Відра та цебра

Відра та цебра
Класичні вироби бондарного ремесла - дерев'яні відра для лазні, виготовлені з натуральної деревини за старовинними гуцульськими технологіями. Міцні, надійні та зручні - саме такі Цебрів і відра ми пропонуємо вам. Надійна стяжка і колоритна структура деревини забезпечать довгий використання цього предмета бондарного мистецтва. 
 
Карпатські майстра з неймовірною, практично благоговейной ретельністю і копіткістю виконують, по суті, філігранну роботу, строго дотримуючись старовинних технологій виготовлення дерев'яних цебер. 
 
Немає нічого краще, як купити відро або цебро з дерева для парної гарячої баньки і насолоджуватися водними процедурами. Що вас ще більше обрадує - це ціна виробів. 
 
Наш Інтернет-магазин пропонує різноманітні полив'яні відра - вибирайте за смаком і з легким паром! 
 
І ще, процедура, гартуючи з таким дерев'яним відром, якісно зміцнить вашу імунну систему і однозначно сприяє прискоренню кровообігу, а вода, наситила енергією натурального дерева, зарядить вас позитивом надовго. 
 
Виконані з карпатських сосен, Цебрів і дерев'яні відра - не просто банний аксесуар, це судини, в яких вода перетворюється на справжній бальзам для душі і тіла.
Display: List / Grid
Sort By:
Wooden bucket (VD 01-03)
What is the most necessary for a sauna or a bath? Among other things, this is, of course, high-quality natural wood bucket. Craftsmen perform their work on a conscience and are proud of it, and so was at all times. As a bodybuilding handicraft item, the wood bucket is made in accordance with ancient Hutsul technology. Therefore, it is unique and original.   In addition to superb exterior qualities, the so-called puja, which you see in the photo, is very solid and reliable. It is executed from the boards of eating, and using a tree of higher grades. Thanks to the original material of excellent quality and high professionalism of our masters, a product is taken from which it is practically impossible to take a look. A special wood structure allows you to make the most reliable screed, which ensures high-quality operation of the bath accessory for a long period of time. A wo..
220.00 грн.
Based on 3 reviews.
Відро дерев'яне  (ВД 01-50)
Сучасна лазня дуже популярна в Україні, швидше за все, бо має свою історію, традиції та звичаї. Багато, хто вже обзавівся власними лазнями, задаються питанням, де взяти високоякісне дерев'яне відро для здорового купання? Відповідь очевидна - в інтернет-магазині «Згарда» є відмінний вибір відер з дерева в будь-якому дизайні.  На даній сторінці сайту zgarda.com.ua ви можете детально розглянути відро для сауни або лазні «ВД 01-01». В основі вироби смерекові дошки. Гуцульські умільці використовують деревину вищих сортів, щоб вирізати екологічно чисті відра, які ви будете із задоволенням використовувати в сауні або лазні. Всього за 7 днів наш майстер зробить красиве відро на Гуцульщині, і в самі найкоротші терміни воно буде доставлено в будь-який населений пункт України.  Таке класичне виріб бондарного ремесла, яким є відро з дерева, досить міцне і надійне. Якщо ви хочете..
550.00 грн.
Based on 1 reviews.
Відро дерев'яне (ВД 01-01)
Сучасна лазня дуже популярна в Україні, швидше за все, бо має свою історію, традиції та звичаї. Багато, хто вже обзавівся власними лазнями, задаються питанням, де взяти високоякісне дерев'яне відро для здорового купання? Відповідь очевидна - в інтернет-магазині «Згарда» є відмінний вибір відер з дерева в будь-якому дизайні.  На даній сторінці сайту zgarda.com.ua ви можете детально розглянути відро для сауни або лазні «ВД 01-01». В основі вироби смерекові дошки. Гуцульські умільці використовують деревину вищих сортів, щоб вирізати екологічно чисті відра, які ви будете із задоволенням використовувати в сауні або лазні. Всього за 7 днів наш майстер зробить красиве відро на Гуцульщині, і в самі найкоротші терміни воно буде доставлено в будь-який населений пункт України.  Таке класичне виріб бондарного ремесла, яким є відро з дерева, досить міцне і надійне. Якщо ви хочете..
300.00 грн.
Based on 1 reviews.
Відро дерев'яне (ВД 01-04)
У багатьох легендах і притчах згадується чудодійна сила контрастного купання, яке робить людину красивою, здоровим і виліковує від ран. На перший погляд - це все казки, але насправді дійсно гарт організму контрастним обливанням допомагає уникнути багатьох захворювань, зміцнює організм і дух. Основним принципом обливання є зміцнення здоров'я і дотримання гігієни. Гігієна тіла має на увазі купання в лазні. Для купання в лазні існує маса банного приладдя, до яких відноситься і відро дерев'яне, яке ще називають баддею для сауни. Похід в баню або сауну неприйнятний без такого відра, адже гаряче повітря парної наповнює здоров'ям ваш організм, а аромат натурального дерева робить процес самобутнім і незабутнім.  Відро дерев'яне «ВД 01-04» виготовлено з якісних ялинових дощок, взятих в металеві обода на заклепки. Інтернет магазин «Згарда» пропонує ознайомитися з асортиментом відер дер..
320.00 грн.
Based on 1 reviews.
Відро дерев'яне (ВД 01-28)
Що є найнеобхіднішим для сауни або лазні? Серед усього іншого це, звичайно ж, якісне натуральне дерев'яне відро. Ремісники виконують на совість свою роботу і пишаються нею, і так було в усі часи. Як предмет бондарного ремесла, відро з дерева виконано відповідно зі старовинною гуцульською технологією. Тому воно унікальне і самобутньо.  Крім чудових зовнішніх якостей, так звана діжа, яку ви бачите на фотографії, дуже міцна і надійна. Виконана вона з дощок їли, причому використовується дерево вищих сортів. Завдяки вихідному матеріалу відмінної якості та високому професіоналізму наших майстрів, виходить виріб, від якого практично неможливо відвести погляд. Особлива деревна структура дозволяє зробити максимально надійну стяжку, яка гарантує якісну експлуатацію банного аксесуара протягом тривалого періоду часу. Чудесне відро (цебер) зі світлої деревини - відмінне доповнення до інте..
180.00 грн.
Based on 2 reviews.
Відро дерев'яне 10 л (ВД 01-02)
Представляємо найбільш універсальний предмет, який просто незамінний в домашньому господарстві, зокрема для лазні та сауни. Відро дерев'яне за привабливою ціною завжди можна знайти в інтернет-магазині «Згарда». Як матеріал для створення такого відра використовуються смерекові дошки - деревина, яка є екологічно чистою і якісною. Відзначимо, що в моделі «ВД 01-02» застосовується дерево вищих сортів.    Це зручний і стильний аксесуар для сучасної лазні або сауни, який завжди приємно використовувати, оскільки він є повністю натуральним і має запах дерева. При створенні вироби не використовуються штучні деталі, відро складається повністю з натуральної сировини. Деревна структура колоритна, самобутня. Торкаючись до дереву, завжди відчуваєш теплоту. Стяжка виконана на совість, тому відро з дощок прослужить вам вірою і правдою чимало років.  Інтернет-магазин «Згарда..
400.00 грн.
Based on 4 reviews.
Відро дерев'яне 10 л (ВД 01-14)
Корисне і приємне відвідування лазні неможливо без необхідних приладів, серед яких відро. Це традиційний банний аксесуар, який може бути використаний для зберігання води або для обливання. Крім того в ньому можна приготувати всілякі відвари з лікарських трав або попросту запарити віник.   Для лазні рекомендуємо дерев'яне відро моделі «ВД 01-14». Воно має об'єм 10 літрів і виготовлено з дерева смереки. Дошки дерева вищого сорту є екологічно чистими і цілком придатні для використання в парній. Надійна стяжка і міцний довговічний матеріал - гарантія тривалого терміну експлуатації виробу. Відро виготовлено на Гуцульщині, де здавна виробляють предмети ручної роботи високої якості, в тому числі і для лазні.   У справжній лазні повинні бути якісні відра, виготовлені з натуральної деревини. Ми пропонуємо дерев'яні відра ручної роботи, які ніколи не розчарують. Економ..
350.00 грн.
Based on 1 reviews.
Відро дерев'яне 10 л, (ВД 01-15)
Серед необхідних для лазні речей є і відра, які роблять її відвідування більш комфортним і приємним. У дерев'яному відрі тримають воду, щоб скористатися нею при необхідності, наприклад для обливання. Дерев'яну ємність добре використовувати як для холодної води, так і для теплої або гарячої, адже в лазні прийнято запарювати віник або заварювати трави для подальших процедур. Саме для цих цілей пропонуємо скористатися 10-літровим дерев'яним відром від гуцульських майстрів.   Виготовлено воно на Гуцульщині з планок натурального дерева (черешня, тополя). Скріплене двома металевими кільцями. Ручка виготовлена ​​з шнура. Цей банний аксесуар як не можна краще підходить для парної, адже він зроблений з екологічно чистої сировини і є предметом ручної роботи. Відро з дерева «ВД 01-15» з надійною стяжкою прослужить максимально можливий час, так як вироблено на совість майстрами профе..
280.00 грн.
Based on 2 reviews.
Відро дерев'яне 15 л (ВД 01-29)
Представляємо найбільш універсальний предмет, який просто незамінний в домашньому господарстві, зокрема для лазні та сауни. Відро дерев'яне за привабливою ціною завжди можна знайти в інтернет-магазині «Згарда». Як матеріал для створення такого відра використовуються смерекові дошки - деревина, яка є екологічно чистою і якісною. Відзначимо, що в моделі «ВД 01-29» застосовується дерево вищих сортів.     Це зручний і стильний аксесуар для сучасної лазні або сауни, який завжди приємно використовувати, оскільки він є повністю натуральним і має запах дерева. При створенні вироби не використовуються штучні деталі, відро складається повністю з натуральної сировини. Деревна структура колоритна, самобутня. Торкаючись до дереву, завжди відчуваєш теплоту. Стяжка виконана на совість, тому відро з дощок прослужить вам вірою і правдою чимало років.    Інтернет-маг..
450.00 грн.
Based on 3 reviews.
Відро дерев'яне 15 л, (ВД 01-51)
Серед необхідних для лазні речей є і відра, які роблять її відвідування більш комфортним і приємним. У дерев'яному відрі тримають воду, щоб скористатися нею при необхідності, наприклад для обливання. Дерев'яну ємність добре використовувати як для холодної води, так і для теплої або гарячої, адже в лазні прийнято запарювати віник або заварювати трави для подальших процедур. Саме для цих цілей пропонуємо скористатися 15-літровим дерев'яним відром від гуцульських майстрів.   Виготовлено воно на Гуцульщині з планок натурального дерева (черешня, тополя). Скріплене двома металевими кільцями. Ручка виготовлена ​​з шнура. Цей банний аксесуар як не можна краще підходить для парної, адже він зроблений з екологічно чистої сировини і є предметом ручної роботи. Відро з дерева «ВД 01-51» з надійною стяжкою прослужить максимально можливий час, так як вироблено на совість майстрами профе..
450.00 грн.
Based on 1 reviews.
Відро дерев'яне 18 л. (ВД 01-49)
Відро виготовлене з дуба, використовуєть для запарки віників обєм 18 літрів ..
1000.00 грн.
Based on 1 reviews.
Відро дерев'яне 2 л (ВД 01-63)
We represent the most versatile item that is simply indispensable in the household, in particular for baths and saunas. Wooden bucket at an attractive price can always be found in the online store "Zgarda". As a material for creating such a bucket, spruce boards are used - wood that is environmentally friendly and of high quality. Note that the model "VD 01-63" uses a tree of higher grades.   This is a comfortable and stylish accessory for a modern bath or sauna, which is always nice to use, because it is completely natural and has a smell of wood. When creating products do not use artificial parts, the bucket is composed entirely of natural raw materials. The village structure is colorful, original. Touching a tree always feels warm. The stitch is made on conscience, so the bucket of boards will serve you faith and truth for many years.   Online store "Zgard..
200.00 грн.
Відра та цебра
UAH 180 1000