Categories

Віники

Віники
Яка ж банька без запашних віників? Банний віник з дубового листя - ідеальний для лазні, адже він як ніякий інший має на організм відновлює дію, очищає, протизапальну. Хочете, щоб ваша шкіра після баньки виглядала, немов шкіра немовляти? Банний віник зробить її пружною і гладенькою, адже в дубових листках знаходяться дубильні речовини, які надають при контакті з шкірою «молодильні» ефект. 
 
Масаж і поплескування дубовим банним віником нормалізують кровообіг, лазневі процедури з віником очищають шкіру. Придбати віники з листя дуба і відправиться з ними в баню - відмінний рада людям, страждаючим підвищеним тиском. Дубовий запах нормалізує роботу кровоносної системи, а також знижує кров'яний тиск. 
 
Купити лазневі віники - значить, потурбуватися про своє здоров'я! Якщо ви любите лазню або хочете зробити близьким оригінальний і одночасно корисний подарунок, купуйте незамінний банний атрибут - віник. Тим більше, що вартість віників дуже демократична. Лазня з віником - гарантія відмінної задоволення і ефективної користі. Ароматні, корисні віники з листяних порід дерев за демократичною ціною - для вашого відпочинку!
Display: List / Grid
Sort By:
Віник банний 40х30х10 (ВБ 01-01)
Віник з дубового гілля та листя незамінний при парні в бані. ..
25.00 грн.
Based on 5 reviews.
Віники
UAH 25 150