Череси, ремені

Череси, ремені
Ремені та череси ручної роботи, представлені в нашому магазині - неповторні, унікальні вироби з натуральної шкіри теляти, виготовлені в обмежених кількостях. Такий ремінь стане не просто річчю, що утримує брюки, це особливий аксесуар, в якому свій власний стиль, свій шарм. 
 
Черес - широкий шкіряний ремінь, частина традиційного гуцульського чоловічого костюма, з безліччю різноманітних кишеньок і ремінців, латунними і металевими заклепками, шкіряними китицями. Всі ці прикраси - не просто для краси, кишеньки - призначені для ножика, люльки і тютюнового кисета. Звичайно, сьогодні носити такий ремінь в повсякденному житті - сенсу немає, сьогодні він - відмінний подарунок, неординарний сувенір. 
 
Ручне виробництво шкіряних виробів удосконалювалося майстрами Косівщини з покоління в покоління, а секрети передавалося у спадок. 
 
Для виробництва черес і ременів гуцульські майстри вибирають високоякісну шкіру власної вичинки, використовуючи тільки найкращу фурнітуру - латунні і металеві заклепки, шнурки і ремені зі шкіри. 
 
Завдяки високоякісному матеріалу і кращої фурнітурі, тисненим узорам - ви бачите в нашому магазині воістину вишукані розкішні моделі шкіряних традиційних чоловічих ременів. 
 
Зверніть увагу, ціна на ексклюзивні шкіряні вироби цілком демократична.
Display: List / Grid
Sort By:
Ремінь шкіряний  (ЧШ 01-04)
Інтернет-магазин «Згарда» пропонує шкіряні ремені ручної роботи, виконані українськими майстрами. Корінні карпатські горяни славляться своїм висококласним ремеслом далеко за межами Карпат. Вироби відрізняються високою якістю шкіри і професійним художнім оформленням. Такі пояса прекрасно підходять під будь-які штани, при цьому фасон не має значення. Тут застосовуються різноманітні матеріали і фурнітура. Технологія виготовлення карпатських поясів дуже старовинна, і її секрети передаються у спадок.  Ремінь шкіряний «ЧШ 01-04» виготовлений вручну з натуральної шкіри, пофарбованої в чорний колір. Виріб по всій його довжині з особливою оздобленням - плетінням «косички». Дуже тонка ручна робота. На поясі мається тиснений орнамент і латунні заклепки. Ширина такого ременя складає 5 см. Прикрашена шкіряним плетінням пряжка дозволяє регулювати виріб на талії до чотирьох розмірів.  ..
220.00 грн.
Based on 2 reviews.
Ремінь шкіряний  (ЧШ 01-13)
Інтернет-магазин «Згарда» пропонує шкіряні ремені ручної роботи, виконані українськими майстрами. Корінні карпатські горяни славляться своїм висококласним ремеслом далеко за межами Карпат. Вироби відрізняються високою якістю шкіри і професійним художнім оформленням. Такі пояса прекрасно підходять під будь-які штани, при цьому фасон не має значення. Тут застосовуються різноманітні матеріали і фурнітура. Технологія виготовлення карпатських поясів дуже старовинна, і її секрети передаються у спадок.  Ремінь шкіряний «ЧШ 01-13» виготовлений вручну з натуральної шкіри, пофарбованої в чорний колір. Виріб по всій його довжині з особливою оздобленням - плетінням «косички». Дуже тонка ручна робота. На поясі мається тиснений орнамент і латунні заклепки. Ширина такого ременя складає 3 см. Прикрашена шкіряним плетінням пряжка дозволяє регулювати виріб на талії до чотирьох розмірів.  ..
200.00 грн.
Черес шкіряний  (ЧШ 01-02)
Корінне населення Прикарпаття є найталановитішими народними умільцями, які створюють чудові вироби з шкіри. Завдяки художньому промислу, гуцульські майстри прославилися за межами Гуцульщини по всій Україні і далеко за її межами. На сьогоднішній день вироби карпатських ремісників можна побачити в якості експонатів в багатьох музеях усього світу. Найбільша ж і значуща колекція від народних умільців знаходиться в місті Косів - це столиця народного мистецтва Прикарпаття. Завдяки своїй колекції, музей народної творчості відомий у всьому світі. В ньому представлені експонати гончарства, різьби по дереву, вишивки та виробів зі шкіри.  На даній сторінці нашого сайту представлений пояс «ЧШ 01-02», який виготовлений зі свинячої шкіри. Він створений із застосуванням старовинною технологією. Пояс прошитий зсередини спеціальної щільною тканиною, вставлена ​​собача шерсть. Це сприяє збереж..
500.00 грн.
Based on 1 reviews.
Черес шкіряний  (ЧШ 01-03)
Неможливо уявити національний костюм гуцула без знаменитого гуцульського пояса. Пояс в одязі карпатських чоловіків відіграє особливу роль, він є помічником у важкій роботі лісорубів і бокорашів, а також прикрашає одяг у святкові дні. Такий пояс дуже функціональний, в ньому є кишені, в які можна покласти все, що необхідно гуцулові в його повсякденній роботі. Завдяки тому, що карпатські майстри відомі як талановиті народні умільці, будь-який виріб, будь-то з дерева або шкіри, перетворюється на високохудожню річ, якою можна пишатися.  Пояс шкіряний «ЧШ 01-03» виготовлений вручну з натуральної шкіри з використанням тиснення та металевих латунних заклепок. За допомогою трьох пряжок можна регулювати розмір пояса до чотирьох розмірів. Пояс має ширину 15 см. Карман, що закривається на кліпсу, служить для кисета з тютюном. Більшість гуцульських поясів мають по кілька кишень, в які мож..
980.00 грн.
Based on 11 reviews.
Черес шкіряний  (ЧШ 01-05)
Черес ручної роботи, часто використовується карпатськими горцями для підтримки попереку, коли виконується важка фізична робота. Робота в Карпатських горах в основному нелегка, це і валка лісу, і сплав його по гірських річках, при цьому йде велике навантаження на поперек, от у таких випадках і використовуються спеціальні широкі ремені, звані черес. Але черес є і частиною традиційного національного костюма горян. Такий пояс виготовляється з якісної шкіри, яку горяни виробляють самі. Старовинна технологія виготовлення череса увазі його прошивку зсередини спеціальною тканиною і собачої шерстю. Така підкладка не дає промерзнути спині і разом з тим є лікувальною для поперекової частини тіла.  Черес шкіряний «ЧШ 01-05» виготовлений з натуральної свинячої шкіри з тисненням орнаментом ручної роботи, який прикрашає його широку частину. Пояс застібається на пряжку, якою можна регулювати..
500.00 грн.
Черес шкіряний  (ЧШ 01-06)
Широкі пояси виготовляють з різних матеріалів, це і текстильні, і із замінника шкіри. І якщо йдеться про ортопедичні поясах, то особливе місце займає пояс з натуральної шкіри. Такий пояс для спини відрізняється високою якістю і підвищеним ступенем комфорту. Здавна ці пристосування використовували у вигляді підтримки спини або для її корекції або зігріву. У ті роки пояса носили в основному воїни, а в наші дні ними скористатися може будь-хто. Досить просто купити пояс шкіряний в інтернет-магазині «Згарда».   На даній сторінці нашого сайту Ви можете придбати модель «ЧШ 01-06». Це ортопедичний пояс, виготовлений зі шкіри. Ручна робота гуцульських майстрів. Виріб оснащений трьома кишенями для металевих пластин. Матеріал - свиняча шкіра. Перед застосуванням моделі рекомендується консультація лікаря, оскільки будь пояс або корсет може викликати посилення захворювання.  ..
900.00 грн.
Черес шкіряний  (ЧШ 01-07)
Неможливо уявити національний костюм гуцула без знаменитого гуцульського пояса. Пояс в одязі карпатських чоловіків відіграє особливу роль, він є помічником у важкій роботі лісорубів і бокорашів, а також прикрашає одяг у святкові дні. Такий пояс дуже функціональний, в ньому є кишені, в які можна покласти все, що необхідно гуцулові в його повсякденній роботі. Завдяки тому, що карпатські майстри відомі як талановиті народні умільці, будь-який виріб, будь-то з дерева або шкіри, перетворюється на високохудожню річ, якою можна пишатися.    Пояс шкіряний «ЧШ 01-07» виготовлений вручну з натуральної шкіри з використанням тиснення та металевих латунних заклепок. За допомогою трьох пряжок можна регулювати розмір пояса до чотирьох розмірів. Пояс має ширину 15 см. Карман, що закривається на кліпсу, служить для кисета з тютюном. Більшість гуцульських поясів мають по кілька кишень..
980.00 грн.
Черес шкіряний  (ЧШ 01-12)
Черес повністю з шкіри, прошитий теж шкірою розмір 100х15 підійде на талію від 75см до 102  ..
2500.00 грн.
Черес шкіряний  (ЧШ 01-14)
A wide Hutsul leather belt (otherwise called a skull) has a rich history, it is often a family heirloom. This is part of the national costume. The belt is designed to support the lower back, thanks to its substantial width. Usually smoking accessories and items such as a knife or a small hatchet are attached to such a skull.   A belt with three buckles, leather (pigskin), embossed (embossed ornaments), made by hand. Like most similar models, it has a rivet pocket. The width of the product is 15 cm. Using three buckles, you can adjust the length. Please note that in the Zgarda store, the skull model ChSh 01-14 has a different length, when buying, you should choose the right size, and then proceed to checkout.   The leather belt is very strong, strong, durable. Pig skin is very common, it is great for a product such as the skull, as it does not require careful ..
1800.00 грн.
Черес шкіряний  (ЧШ 01-15)
A traditional Hutsul belt made of leather can be purchased in our time, for example, in the Zgarda online store. It tightly tightens the body and protects the lower back during hard work. The assortment in our catalog of leather products is wide, you can choose a belt of any configuration, for example, "ChSh 01-15" for two metal buckles, 12 cm wide. The product is adjustable in length with buckles, but you can also choose a length from 80 to 140 cm when placing an order.   Thick belt (skull) is made of 100% genuine pigskin. This is handmade, durable material with a characteristic natural pattern, as well as embossed - a beautiful traditional pattern located on a wide part. The skull is embroidered with leather lace. Has a convenient pocket on a rivet.   Skull is not just a belt, but also a beautiful men's accessory, an indisputable decoration of any outfit, n..
1800.00 грн.
Череси, ремені
UAH 200 5000