьому йде велике навантаження на поперек, от у таких випадках і використовуються спеціальні широкі ремені, звані черес. Але черес є і частиною традиційного національного костюма горян. Такий пояс виготовляється з якісної шкіри, яку горяни виробляють самі. Старовинна технологія виготовлення череса увазі його прошивку зсередини спеціальною тканиною і собачої шерстю. Така підкладка не дає промерзнути спині і разом з тим є лікувальною для поперекової частини тіла.  Черес шкіряний «ЧШ 01-05» виготовлений з натуральної свинячої шкіри з тисненням орнаментом ручної роботи, який прикрашає його широку частину. Пояс застібається на пряжку, якою можна регулювати..
500.00 грн.
Черес шкіряний  (ЧШ 01-06)
Широкі пояси виготовляють з різних матеріалів, це і текстильні, і із замінника шкіри. І якщо йдеться про ортопедичні поясах, то особливе місце займає пояс з натуральної шкіри. Такий пояс для спини відрізняється високою якістю і підвищеним ступенем комфорту. Здавна ці пристосування використовували у вигляді підтримки спини або для її корекції або зігріву. У ті роки пояса носили в основному воїни, а в наші дні ними скористатися може будь-хто. Досить просто купити пояс шкіряний в інтернет-магазині «Згарда».   На даній сторінці нашого сайту Ви можете придбати модель «ЧШ 01-06». Це ортопедичний пояс, виготовлений зі шкіри. Ручна робота гуцульських майстрів. Виріб оснащений трьома кишенями для металевих пластин. Матеріал - свиняча шкіра. Перед застосуванням моделі рекомендується консультація лікаря, оскільки будь пояс або корсет може викликати посилення захворювання.  ..
900.00 грн.
Черес шкіряний  (ЧШ 01-07)
Неможливо уявити національний костюм гуцула без знаменитого гуцульського пояса. Пояс в одязі карпатських чоловіків відіграє особливу роль, він є помічником у важкій роботі лісорубів і бокорашів, а також прикрашає одяг у святкові дні. Такий пояс дуже функціональний, в ньому є кишені, в які можна покласти все, що необхідно гуцулові в його повсякденній роботі. Завдяки тому, що карпатські майстри відомі як талановиті народні умільці, будь-який виріб, будь-то з дерева або шкіри, перетворюється на високохудожню річ, якою можна пишатися.    Пояс шкіряний «ЧШ 01-07» виготовлений вручну з натуральної шкіри з використанням тиснення та металевих латунних заклепок. За допомогою трьох пряжок можна регулювати розмір пояса до чотирьох розмірів. Пояс має ширину 15 см. Карман, що закривається на кліпсу, служить для кисета з тютюном. Більшість гуцульських поясів мають по кілька кишень..
980.00 грн.
Черес шкіряний  (ЧШ 01-12)
Черес повністю з шкіри, прошитий теж шкірою розмір 100х15 підійде на талію від 75см до 102  ..
2500.00 грн.
Череси, ремені
UAH 200 5000