Черпаки

Черпаки
Додати парку? Набрати водички в відра? Немає нічого простіше, якщо є глибокий черпак з натурального дерева. Полити розжарені камені? Вам теж не обійтися без такого черпака. Що являє собою цей предмет? Це невелика дерев'яна ємність округлої форми з довгою зручною ручкою. Черпак застосовують для обливань, саме черпаком наливають у відра і запарники воду, саме за допомогою цього предмета піддають воду на гарячі камені. Черпаки для бань, як правило, виготовляють з липи чи дуба. 
 
Оборудуя баню або сауну усіма необхідними, аксесуарами та предметами, не забудьте придбати дерев'яний черпак, виготовлений карпатськими майстрами з самого екологічно чистого матеріалу - дерева, інакше комплектація лазні буде неповною. 
 
Зроблений з високоякісної деревини, він не боїться вологи, його приємно і зручно тримати в руках і що важливо, цілком безпечно, так як він має довгу ручку, яка забезпечує від водних бризок, гарячої пари. Натуральне дерево насичує корисними речовинами воду, передає їй всю життєву енергетику, а значить, додає всій банної процедурі величезний оздоровчий ефект.
Display: List / Grid
Sort By:
Ковш для відра 20х20 (2л.) (КВ 01-05)
Напевно, багато шанувальників лазні погодяться з тим, що немає більш зручного способу черпати воду, ніж використовувати дерев'яний ківш. І в правду іноді деревина - саме той матеріал, без якого не обійтися. Банний ківш для відра з натурального дерева - це аксесуар, створений майстрами Гуцульщини. Їм наливають воду різної температури, а також використовують для обливання.   Пропонуємо купити ківш з бука, виготовлений вручну, який має об'єм 2 л (20х20 см). На відміну від інших матеріалів, таких як пластик, дерево не деформується від гарячої води. Універсальність дерев'яного ковша підтверджується багатьма банщика. Інтернет-магазин «Згарда» рекомендує для кожної парної мати екологічний кухлик, що не зашкодить здоров'ю. ..
200.00 грн.
Based on 1 reviews.
Ковш для відра 40х12 (КВ 01-01)
У сауні і лазні не обійтися без зручного і практичного ковшика для відра. В умовах парилки завжди жарко, високі температури небезпечні для шкіри, тому важливо, щоб ківш був саме з деревини, що не обпече руки в умовах найвищих банних температур. Відзначимо, що карпатська деревина славиться по всій Україні і далеко за її межами. Виготовлена з неї ложка для набору води є якісною і що головне екологічно чистою. Її використання при будь-якому температурному режимі нешкідливо. Така ложка зручна для набору води в сауні і лазні. Виготовлена вручну на Гуцульщині майстрами по дереву. Вирізана з карпатської сосни. Як відомо, соснове дерево містить ароматичне масло, що володіє сильним хвойним запахом. Саме тому для бань вирізаються ложки або черпаки їх цього дерева. Адже при високих температурах деревина розпарюється, з'являється стійкий приємний аромат. Особливістю соснової ложки є її невели..
85.00 грн.
Based on 2 reviews.
Ковш для відра 40х15 (КВ 01-03)
Справжній шанувальник лазні знає, що ківш для води необхідний в парній. Мова йде, звичайно ж, про дерев'яному ковші, важливому атрибуті процедур в сауні або лазні. Він має невеликі розміри, і їм зручно черпати воду малими порціями, щоб лити її на розжарені камені. Причому використовувати його зручно всім без винятку, оскільки ручка у такої ложки практично не ковзає в руці, так як вирізана особливим способом, та й сам виріб має невелику вагу. Компактний черпак як предмет бондарного мистецтва може бути використаний для води будь-якої температури. Наприклад, ківш для набору води з відра «КВ 01-03» вирізаний з дерева сосни, має його текстуру. При розпарюванні нагріваються і аромамасла в деревині, тому в лазні нерідко можна почути ледь вловимий сосновий аромат. Перед Вами виріб, який виготовлено вручну одним з майстрів Карпат. Ківш досить легкий, має міцну ручку з заокругленням на кінц..
120.00 грн.
Based on 1 reviews.
Ковш для відра 40х18 (КВ 01-02)
У сауні або лазні потрібні спеціальні ковші, якими набирають воду з відра. Для цих цілей рекомендуємо купити ківш моделі «КВ 01-02». Черпаки, створені спеціально для використання в лазнях, вирізаються з особливих порід деревини так, щоб ними було зручно користуватися. Майстри дотримуються правил створення таких предметів і виконують їх у своєрідному банному дизайні. Даний ківш має розміри 40х18 см. Він призначений для набору води з відра в сауні або лазні. Використовуваний матеріал - деревина сосни. Таке дерево має дивовижні характеристиками, адже при нагріванні воно виділяє легкий запах соснового масла, що дуже добре для умов парних. Крім того, незважаючи на розміри черпака, він легкий і має гарну текстуру натурального дерева. Таким ковшем приємно користуватися, зручно тримаючи за ручку і наливаючи воду на розжарені камені. Має міцну ручку з заокругленням на кінці для підвішу..
150.00 грн.
Based on 3 reviews.
Ковш для відра 47х9 (КВ 01-04)
Немає більш простого і доступного способу прикрасити Вашу баню, ніж купити банні аксесуари з деревини. Вони практичні, мають тривалий термін служби, відрізняються чудовою якістю і, звичайно ж, мають гарний вигляд. Деревина, використовувана при їх виготовленні, завжди асоціюється з лазнею або сауною. Саме тому предмети з дерева гармонійно вписуються в інтер'єр парних. Можна вибрати ковші різних розмірів і дизайнів, майстри бондарі виготовляють лазневі аксесуари на будь-який смак. Представляємо симпатичну ложку для сауни або лазні, якої набирають воду. Виконана вона з дерева бука вручну майстрами, які живуть в Карпатах. При розпарюванні в парній, деревина, нагріваючись, виділяє легкий запах бука, що дуже вітається в лазні. Розміри виробу: 47х9 см. Невеликий буковий кухлик з довгою міцною ручкою дуже зручний в експлуатації. Черпак завжди повинен бути під рукою, щоб забезпечити банний..
55.00 грн.
Based on 1 reviews.
Черпаки
UAH 55 200