For bath

For bath
Ніщо не зрівняється з тим неймовірним задоволенням, яке отримуєш під час прийняття лазні. Не дарма наші прадіди гарячою парою лікувалися і відновлювали бадьорість духу. Ритуал приготування до банної процедурі залишився з давніх часів і до нинішнього дня! Але, готується до лазні, стало набагато простіше, ніж у старі часи, адже всі необхідні аксесуари можна придбати у нас. У нашому магазині ви можете купити дубові вінички, міцні, ароматні, з широкими розкішними листям, якісно нагнітаючими пар, що володіють властивістю лікувати захворювання шкіри і знижувати у гіпертоніків тиск.
 
Тут ви можете купити шапки для лазні з повсті, виготовлені з натуральної овечої вовни, яка захистить голову від перегріву. Зверніть увагу, на дерев'яні Цебрій і відра, виготовлені майстрами гуцулами за традиційними старовинними технологіями з натуральної деревини листяних порід - в них вода набуває неймовірний аромат і набирається позитивною енергетикою.
 
А дерев'яним ковшем, виготовленим майстрами-умільцями з деревини карпатської смереки ви запросто підбавити парку в баньку, не боячись обпектися. Ви маєте можливість вибрати всі необхідні для лазні аксесуари та приладдя, виходячи зі своїх переваг!